دستگاه چاپ تیشرت سابلیمیشن

دستگاه چاپ عکس روی تیشرت به روش سابلیمیشن در اصل دستگاه تک کاره ای است که قابلیت چاپ روی تمام محصولات سطح صاف سابلیمیشن از قبیل تیشرت , قاب موبایل , تخته شاسی , پدموس , پازل , کوسن , پرچم , زیرلیوانی , آلومینیوم , مگنت, آینه , کاشی , سنگ و ده ها محصول دیگر را دارد. پرس های تخت سطح صاف در اندازه های 40X40 , 40X50, 40X40 عرضه می شوند. در مدل های جدید پرس های تخت , سینی حرارتی دارای پوشش نسوز و در مدل های کمی قدیمی تر دارای پارچه نسوز است . پرس های حرارتی صفحه تخت سابلیمیشن در سه مدل یکی دستی و دیگری نیمه اتوماتیک و در مدل سوم تمام اتوماتیک تولید و ساخته می شوند.

دستگاه چاپ عکس روی تیشرت

دستگاه چاپ تیشرت 40X60

دستگاه چاپ روی تیشرت

دستگاه چاپ تیشرت 40X50

دستگاه چاپ تیشرت سابلیمیشن

دستگاه چاپ تیشرت 40X40

دستگاه پرس تخت سابلیمیشن

دستگاه چاپ تیشرت 40X60

دستگاه چاپ روی تیشرت سابلیمیشن یا دستگاه پرس تخت چاپ سابلیمیشن با قابلیت چاپ روی انواع محصولات سطح صاف شامل تیشرت , قاب موبایل و ده ها محصول دیگر تولید شده توسط شرکت شناخته شده فریساب است. اندازه این پرس 40 در 60 سانتیمتر است یعنی قابلیت چاپ در اندازه 30 در 40 سانتیمتر و تا سایز 40 در 60 سانتیمتر را دارا می باشد. سطح سینی حرارتی این دستگاه پوشیده شده از تفلون نسوز است و برخلاف مدل های قبلی پارچه نسوز حذف شده است. ویژگی جدید این دستگاه سنسور قرار گرفته در پایین برد دیجیتال است که با بسته شدن درب پرس , تایمرزمان دستگاه فعال می شود. دستگاه پرس حرارتی اشاره شده دارای سیستم تنظیم دمای سانتیگراد است.

  • دستگاه چاپ تیشرت سابلیمیشن

دستگاه چاپ تیشرت 40در 60 سابلیمیشن با پوشش تفلون نسوز و سنسوز تایمر زمان خودکار پس از بسته شدن درب دستگاه است

  • سایز 40 در 60 سانتیمتر
  • پوشش تفلون نسوز
  • سنسور تایمر زمان
  • سیستم تنظیم دمای سانتیگراد
  • وزن 38 کیلو گرم
  • برق 220 ولت
  • کم جا
  • قابلیت چاپ روی سطوح صاف
مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد