ساعت خام برای چاپ

ساعت های اداری با تنوع شکل و مدل از جمله محصولات چاپی هستند که در بازار چاپ ارائه می شوند این نوع ساعت های جزو محصولات سابلیمیشن بشمار نمی آیند به این دلیل که سطح کتینگ شده قابل چاپی ندارند .روش چاپ این ساعت ها متفاوت از روش چاپ سابلیمیشن است اما یکی از محصولات پر فروش چاپی بشمار می آیند.ساعت های اداری و دیواری ارائه شده توس چهاپه در رنگ های سفید,مشکی و سورمه ای می باشند و با موتور های صدا دار و بدون صدا یا آرام گرد تهیه شده اند.قطر این ساعت ها 32 سانتیمتر و قطر محل چاپ آنها 30 سانتیمتر است. کافیست که طرح ساعت را بر روی کاغذ گلاسه چاپ کنید و به قطر 30 سانتیمتر برش دهید و موتور ساعت را بر روی آن سوار کنید و در کمتر از 10 دقیقه یک ساعت اداری با چاپ طرح دلخواه آماده کنید.

کانال تلگرام ما تلگرام پاسخگویی

مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد