شال زنانه خام سابلیمیشن

شال های تبلیغاتی مختص خانم ها از جمله دیگر محصولات خام سابلیمیشن هستند که در کیفیت های متنوع در بازار چاپ عرضه می شوند. رنگ شال های مختص چاپ سابلیمیشن به روش چاپ مستقیم همیشه به رنگ سفید می باشد و الیاف تشکیل دهنده پارچه این شال ها از ترکیب نخ پلی استر بالایی بافته شده اند و نخ پنبه کمتری در بافت آنها به کار رفته است. تمام سطح این شال ها قابل چاپ بوده اما بدلیل محدودیت اندازه چاپ پرینترها و پرس های غیر صنعتی فقط چاپ در اندازه حداکثر 30 در 40 سانتیمتر بر روی دو طرف آنها مقدور می باشد و اصولا برای چاپ لوگو یا نوشته مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که از پلاتر به جای پرینتر استفاده می کنید و پرس های صنعتی ابعاد بزرگ در دسترس شما است , شما براحتی می توانید تمام سطح شال را چاپ کنید.

کانال تلگرام ما تلگرام پاسخگویی

مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد