پازل خام سابلیمیشن

پازل نمونه ای از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت یا هدیه چاپی با امکان چاپ طرح یا لوگوی اختصاصی محسوب می شود.پازل های مختص چاپ سابلیمیشن در اندازه های متنوع و در متریال های متنوع شامل پازل های مقوایی , پازل های مغناطیسی , پازل های فومی یا پازل های چرمی در بازار می جود می باشند.پازل های فومی یا پازل های مغناطیسی که اکثرا تولید داخل هستند کیفیت تقریبا مناسبی برای چاپ دارند البته نوع دیگر از پازل های می باشند که معروف به پازل های چینی هستند و چاپ بر روی این پازل ها به نسبت پازل های تولید داخل فوق العاده براق و درخشنده تر می باشد.

کانال تلگرام ما تلگرام پاسخگویی

پازل 120 تکه چینی درجه یک

پازل های 120 تکه تولید چین از انواع پازل های چاپی می باشند که در نوع ساده و در نوع اکلیلی در بازار چاپ عرضه می شوند. پازل های مقوایی 120 تکه چینی بدون فریم یا حاشیه نگه دارنده هستند و فقط یک مقوای نگه دارنده بر پشت پازل تعبیه شده است که کاملا از پازل جدا می باشد.پازل های 120 تکه چینی در اندازه 20 در 30 سانتیمتر می باشند و در صورتی که از کاغذ های کره ای برای چاپ روی این پازل ها استفاده کنید چاپ طرح دلخواه شما فوق العاده براق و درخشنده می شود. برای چاپ این پازل ها بهتر است برای افزایش کیفیت چاپ ابتدا به مدت چند ثانیه بدون بستن پرس, پازل را در زیر آن در معرض حرارت قرار دهید که رطوبت اضافی درون الیاف کاغذ پازل از آن جدا شود و بعد پروسه چاپ را انجام دهید.

پازل قلبی چینی درجه یک

پازل های قلبی چینی در نوع ساده در بازار عرضه می شوند و این نوع پازل ها همانند پازل های 120 تکه بدون فریم یا حاشیه نگه دارنده هستند و فقط یک مقوای نگه دارنده بر پشت پازل تعبیه شده است که کاملا از پازل جدا می باشد. در صورت استفاده از کاغذ های مرغوب چاپی , چاپ طرح دلخواه شما بر روی این پازل های فوق العاده براق و پر رنگ می شود. برای چاپ پازل ها بهتر است برای افزایش کیفیت چاپ ابتدا به مدت چند ثانیه بدون بستن پرس, پازل را در زیر آن در معرض حرارت قرار دهید که رطوبت اضافی درون الیاف کاغذ پازل از آن جدا شود و بعد پروسه چاپ را انجام دهید.

مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد