دستگاه چاپ تیشرت سابلیمیشن

دستگاه چاپ عکس روی تیشرت به روش سابلیمیشن در اصل دستگاه تک کاره ای است که قابلیت چاپ روی تمام محصولات سطح صاف سابلیمیشن از قبیل تیشرت , قاب موبایل , تخته شاسی , پدموس , پازل , کوسن , پرچم , زیرلیوانی , آلومینیوم , مگنت, آینه , کاشی , سنگ و ده ها محصول دیگر را دارد. پرس های تخت سطح صاف در اندازه های 40X60 , 40X50, 40X40 عرضه می شوند. در مدل های جدید پرس های تخت , سینی حرارتی دارای پوشش نسوز و در مدل های کمی قدیمی تر دارای پارچه نسوز است . پرس های حرارتی صفحه تخت سابلیمیشن در سه مدل یکی دستی و دیگری نیمه اتوماتیک و در مدل سوم تمام اتوماتیک تولید و ساخته می شوند.

بطوری کلی جهت چاپ روی تیشرت از طریق تمامی روش های موجود چاپ , شما حتما نیاز به پرس حرارتی دارید و بدون استفاده از پرس حرارتی شما قادر به چاپ نخواهید بود . روش های چاپ روی تیشرت می توان به روش چاپ سیلک , چاپ سابلیمیشن , چاپ مدیا با استفاده از لیبل , چاپ مستتقیم می توان ذکر کرد. پرس حرارتی با ایجاد حرارت استاندارد و لازم در تمام موارد و روش های چاپ , نقش تثبیت کننده رنگ را بر روی الیاف پارچه دارد پس در صورتی که شما برنامه ریزی برای شروع فعالیت در زمینه تولید تیشرت با طرح دلخواه کرده اید حتما پرس حرارتی لازم خواهید داشت.

دستگاه چاپ عکس روی تیشرت

دستگاه چاپ تیشرت 40X60

دستگاه چاپ روی تیشرت

دستگاه چاپ تیشرت 40X50

دستگاه چاپ تیشرت سابلیمیشن

دستگاه چاپ تیشرت 40X40

دستگاه پرس تخت سابلیمیشن

دستگاه چاپ تیشرت 40X60

پشتیبانی دستگاه های چاپ سابلیمیشن چهاپه

دستگاه چاپ روی تیشرت سابلیمیشن یا دستگاه پرس تخت چاپ سابلیمیشن با قابلیت چاپ روی انواع محصولات سطح صاف شامل تیشرت , قاب موبایل و ده ها محصول دیگر تولید شده توسط شرکت شناخته شده فریساب است. اندازه این پرس 40 در 60 سانتیمتر است یعنی قابلیت چاپ در اندازه 30 در 40 سانتیمتر و تا سایز 40 در 60 سانتیمتر را دارا می باشد. سطح سینی حرارتی این دستگاه پوشیده شده از تفلون نسوز است و برخلاف مدل های قبلی پارچه نسوز حذف شده است. ویژگی جدید این دستگاه سنسور قرار گرفته در پایین برد دیجیتال است که با بسته شدن درب پرس , تایمرزمان دستگاه فعال می شود. دستگاه پرس حرارتی اشاره شده دارای سیستم تنظیم دمای سانتیگراد است.

از ویژگی این دستگاه پرس سطح صاف ساده می توان به مکانیکی بودن تمام قسمت های دستگاه اشاره کرد , این ویژگی سبب شده است این دستگاه ها به ندرت نیاز به تعمیر داشته باشد و یا در اثر نوسان برق دچار مشکل شود که در این شرایط سخت تامین قطعات الکترونیکی دردسر بزرگی خواهد بود. همچنین این دستگاه با برق خانگی 220 ولت کار می کند و بسیار کم مصرف است. برد دستگاه از بروزترین قطعات الکترونیکی تشکیل شده است که به مدت شش ماه شامل گارانتی می باشد , و درصورت بروز مشکل پس از چند سال استفاده مداوم , برد دستگاه قابل تعویض و تعمیر خواهد بود که این خدمات به شما ارائه خواهد شد.

  • دستگاه چاپ تیشرت سابلیمیشن

دستگاه چاپ تیشرت 40در 60 سابلیمیشن با پوشش تفلون نسوز و سنسوز تایمر زمان خودکار پس از بسته شدن درب دستگاه است

  • سایز 40 در 60 سانتیمتر
  • پوشش تفلون نسوز
  • سنسور تایمر زمان
  • سیستم تنظیم دمای سانتیگراد
  • وزن 38 کیلو گرم
  • برق 220 ولت
  • کم جا
  • قابلیت چاپ روی سطوح صاف

برای مشاهده ویدئوهای نحوه استفاده از دستگاه می توانید به تلگرام ما با آیدی @chehape تماس برقرار بفرمایید.

مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد