معرفی دستگاه چاپ لیوان تکی FreeSub

دستگاه چاپ روی لیوان تکی برند FreeSub یکی از جدیدترین دستگاه های چاپ سابلیمیشن در بازار چاپ می باشد. برد کنترلی این دستگاه با یک صفحه لمسی حرارتی طراحی شده است که با استفاده از لمس کردن کلید های مختلف شما قادر به تنظیم گزینه ای مختلف خواهید.از ویژگی های این دستگاه می توان به سیستم فنری تعبیه شده بر روی کلمپ اشاره کرد که این فنر موجب ایجاد فشار یکسان و یکنواخت بر روی لیوان می شود.همچنین این دستگاه دارای سیستم تنظیم دما به فارنهایت و سانتیگراد نیز می باشد.از ویژگی های دیگر این دستگاه می توان به تعویض سریع کلمپ ها اشاره کرد , بطوری که در صورت نیاز به تغییر کلمپ برای چاپ روی لیوان و یا چاپ روی فنجان شما می توانید با باز کردن یک پیش ساده به راحتی کلمپ جدید را به دستگاه اضافه کنید.جدا از کارایی ها مختلف این دستگاه می توان به طراحی زیبا و شکیل این دستگاه نیز اشاره کرد.

معرفی دستگاه چاپ لیوان تکی FreeSub
k
مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد