معرفی دستگاه چاپ لیوان دوقلو FreeSub

دستگاه چاپ روی لیوان دوتایی FreeSub از جمله دستگاه های سابلیمیشن می باشد که چند سالی است از بازار دستگاه های پرس حرارتی عرضه می شود. این دستگاه با قابلیت چاپ بر روی دو لیوان بصورت هم زمان , سرعت و کارایی چاپ بالایی را به شما ارائه خواهد کرد. این دستگاه دارای کنتور تعداد چاپ های انجام شده نیز می باشد. همچنین قابلیت تنظیم دما و زمان هم به فارنهایت هم به سانتیگراد در این دستگاه ارائه شده است. دستگاه چاپ روی لیوان دوقلو متاسفانه قابلیت تعویض کلمپ به آسانی را نخواهد داشت و فقط و فقط برای روی ماگ های سایز بزرگ مانند ماگ 11OZ شما می توانید عملیات چاپ انجام دهید.این دستگاه با داشتن دو station متفاوت یا همان سیستم تنظیم مجزا به شما این قابلیت را خواهد داد درصورتی که می خواهید فقط یک لیوان چاپ کنید , فقط از یک station استفاده کنید و Station دیگر خاموش بماند.

معرفی دستگاه چاپ لیوان دوقلو FreeSub
ن
مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد