دستگاه چاپ سابلیمیشن

دستگاه چاپ روی تیشرت و دستگاه چاپ روی لیوان یا بطور کلی دستگاه چاپ سابلیمیشن دارای مدل های متنوعی از حیث کاربرد و استفاده هستند , از دستگاه های پرس تک کاره گرفته تا پرس های چند کاره , در مدل های کاملا دستی یا نیمه اتومیک گرفته تا دستگاه های تمام اتوماتیک در سایز های متنوع در بازار چاپ به راحتی در دسترس خریداران می باشند. از ساده ترین نوع دستگاه های مختص چاپ سابلیمیشن پرس های تک کاره سطح صاف مخصوص چاپ بر روی اجسام مسطح همانند تیشرت,پازل و پدموس یا دستگاه های مختص چاپ بر روی لیوان بصورت تکی یا همزمان 5 عدد لیوان می توان اشاره کرد. نوعی دیگر از دستگاه ها با نام دستگاه های 6 کاره یا 8 کاره می توان اشاره کرد که مخصوص چاپ روی انواع سطوح ,شامل سطوح صاف ,لیوان ,بشقاب و کلاه می باشند.

چاپ سابلیمیشن

چاپ به روش سابلیمیشن یا تصعید رنگ یکی از روش های چاپ تصاویر بر روی سطوح گوناگون است.در این روش از چاپ , رنگ بر اثر حرارت و فشار از حالت جامد بدون گذر از حالت مایع به گاز تبدیل شده و در این حالت تحت دما , زمان و فشار مناسب , بر روی سطح مورد نظر افشانده یا چاپ می شود.

برای انجام پروسه چاپ به روش سابلیمیشن بر روی سطح مورد نظر ما نیازمند دستگاهی می باشیم که شرایط لازم برای ایجاد دما و فشار مناسب را در زمان دقیق مهیا سازد , لذا به یک پرس حرارتی که همان دستگاه چاپ سابلیمیشن است نیازمند می باشیم , پرس حرارتی در اصل نقش یک اتوی بزرگ با قابلیت تنظیم دما و زمان و فشار را بصورت دقیق فراهم می سازد , از طرف دیگر به یک دستگاه چاپگر با امکان چاپ با استفاده از جوهر های مخصوص بر روی کاغذ های مخصوص چاپ سابلیمیشن نیز نیازمند می باشیم.

نتیجه اینکه برای انجام عمل چاپ به روش سابلیمیشن ما نیازمند :

 • دستگاه چاپ سابلیمیشن در مدل های متنوع با کارایی های گوناگون
 • دستگاه چاپگر در سایز A4 یا سایز چاپ A3
 • جوهر مخصوص چاپ سابلیمیشن ست شش رنگ
 • کاغذ مخصوص چاپ سابلیمیشن
 • سطح مورد نظر شامل تیشرت و لیوان .. که فقط و فقط قابل تامین توسط شرکت های فروشنده محصولات سابلیمیشن است
 • جدول دما و زمان دقیق برای ایجاد شرایط چاپ بر روی سطح مورد نظر توسط پرس حرارتی

چاپ سابلیمیشن چیست؟

در حقیقت چاپ سابلیمیشن , تکنولوژی چاپ دیجیتال تمام رنگ بر روی سطوح پلی استری و سطوح پوشانده شده با مواد پلی مری یا در اصل کتینگ شده می باشد. از ویژگی های این چاپ می توان به مقرون بصرفه بودن هزینه های اولیه چاپ در سفارشات چاپی تعداد پایین و غیر تیراژ را اشاره کرد , برای مثال در چاپ سیلک بر روی تیشرت شما برای چاپ کردن طرح خود بر روی تیشرت نیازمند ساختن کلیشه یا شابلون هستید , در صورتی که در چاپ سابلیمیشن این طور نیست و تنها کافیست طرح مورد نظر را بر روی کاغذ مخصوص چاپ و بعداً بر روی تیشرت مورد نظر ترنسفر کنید.

دستگاه های مورد نیاز چاپ سابلیمیشن کدامند؟

برای انجام پروسه چاپ بر روی سطح مورد نظر بعنوان مثال تیشرت یا قاب موبایل شما به دارا بودن یک پرس حرارتی و یک دستگاه چاپگر نیازمند می باشید. دستگاه پرس حرارتی در اصل یک اتوی برقی در ابعاد گوناگون است که قابلیت تنظیم دما و تنظیم زمان را برای انجام پروسه چاپ ایجاد می کند , همچنین دستگاه پرس حرارتی قابلیت تنظیم فشار را نیز مهیا خواهد کرد. از طرف دیگر شما برای چاپ طرح خود نیازمند یک دستگاه پرینتر یا چاپگر نیز می باشید بطوری که با استفاده از این دستگاه چاپگر طرح مورد نظر خود را پس از طراحی و آماده کردن می بایست بر روی کاغذ مخصوص بصورت بر عکس یا میرور چاپ کنید.پس از انجام مراحل چاپ طرح بر روی کاغذ, کافیست سطح مورد نظر (برای مثال تیشرت) را در دستگاه پرس حرارتی و کاغذ چاپ شده را بر روی تیشرت قرار دهید , پس از تنظیم زمان , دما و فشار پرس و انجام این مراحل, طرح مورد نظر بر روی تیشرت چاپ خواهد شد.

کدام دستگاه مناسب کار من است؟

پرکاربردترین دستگاه پرس سابلیمیشن ,دستگاه های چند کاره یا دستگاه های شش کاره و هفت کاره سابلیمیشن می باشند به این دلیل که با داشتن فقط یک دستگاه شش یا هفت کاره شما قابلیت چاپ بر روی تمام محصولات چاپ سابلیمیشن را خواهید داشت و سطح وسیع تری از محصولات چاپی را به سفارش دهنده خواهید توانست ارائه داد , لذا تمرکز شما در بازار فروش وسیع تری خواهد بود. با استفاده از دستگاه های شش کاره و هفت کاره شما قابلیت چاپ بر روی لیوان , فنجان , لیوان مخروطی , بشقاب , پیش دستی , کلاه لبه دار و همچنین تمام سطوح صاف را دارا خواهید بود. سطوح صاف شامل انواع تیشرت , قاب موبایل , پرچم , کوسن , تخته شاسی , قاب عکس ,جا کلیدی , گردنبند , آینه و ..می باشند.

در صورتی که شما فقط و فقط تصمیم به تمرکز در فروش و ارائه خدمات چاپ بر روی قاب موبایل یا فقط و فقط تیشرت و سطوح صاف را دارید دستگاه پرس تخت 40 در 40 یا 40 در 60 سانتیمتر برای شما کافی می باشد اما به این نکته باید اشاره کرد که شما قابلیت چاپ بر روی لیوان , لیوان مخروطی , فنجان , کلاه لبه دار , بشقاب و پیش دستی را نخواهید داشت و بازار فروش وسیعی را از دست خواهید داد.

در صورتی که تمرکز شما در چاپ بر روی لیوان می باشد یا از پیش دستگاه پرس تخت دارید , تنها داشتن دستگاه تک کاره چاپ روی لیوان و فنجان برای شما کافیست و نیاز شمارا برطرف خواهد کرد.

مواد اولیه مورد نیاز چاپ سابلیمیشن کدامند؟

جدا از دستگاه های مورد نیاز مانند پرس حرارتی و دستگاه چاپگر شما مواد اولیه مخصوص چاپ سابلیمیشن را نیز نیاز دارید. بعنوان مثال کاغذ های مخصوص چاپ سابلیمیشن در ابعاد A4 و A3 در برند های مختلف یکی از نیازهای شما می باشد.همچنین شما به جوهر های مخصوص چاپ سابلیمیشن نیز نیاز دارید که بصورت ست های شش رنگ در رنگ های مشکی , زرد , فیروزه ای , فیروزه ای روشن , ارغوانی و ارغوانی روشن در برند های گوناگون در بازار عرضه می شوند.از مواد اولیه دیگر که حتما به آن نیاز پیدا خواهید کرد به نوار چسب حرارتی نسوز می توان اشاره کرد که این نوار چسب به دلیل مقاومت در حرارت بالا به شما امکان ثابت نگه داشتن کاغذ چاپ بر روی سطح قابل چاپ را خواهد داد تا کاغذ چاپ در زمان چاپ جابجا نشود و در طرح چاپ شده ایجاد مشکل نشود.

سطوح قابل چاپ سابلیمیشن کدامند؟

بطور کلی چاپ به روش سابلیمیشن بر روی سطوح پلی استری و سطوح پوشیده شده با پلیمرهای مخصوص یا همان سطوح کتینگ شده قابل اجرا می باشد و شما قادر به اجرای چاپ بر روی هر جنس و سطحی نمی باشید. بعنوان مثال اگر شما بخواهید بر روی یک لیوان سرامیکی که در منزل دارید طرح دلخواه خود را چاپ کنید, امکان چاپ بر روی این لیوان وجود ندارد به این دلیل که این لیوان دارای پوشش پلیمری بر روی سطح بیرونی نیست یا کتینگ شده نیست, لذا " چهاپه " تمام کالاهای با کیفیت مختص چاپ به روش سابلیمیشن را از پیش گردآوری کرده است و شما می توانید از این محصولات بسته به نیاز خود و به هر تعداد که می خواهید تهیه کنید.

تیشرت های قابل چاپ سابلیمیشن کدامند؟

چاپ طرح دلخواه بر روی تیشرت از پرطرفدارترین خدمات چاپی به روش سابلیمیشن می باشد. شاید در ابتدا شما فکر کنید که بر روی هر تیشرتی امکان چاپ وجود دارد , البته که اینطور نیست, همانطور که از قبل اشاره شد چاپ به روش سابلیمیشن بر روی سطوح پلی استری و پلیمری قابل اجراست پس شما تنها بر روی تیشرت هایی که دارای الیاف بافته شده از نخ پلی استر هستند می توانید چاپ انجام دهید و چاپ بر روی تیشرت های تمام پنبه ای قابل اجرا نیست. بهترین ترکیب الیاف پارچه می بایست 60 درصد پلی استر و 40 درصد نخ پنبه باشد هر چه میزان نخ پلی استر بیشتر باشد طرح شما پر رنگ تر و ماندگار تر چاپ خواهد شد. همچنین باید در نظر داشته باشید که تیشرت مورد نظر می بایست رنگ سفید یا بطور کلی رنگ روشن باشند تا طرح شما پس از چاپ قابل مشاهده باشد برای مثال به این دلیل که تکنولوژی چاپ سابلیمیشن دارای رنگ سفید نیست , اگر شما بر روی تیشرت مشکی رنگ تمام پلی استر طرحی را چاپ کنید آن طرح قابل مشاهده نخواهد بود یا اگر بر روی تیشرت رنگ قرمز طرحی با رنگ قرمز چاپ کنید آن طرح به سختی قابل مشاهده خواهد بود.

چگونه بر روی تیشرت تمام پنبه ای چاپ انجام بدهم؟

اگر بخواهید به روش سابلیمیشن بر روی تیشرت های پنبه ای یا تیشرت های رنگ تیره یا مشکی چاپ کنید , امکان چاپ به روش مستقیم وجود ندارد لذا شما نیازمند یک واسط می باشید.برای چاپ بر روی تیشرت های پنبه ای به روش سابلیمیشن از لیبل , ساتن , پارچه اسپان پشت چسب دار استفاده می شود که هر کدام یک از این موارد دارای محاسن و معایب مختص به خود هستند. همچنین اگر شما نخواهید از تکنولوژی چاپ سابلیمیشن استفاده کنید می توانید با استفاده از دستگاه های کاتر پلاتر مخصوص برش طرح های خطی (بعنوان مثال شماره و اعداد ) و با استفاده از لیبل های حرارتی مخصوص تیشرت, طرح خود را برش داده و بر روی تیشرت بچسبانید.همچنین روش دیگر چاپ بر روی تیشرت های مشکی و تمام پنبه ای استفاده از دستگاه های چاپ مستقیم دارای رنگ سفید بر روی پارچه و تیشرت می باشد که تیشرت مستقیم به زیر این چاپگر رفته و طرح بر روی آن چاپ می شود.

هزینه ها و بازدهی چاپ به روش سابلیمیشن؟

می توان به این نکته اشاره کرد که چاپ به روش سابلیمیشن یکی از کم هزینه ترین راه های ایجاد یک کسب و کار در شرایط کنونی اقتصاد کشور می باشد.بطوری که شما با صرف هزینه بسیار کم یعنی 7500.000 تا 13.500.000 میلیون تومان می توانید یک پرس حرارتی تک کاره مختص سطوح صاف شامل انواع تیشرت,قاب موبایل,پرچم,کوسن,تخته شاسی و... و بسیاری دیگر از محصولات مسطح تهیه کنید.همچنین یک دستگاه پرینتر سایز چاپ A4 با صرف هزینه 6.000.000 تومان تا 6.500.000 تومان قابل خریداری است.در صورتی که بخواهید سطح کار خود را گسترش دهید یا در ابتدا قابلیت چاپ بر روی تمام سطوح را داشته باشید می توانید یک دستگاه چند کاره با قیمتی بین 6.000.000 تا 7.500.000 تومان تهیه کنید.با در نظر گرفتن تمام این مبالغ برای شروع به این فعالیت شما حداقل 13.000.000 میلیون تومان حداثکر تا 20.000.000 میلیون تومان نیاز به صرف هزینه دارید.از طرف دیگر این دستگاه ها مصرف برق خانگی دارند , پس شما از نظر هزینه مصرف برق دچار مشکل نخواهید شد.از طرف دیگر این دستگاه ها به دلیل اندازه ای که دارند اصلا جاگیر نیستند و حتی امکان قرار دادن آنها در یک گوشه ای از اتاق منزل یا محل کار شما ممکن است.

همچنین شما برای تهیه مواد اولیه نیاز به خرید کلی ندارید و تیم چهاپه با تجربه چندین ساله در زمینه تهیه و عرضه با کیفیت ترین و پرفروش ترین ملزومات خام سابلیمیشن همیشه در کنار شما خواهد بود.

در خصوص بازدهی چاپ به روش سابلیمیشن به این نکته باید اشاره کرد که هزینه چاپ بر روی سطوح مختلف بین 1800 تا 3000 تومان در نظر گرفته می شود, بعنوان مثال یک ست شش عددی جوهر قابلیت چاپ بر روی 1000 تا 2000 برگ کاغذ را دارا می باشد و هر بسته کاغذ A4 یا A3 دارای 100 برگ است.همچنین یک عدد چسب نسوز برای مصرف 3 تا 6 ماه شما کافی می باشد.

آموزش چاپ به روش سابلیمیشن

چاپ به روش سابلیمیشن یکی از آسان ترین نوع مشاغل است بطوری که با صرف وقت کمتر از یک ساعت شما با تمامی دستور العمل های چاپ در شرایط مختلف بر روی سطوح مختلف آشنا خواهید شد , همچنین از همه مهم تر قلق ها و نکات مهم که پس از چند سال تجربه فردی یاد خواهید گرفت در کمترین زمان ممکن به شما آموزش داده خواهد شد.همچنین تیم چهاپه همه روز در طول ساعت های کاری در خدمت شما خواهند بود و به سوالات شما پاسخ خواهند داد.در وب سایت ما در بخش آموزش ویدئو های گوناگونی از پیش تهیه شده است که آموزش چاپ بر روی سطوح مختلف را در برگرفته اند.

انتخاب دستگاه و کیفیت چاپ

مهمترین و اصلی ترین عامل در کیفیت چاپ فقط و فقط سه عامل نوع کاغذ , نوع جوهر و دقت شما در انجام مراحل چاپ می باشند همچنین استفاده از محصولات خام درجه یک و با کیفیت نیز در کیفیت چاپ شما تاثیر خواهد داشت. انتخاب نوع دستگاه یا اندازه دستگاه هیچ تاثیری در کیفیت چاپ شما نخواهند داشت به این دلیل که دستگاه های پرس حرارتی فقط و فقط نقش یک اتو با قابلیت تنظیم دما و زمان و فشار را دارند که تنظیم دقیق این عوامل در هر دستگاهی قابل اجرا می باشدو به نوع دستگاه بستگی ندارد.همچنین پرینتر های مخصوص چاپ سابلیمیشن بیشتر پرینتر های اپسون در مدل های T50 , T60 , P50 , P60 , L800 , L805 , L1800 , 1430 , 1410 شش رنگ مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن دابل

دستگاه چاپ روی لیوان دو قولو (دوتایی)

دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن

دستگاه دستی چاپ روی لیوان تکی

دستگاه پنوماتیک چاپ لیوان سابلیمیشن

دستگاه پنوماتیک چاپ روی لیوان

دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن کلاسیک

دستگاه چاپ روی لیوان تکی کلاسیک

دستگاه چاپ لیوان 5 تایی سابلیمیشن

دستگاه چاپ روی لیوان 5 تایی با برد مجزا

دستگاه شش کاره سابلیمیشن

دستگاه شش کاره سابلیمیشن کلاسیک

دستگاه سابلیمیشن صفحه تخت 40 در 50 هیدرولیک

دستگاه چاپ روی تیشرت 40 در 50 هیدرولیک سابلیمیشن

دستگاه صفحه تخت 40 در 40 دستی صنعتی سابلیمیشن

دستگاه چاپ روی تیشرت 40 در 40 دستی صنعتی سابلیمیشن

دستگاه صفحه تخت 60 در 40 دستی صنعتی سابلیمیشن

دستگاه چاپ روی تیشرت 60 در 40 دستی صنعتی سابلیمیشن

دستگاه صفحه تخت 40 در 40 دستی کلاسیک سابلیمیشن

دستگاه چاپ روی تیشرت 40 در 40 دستی کلاسیک سابلیمیشن

دستگاه صفحه تخت 60 در 40 دستی کلاسیک سابلیمیشن

دستگاه چاپ روی تیشرت 60 در 40 دستی کلاسیک سابلیمیشن

دستگاه پنج کاره سابلیمیشن

دستگاه پنج کاره سابلیمیشن کلاسیک

برای اطلاع از قیمت های روز و موجودی دستگاه های چاپ سابلیمیشن با شماره 02188930213 تماس بگیرید و یا به تلگرام ما به شماره 09360491014 پیغام دهید.

کانال تلگرام ما تلگرام پاسخگویی

دستگاه چاپ روی تیشرت قاب موبایل لیوان و...

دستگاه همه کاره چاپ روی اجسام یکی از دستگاه های پرکاربرد برای افرادی است که برای شروع به کار , ایده چاپ بر روی تمام سطوح را دارند و می خواهند با یک دستگاه جمع و جور و کم جا تمام پروسه چاپ بر روی اشیاء را در یک جا خلاصه کنند. دستگاه فوق قابلیت چاپ بر روی انواع تیشرت تا سایز چاپ 30 در 28 سانتیمتر , قابلیت چاپ روی قاب موبایل , قابلیت چاپ روی انواع لیوان , قابلیت چاپ روی انواع بشقاب و نهایتا قابلیت چاپ روی کلاه های لبه دار را برای شما فراهم خواهد کرد.در صورت نیاز امکان اضافه کردن قالب انواع فنجان , لیوان مخروطی و فنجان مخروطی به این دستگاه ها نیز ممکن است.همچنین این دستگاه ها بسیار کم مصرف و بسیار کم جا هستند و مناسب برای محل های کار کوچک ساخته شده اند.

دستگاه چندکاره سابلیمیشن

دستگاه چاپ روی تیشرت قاب موبایل دستی

دستگاه پرس تخت سطح صاف با سینی حرارتی در ابعاد 40 در 60 سانتیمتر به شما توانایی چاپ طرح بر روی سطوح صاف تا اندازه 40 در 60 سانتیمتر را می دهد. با استفاده از این پرس حرارتی شما قادر به چاپ بر روی تیشرت , قاب موبایل , پازل , پدموس , تخته شاسی , کاشی و ده ها محصول سطح صاف سابلیمیشن خواهید بود. این پرس حرارتی دارای پوشش تفلون نسوز بر روی سطح سینی حرارتی بالایی و همچنین سنسوز استارت تایمر زمان بعد از بسته شدن درب دستگاه می باشد. این دستگاه بسیار مستحکم و مقاوم کاملا دستی و مخصوص سفارشات چاپ در تیراژ بالا بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه برای سرد شدن می باشد.

دستگاه چاپ عکس روی تیشرت سابلیمیشن

دستگاه چاپ روی تیشرت قاب موبایل

دستگاه چاپ روی تیشرت و چاپ روی قاب موبایل یا بطور کلی سطوح صاف در سایز پرس 40 در 50 سانتیمتر , برند FreeSub . این دستگاه چاپ روی تیشرت دارای یک سینی کشویی می باشد که در هنگام قرار دادن تیشرت بر روی آن براحتی قابل جابجایی به عقب و جلو می باشد که در زمان آماده کردن تیشرت برای مرحله پرس شدن , کار شما را سهل و آسان خواهد کرد. همچنین از ویژگی های این دستگاه قابلیت باز شدن خودکار آن رو می توان مثال زد بطوری که این دستگاه دارای سیستم مگنتی یا هیدرولیک باز شدن درب پرس بصورت خودکار می باشد.

دستگاه سابلیمیشن صفحه تخت 40 در 50 هیدرولیک

دستگاه چاپ روی لیوان دو قلو

دستگاه چاپ عکس روی لیوان برند FreeSub از جدیدترین و با کیفیت ترین دستگاه های مدرن چاپ حرارتی با قابلیت چاپ دو لیوان بصورت همزمان می باشد. از ویژگی های این دستگاه کیفیت فوق العاده قطعات و همچنین طراحی بسیاز زیبای آن را می توان مثال زد. با استفاده از این دستگاه با قابلیت چاپ همزمان دو لیوان در وقت و زمان چاپ محصول لیوان می توان صرفه جویی بیشتری نسبت به دیگر دستگاه ها انجام داد.

دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن دابل

دستگاه چاپ روی لیوان اتوماتیک

دستگاه چاپ روی لیوان اتوماتیک از دیگر دستگاه های جدید چاپ عکس روی لیوان به روش سابلیمیشن است که ویژگی اصلی این دستگاه قابلیت باز و بسته شدن کلمپ را بصورت اتوماتیک با استفاده از سیستم تنظیم پمپ هوا دارد.با استفاده از این سیستم امکان باز بسته شدن کلمپ بصورت خودکار میسر است.

دستگاه پنوماتیک چاپ لیوان سابلیمیشن

دستگاه چاپ سابلیمیشن هفت کاره تمام مکانیکی و چرخشی وارد شده توسط همکاران ما در گروه چاپ چهاپه می باشد.از مهم ترین ویژگی های این محصول با گارانتی واقعی یعنی 6 ماه گارانتی برد دستگاه و یک سال خدمات پس از فروش آن می توان اشاره کرد به این دلیل که این دستگاه توسط همکاران ما در چهاپه وارد شده است و تمام قطعات یدکی از جمله کلمپ ها و برد های دستگاه بصورت یدکی تامین شده اند.

با استفاده ازسطح صاف در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر در دستگاه پرس هفت کاره , شما امکان چاپ بر روی تمام سطوح صاف از قبیل انواع تیشرت تا حداکثر سایز 30 در 40 سانتیمتر, پرچم رومیزی, پدموس , قاب موبایل دو بعدی , کوسن , پازل , تخته شاسی و .. خواهید داشت.با استفاده از کلمپ یا قالب چاپ روی لیوان شما امکان چاپ بر روی انواع لیوان های 11Oz سفید, حرارتی , دسته و داخل رنگی, دسته قلبی , شیشه ای یا برفی , لیوان های قاشق دار و لیوان های متالیک را خواهید داشت.با استفاده از کلمپ 6Oz چاپ روی فنجان شما امکان چاپ روی انواع فنجان های ساده و جادویی در این ابعاد را خواهید داشت.با استفاده از کلمپ یا قالب کلاه شما امکان چاپ روی کلاه های لبه دار , با کیفیت بالا خواهید داشت.همچنین با دو کلمپ چاپ بشقاب بزرگ و کلمپ چاپ بشقاب کوچک شما به راحتی بر روی بشقاب های بزرگ و کوچک سابلیمیشن امکان چاپ تصاویر با کیفیت خواهید داشت.همچنین با استفاده از کلمپ لیوان مخروطی شما امکان چاپ روی لیوان مخروطی و قمقمه های سابلیمیشن را نیز خواهید داشت.

 • سیستم ایجاد حرارت سریع
 • سیستم تنظیم دما به سانتیگراد
 • اندازه متناسب با محیط کار یا اتاق کار و بسیار کم جا
 • سیستم ایجاد حرارت و دما ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم بروزرسانی شده
 • سطح 30 در 40 سانتیمتر برای چاپ روی تیشرت و تمام سطوح مسطح
 • LED کنتر پنل تنظیم دما و زمان
 • تنظیم درجه حرارت دیجیتال
 • تنطیم زمان دیجیتال
 • سیستم هشدار هوشمند پس از پایان پروسه چاپ و ترنسفر
 • چرخش کامل 360 درجه پنل حرارتی
 • اهرم تنظیم فشار مکانیکی و ایجاد فشار بر سطح بصورت کاملا یکدست
 • اهرم تنظیم فاصله سینی حرارتی بسته به ضخامت محصول چاپی
 • سینی حرارتی پوشیده شده با پارچه تفلون نسوز درجه یک
 • کاربری فوق العاده آسان
 • عدم ایجاد سوختگی بر روی محصول چاپی
 • دارای پد سیلیکونی درجه یک و پد پنبه
 • قابلیت تعویض کلمپ ها به آسانی
 • بدنه فلزی مستحکم و درجه یک
 • دارای فیوز ایمنی تعبیه شده در کنترل پنل دیجیتال
 • پد قابل تنظیم برای سطوح ناهموار
 • دارای گواهینامه CE
 • قسمت های دستگاه هفت کاره سابلیمیشن

دستگاه پرس حرارتی هفت کاره سابلیمیشن قابلیت و توانایی چاپ بر روی تمام سطوح چاپی را بطور کامل و با کیفیت عالی خواهید داشت.

 • سطح صاف 30 در 40 سانتیمتر
 • کلمپ لیوان بزرگ
 • کلمپ فنجان کوچک
 • کلمپ لیوان مخروطی
 • کلمپ بشقاب بزرگ
 • کلمپ بشقاب کوچک
 • کلمپ کلاه
دستگاه هفت کاره سابلیمیشن

ویژگی پرس حرارتی هفت کاره


 • پرس سطح صاف سایز 30 در 40 سانتیمتر
 • محدوده تنظیم زمان: 999 ثانیه
 • محدوده تنظیم دما: 290 درجه سانتیگراد
 • وزن: 25 کیلوگرم
 • پد سیلیکونی و اسفنج ضخیم بر روی سینی پایین
 • کلمپ لیوان 11Oz
 • کلمپ فنجان 6Oz
 • کلمپ لیوان مخروطی
 • کلمپ بشقاب بزرگ قطر 13 سانتیمتر
 • کلمپ بشقاب کوچک قطر 11 سانتیمتر
 • کلمپ چاپ کلاه لبه دار 14 در 8.5 سانتیمتر
 • 2.5 سانتیمتر ضخامت سینی آلومینیومی
 • سینی فشار ضخیم با فنرهای فوق العاده قوی
 • رنگ کوره ای مشکی
 • ولتاژ: 220 ولت
 • ساخت کشور چین
 • وارد شده توسط چهاپه

قیمت دستگاه هفت کاره سابلیمیشن


# #
قیمت دستگاه هفت کاره تماس با ما

بیشتر در مورد دستگاه هفت کاره

از مهم ترین ویژگی های این محصول با گارانتی واقعی یعنی 6 ماه گارانتی برد دستگاه و یک سال خدمات پس از فروش آن می توان اشاره کرد به این دلیل که این دستگاه توسط همکاران ما در چهاپه وارد شده است و تمام قطعات یدکی از جمله کلمپ ها و برد های دستگاه بصورت یدکی تامین شده اند.

در انبار موجود است.


دستگاه شش کاره سابلیمیشن یا پرس حرارتی شش کاره سابلیمیشن از پرطرفدار ترین و پرفروش ترین دستگاه های مختص چاپ بر روی سطوح مختلف می باشد به این دلیل که با هزینه فوق العاده بصرفه به شما امکان چاپ بر روی تمام سطوح مختص چاپ سابلیمیشن را می دهد.دستگاه شش کاره سابلیمیشن در اصل یک اتو یا پرس حرارتی بزرگ است که به شما امکان تنظیم زمان و دما بصورت کامل دیجیتال و امکان تنظیم فشار با استفاده از اهرم فشار بصورت مکانیکی خواهد داد.

با استفاده ازسطح صاف در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر در دستگاه پرس شش کاره , شما امکان چاپ بر روی تمام سطوح صاف از قبیل انواع تیشرت تا حداکثر سایز 30 در 40 سانتیمتر, پرچم رومیزی, پدموس , قاب موبایل دو بعدی , کوسن , پازل , تخته شاسی و .. خواهید داشت.با استفاده از کلمپ یا قالب چاپ روی لیوان شما امکان چاپ بر روی انواع لیوان های 11Oz سفید, حرارتی , دسته و داخل رنگی, دسته قلبی , شیشه ای یا برفی , لیوان های قاشق دار و لیوان های متالیک را خواهید داشت.با استفاده از کلمپ 6Oz چاپ روی فنجان شما امکان چاپ روی انواع فنجان های ساده و جادویی در این ابعاد را خواهید داشت.با استفاده از کلمپ یا قالب کلاه شما امکان چاپ روی کلاه های لبه دار , با کیفیت بالا خواهید داشت.همچنین با دو کلمپ چاپ بشقاب بزرگ و کلمپ چاپ بشقاب کوچک شما به راحتی بر روی بشقاب های بزرگ و کوچک سابلیمیشن امکان چاپ تصاویر با کیفیت خواهید داشت.

 • قسمت های دستگاه شش کاره سابلیمیشن

دستگاه پرس حرارتی شش کاره سابلیمیشن قابلیت و توانایی چاپ بر روی تمام سطوح چاپی را بطور کامل و با کیفیت عالی خواهید داشت.

 • سطح صاف 30 در 40 سانتیمتر
 • کلمپ لیوان بزرگ
 • کلمپ فنجان کوچک
 • کلمپ بشقاب بزرگ
 • کلمپ بشقاب کوچک
 • کلمپ کلاه
دستگاه شش کاره سابلیمیشن
دستگاه چند کاره سابلیمیشن
فروش دستگاه شش کاره سابلیمیشن
خرید دستگاه شش کاره سابلیمیشن
دستگاه چاپ روی کلاه
دستگاه چاپ روی بشقاب
خرید دستگاه شش کاره سابلیمیشن

ویژگی پرس حرارتی شش کاره


 • پرس سطح صاف سایز 30 در 40 سانتیمتر
 • محدوده تنظیم زمان: 999 ثانیه
 • محدوده تنظیم دما: 399 درجه فارنهایت
 • وزن: 25 کیلوگرم
 • پد سیلیکونی و اسفنج ضخیم بر روی سینی پایین
 • کلمپ لیوان 11Oz
 • کلمپ فنجان 6Oz
 • کلمپ بشقاب بزرگ قطر 13 سانتیمتر
 • کلمپ بشقاب کوچک قطر 11 سانتیمتر
 • کلمپ چاپ کلاه لبه دار 14 در 8.5 سانتیمتر
 • 2.5 سانتیمتر ضخامت سینی آلومینیومی
 • سینی فشار ضخیم با فنرهای فوق العاده قوی
 • سیستم سیم کشی با محافظ یا Reinforced Tube
 • رنگ کوره ای مشکی یا سفید
 • ولتاژ: 220 ولت
 • ساخت کشور چین

قیمت دستگاه شش کاره سابلیمیشن


# #
قیمت دستگاه شش کاره تماس با ما

بیشتر در مورد دستگاه شش کاره

دستگاه چاپ شش کاره سابلیمیشن مارک Hot Press یکی از دستگاه های پر طرف دار چاپی تولید کشور چین است که با یک سال گارانتی توسط شرکت تولید کننده ارائه می شود اما بدلیل عدم خدمات دهی این شرکت تولیدی دستگاه های چاپ سابلیمیشن در ایران, گارانتی این شرکت ها عملا قابل اجرا نیست وصحت ندارد .البته تمامی قسمت های این دستگاه کاملا مکانیکی می باشند لذا به هیچ عنوان دچار خرابی و مشکل نمی شوند.البته برد الکتریکی دستگاه ممکن است پس از استفاده طولانی مدت دچار مشکل شود لذا امکان تعمیر و یا تعویض این قسمت از دستگاه ممکن است. دستگاه های شش کاره ارائه شده توسط چهاپه با یک سال خدمات پس از فروش و پشتیبانی ارائه می شوند لذا درصورت بروز هر گونه مشکل همکاران ما همواره برای رفع مشکل و یا پاسخگویی به سوالات در خدمت شما خواهند بود.

در انبار موجود است.


دستگاه سطح صاف سابلیمیشن یکی از کاربردی ترین دستگاه ها برای چاپ بر روی سطوح صاف شامل انواع تیشرت, قاب موبایل دو بعدی , پرچم رومیزی , کوسن , پدموس , پازل و دیگر سطوح صاف مختص چاپ سابلیمیشن می باشند.این دستگاه تک کاره سطح صاف در ابعاد غیر صنعتی در سایز 40*40 و 40*60 سانتیمتر بصورت کاملا مکانیکی توسط چهاپه ارائه می شود. نحوه باز بسته شدن صفحه تخت دستگاه بصورت عمودی است. بدنه این دستگاه ساخته شده از فلز و پوشیده شده با رنگ زغالی متالیک کوره ای است که جای چربی و عرق دست اپراتور بر روی آن باقی نمی ماند. پرس سطح صاف دستگاهی در ابعاد غیر صنعتی یعنی 40*40 و 40*60 سانتیمتر فضایی کمتر از 60 سانتیمتر مربع را می گیرند , زمانی که شما از این دستگاه استفاده خواهید کرد متوجه می شوید که کاربری فوق العاده آسانی دارد یعنی در هنگام باز و بسته کردن سطح صاف پرس برای انجام عمل چاپ, بدون نیاز به فشار بیش اندازه امکان باز و بسته شدن درب پرس فراهم شده است البته دلیل این آسانی باز و بسته شدن استفاده از فنر فوق العاده با کیفیت تعبیه شده در این قسمت است که مانع از احساس سنگینی و فشار به دست اپراتور می شود.همچنین بر روی بدنه این دستگاه پیچ تنظیم فشار تعبیه شده است که به راحتی شما می توانید تنظیم فشار پرس را بصورت دستی اعمال کنید.با این دستگاه پرس شما می توانید بر روی سطوح صاف شامل انواع تیشرت,پازل,پدموس,تخته شاسی,کاشی,آینه و دیگر انواع کالاهای چاپ سابلیمیشن مخصوص سطوح صاف هر عکسی را که می خواهید چاپ کنید.

 • پرس حرارتی سطح صاف

دستگاه پرس حرارتی سطح صاف سابلیمیشن قابلیت و توانایی چاپ بر روی تمام سطوح مسطح و صاف چاپی را بطور کامل و با کیفیت عالی خواهید داشت.

 • سطح صاف 40 در 40 سانتیمتر
 • سطح صاف 40 در 60 سانتیمتر
 • باز بسته شدن صفحه تخت دستگاه بصورت عمودی
 • قابلیت چاپ بر روی تیشرت
 • قابلیت چاپ بر روی قاب موبایل
 • قابلیت چاپ بر روی پرچم
 • قابلیت چاپ بر روی تخته شاسی
 • قابلیت چاپ بر روی کوسن و..
پرس سطح صاف سابلیمیشن
دستگاه چاپ تیشرت سابلیمیشن
پرس تخت سابلیمیشن
فروش دستگاه پرس تخت سابلیمیشن

ویژگی پرس حرارتی سطوح صاف


 • پرس سطح صاف سایز 40 در 40 سانتیمتر
 • پرس سطح صاف سایز 40 در 60 سانتیمتر
 • محدوده تنظیم زمان: 999 ثانیه
 • محدوده تنظیم دما: 360 درجه سانتیگراد
 • وزن: 25 تا30 کیلوگرم
 • پد سیلیکونی و اسفنج ضخیم بر روی سینی پایین
 • 2.5 سانتیمتر ضخامت سینی آلومینیومی
 • تنظیم فشار مکانیکی با اهرم فشار
 • سیستم اطلاع اتمام پروسه چاپ
 • رنگ کوره ای مشکی
 • ولتاژ: 220 ولت
 • ساخت کشور چین

قیمت پرس حرارتی سطح صاف سابلیمیشن


# #
قیمت دستگاه 40 * 40 تماس با ما
قیمت دستگاه 60 * 40 تماس با ما

بیشتر در مورد دستگاه پرس تخت

دستگاه پرس تخت سابلیمیشن Hot Press یکی از دستگاه های پر طرفدار و مناسب برای انجام سفارشات تعداد بالای چاپ بر روی سطوح صاف بخصوص تیشرت می باشد. از ویژگی های تین دستگاه کاربری فوق العاده آسان, کیفیت فوق العاده برد الکترونیکی دستگاه , حجم کم دستگاه می باشد.همچنین تمام دستگاه های سابلیمیشن میزان مصرف انرژی کمی دارند و با برق منازل یا دفاتر کار براحتی قابل استفاده هستند. دستگاه پرس تخت بدلیل مکانیکی امکان خرابی بسیار پایینی دارد لذا توسط شرکت ارائه دهنده چینی با یک سال گارانتی ارائه می شود که البته بدلیل عدم فعالیت شرکت تولید کننده در ایران, این گارانتی در ایران قابل اجرا نیست لذا چهاپه یک سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد و در صورت بروز هر گونه مشکل آماده خدمت رسانی خواهد بود.

در انبار موجود است.


دستگاه چاپ روی لیوان سابلیمیشن از دستگاه های پر طرفدار و محبوب مختص چاپ روی لیوان برای انجام سفارشات بسیار کم حجم و با کیفیت فوق العاده است.از ویژگی های این دستگاه داشتن کلمپ لیوان بزرگ و همچنین امکان اضافه کردن کلمپ فنجان برای چاپ روی انواع فنجان های مختص چاپ سابلیمیشن است.این دستگاه بسیار کم حجم و کوچک اما با قابلیت بالا برای انجام چاپ با کیفیت بر روی انواع لیوان و فنجان محسوب می شود.

دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن ارائه شده در رنگ سفید و مشکی کوره ای دارای یک کنترل پنل تنظیم زمان و دما با برد الکتریکی فوق العاده با کیفیت و همچنین یک اهرم دستی تنظیم فشار می باشد.محدوده تنظیم دمای این دستگاه 399 درجه فارنهایت و محدوده تنظیم زمان 999 ثانیه است.

 • دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن

دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن قابلیت چاپ روی یک لیوان بزرگ یا فنجان کوچک در هر 3 دقیقه بطور کامل و با کیفیت عالی خواهید داشت.

 • کلمپ لیوان بزرگ
 • کلمپ فنجان کوچک بصورت مجزا
دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن
فروش دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن
فروش دستگاه چاپ روی لیوان
دستگاه چاپ لیوان تکی سابلیمیشن

ویژگی دستگاه چاپ لیوان


 • دستگاه چاپ لیوان تک سری سابلیمیشن
 • محدوده تنظیم زمان: 999 ثانیه
 • محدوده تنظیم دما: 399 درجه فارنهایت
 • وزن: 8 کیلوگرم
 • پد سیلیکونی مقاوم در برابر حرارت
 • کلمپ لیوان 11Oz
 • کلمپ فنجان 6Oz بصورت مجزا
 • اهرم تنظیم فشار دستی
 • رنگ کوره ای مشکی یا سفید
 • ولتاژ: 220 ولت
 • ساخت کشور چین

قیمت دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن


# #
قیمت دستگاه چاپ لیوان تک کاره تماس با ما

بیشتر در مورد دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن

دستگاه تک سری لیوان سابلیمیشن با اندازه بسیار کوچک و کم حجم دستگاهی مناسب برای موسسات یا دفاتر چاپ و تبلیغات کوچک که سفارشات کم حجم دارند فوق العاده مناسب است. این دستگاه سابلیمیشن با برد الکترونیکی فوق العاده با کیفیت بهمراه یک کلمپ لیوان بزرگ ارائه می شود و در صورت تمایل شما امکان اضافه کردن کلمپ لیوان کوچک نیز می باشد.بدنه دستگاه با استفاده از رنگ مشکی یا سفید کوره ای پوشیده شده لذا براحتی خط و خش بر روی آن ایجاد نخواهد شد.اهرم تنظیم فشار دستی بر روی بدنه این دستگاه کاملا فلزی و مقاوم تعبیه شده و دستگیره باز و بسته کردن کلمپ از پلاستیک درجه یک و ضخیم تولید شده است.با استفاده از این دستگاه در هر 3 دقیقه امکان چاپ روی یک لیوان بصورت لب به لب با کیفیت عالی ممکن است.

در انبار موجود است.


دستگاه چاپ روی لیوان پنج سری سابلیمیشن با پنج برد الکترونیکی کاملا مجزا , بهمراه سیستم تنظیم دما و زمان کاملا دیجیتال مناسب برای موسسات و دفاتر تبلیغاتی که دارای حجم کاری بالایی هستند تعبیه شده است. دستگاه پنج سری لیوان با وزن 25 کیلو گرم دستگاهی کم حجم اما پر قدرت برای چاپ بر روی لیوان های 11Oz و لیوان های بزرگ تر از این سایز بصورت همزمان است.

 • دستگاه چاپ لیوان پنج سری

دستگاه چاپ روی لیوان پنج تایی سابلیمیشن قابلیت و توانایی چاپ بر روی پنج لیوان را بطور همزمان و با کیفیت عالی خواهید داشت.

 • دارای 5 برد الکترونیکی کاملا مجزا
 • سیستم کنترل دما و زمان کاملا دیجیتال
 • قابلیت چاپ روی 5 لیوان بصورت همزمان
 • تنظیم فشار کاملا مکانیکی
 • وزن 25 کیلو گرم
 • بدنه استیل درجه یک با رنگ کوره ای
 • محدوده تنظیم دما 299 درجه سانتیگراد
 • محدوده تنظیم زمان 999 ثانیه
 • مناسب برای چاپ روی لیوان 11 Oz به بالا
ستگاه چاپ روی لیوان 5 تایی سابلیمیشن
دستگاه چاپ تیشرت سابلیمیشن
فروش دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن 5 تایی
فروش دستگاه لیوان زن 5 تایی سابلیمیشن

ویژگی دستگاه چاپ لیوان پنج سری


 • دارای 5 برد الکترونیکی کاملا مجزا
 • سیستم کنترل دما و زمان کاملا دیجیتال
 • قابلیت چاپ روی 5 لیوان بصورت همزمان
 • بدنه استیل درجه یک با رنگ کوره ای
 • مناسب برای چاپ روی لیوان 11 Oz به بالا
 • محدوده تنظیم زمان: 999 ثانیه
 • محدوده تنظیم دما: 299 درجه سانتیگراد
 • وزن: 25 کیلوگرم
 • تنظیم فشار مکانیکی با اهرم فشار
 • سیستم اطلاع اتمام پروسه چاپ
 • رنگ کوره ای مشکی
 • ولتاژ: 220 ولت
 • ساخت کشور چین

قیمت دستگاه چاپ لیوان پنج سری سابلیمیشن


# #
قیمت دستگاه 5 سری لیوان تماس با ما

بیشتر در مورد دستگاه چاپ لیوان پنج سری

دستگاه 5 سری چاپ روی لیوان سابلیمیشن دستگاهی کم حجم اما پر قدرت , مناسب برای انجام سفارشات چاپ روی لیوان در تعداد بالا , قابلیت چاپ بر روی پنج لیوان بصورت همزمان است. این دستگاه دارای 5 برد الکترونیکی مجزا از هم با قابلیت تنظیم دما و زمان جداگانه مخصوص چاپ لیوان های 11Oz و لیوان های بزرگ تر از این سایز تولید شده است. کلمپ های این لیوان از جنس سیلیکون درجه یک ساخته شده اند و به راحتی خراب نخواهند شد. بدنه این دستگاه از جنس استیل و با استفاده از رنگ مشکی کوره ای پوشانده شده که لک چربی بر روی این بدنه ایجاد نخواهد شد.شرکت تولید کننده با یک سال گارانتی این دستگاه را ارائه خواهد کرد اما بدلیل عدم ارائه خدمت در ایران, گارانتی این دستگاه توسط ما کاملا بیهوده خواهد بود لذا این دستگاه دارای گارانتی نیست اما با یک سال پشتیبانی قطعات ارائه خواهد شد.همچنین تمام قسمت های این دستگاه مکانیکی و مقاوم در برابر فشار هستند لذا خرابی قسمت های مکانیکی عملا غیر ممکن است , تنها قسمت های الکترونیکی امکان خرابی دارند که کاملا قابل تعمیر و یا تعویض می باشند.

در انبار موجود است.


دستگاه چاپ سه بعدی سابلیمیشن یا دستگاه وکیوم سابلیمیشن با کیفیت فوق العاده بی نظیر در چاپ به شما امکان چاپ بصورت تمام صفحه بر روی بشقاب های مخصوص, قابلیت چاپ لب به لب بر روی لیوان, قاب چاپ بر روی قاب های موبایل سه بعدی را می دهد.این دستگاه بی نظیر کاملا دیجیتال مختص موسسات بسیار کوچک که سفارشات تعداد پایین چاپی دارند و کسانی که در خانه کار می کنند فوق العاده مناسب است و برای سفارشات تعداد بالا اصلا پیشنهاد نمی شود.از قابلیت های بی نظیر این دستگاه سیستم وکیوم آن است که بدلیل وجود این سیستم , زمانی که شما کاغذ چاپ را بر روی سطح مورد نظر قرار می دهید, کاغذ بر روی قسمت های نا مسطح نیز قرار خواهد گرفت و چاپ طرح مورد نظر بصورت دقیق تر صورت خواهد گرفت.

دستگاه مورد نظر در رنگ مشکی و قرمز قابل ارئه است.همچنین در صورت نیاز امکان اضافه کردن کلمپ های لیوان و دیگر قطعات اضافی دستگاه نیز ممکن است.

 • دستگاه چاپ 3D سابلیمیشن

دستگاه سه بعدی چاپ سابلیمیشن از پر طرف دار ترین دستگاه های چاپ مختص موسسات کوچک با سفارشات تعداد پایین.

 • قابلیت چاپ روی 12 عدد لیوان همزمان
 • قابلیت چاپ تمام سطح روی بشقاب
 • قابلیت چاپ روی قاب موبایل لب به لب
 • قابلیت چاپ روی کاشی بصورت لب به لب
 • کیفیت بی نظیر در چاپ
دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن
فروش دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن
فروش دستگاه چاپ روی لیوان
دستگاه چاپ لیوان تکی سابلیمیشن

ویژگی دستگاه سه بعدی سابلیمیشن


 • قابلیت چاپ 12 لیوان هم زمان
 • قابلیت چاپ لب به لب روی کاشی
 • قابلیت چاپ تمام سطح روی بشقاب
 • رنگ کوره ای مشکی یا قرمز
 • ولتاژ: 220 ولت
 • ساخت کشور چین

قیمت دستگاه 3D سابلیمیشن


# #
قیمت دستگاه سه بعدی سابلیمیشن تماس با ما

بیشتر در مورد دستگاه سه بعدی

دستگاه 3D سابلیمیشن یا دستگاه سه بعدی وکیوم سابلیمیشن با قابلیت چاپ تمام سطح بر روی بشقاب و پیش دستی و چاپ لب به لب بر روی انواع لیوان و ... یک دستگاه همه کاره با کیفیت چاپی فوق العاده است. این دستگاه کاملا دیجیتال و کم حجم مختص سفارشات تعداد پایین که نیازمند دقت و کیفیت بالایی هستند تهیه و تولید شده است. دستگاه مورد نظر دارای سیستم کالا دیجیتال تظنیم زمان و دما و سیستم وکیوم یا مکش است که این سیستم وکیوم موجب مکش کاغذ چاپ بر روی سطوح منحنی و چاپ تمام صفحه بر روی سطح مورد نظر می شود. دستگاه 3D قابلیت چاپ 12 عدد لیوان بصورت همزمان با بالاترین کیفیت ممکن را دارد. در رنگ مشکی و رنگ قرمز قابل ارائه و عرضه است. قسمت های قابل تعویض دستگاه در صورت خرابی تعویض و قسمت های الکترونیکی این دستگاه کاملا قابل تعمیر یا تعویض می باشند.

در انبار موجود است.


این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد