چاپ تقدیرنامه لوح تقدیر لوح یادبود

(این خدمت دیگر ارائه نمی شود)

چاپ تقدیرنامه و لوح های سپاس در اندازه های متنوع و با متریال های متنوع یکی دیگر از خدمات خاص چهاپه است که ما را از دیگران متمایز کرده است. تقدیرنامه در اصل نوعی نامه نگاری اداری بشمار می آید که به یک نفر یا مجوعه ای از افراد به دلیل موفقیت در انجام یک کار به نحو احسنت به منظور تقدیر و تشکر از ایشان ارائه می شود.منظور از هدیه دادن تقدیرنامه به افراد اثبات این امر است که فعالیت های این افراد ارزشمند برشمرده شده و مشاهده نیز شده است. در هر حال تقدیرنامه ها در اشکال متنوع و با تزیینات متنوع تهیه و تولید می شوند.همچنین امکان انتخاب هر نوع طرح و متن بسته به سلیقه سفارش دهنده میسر است.گروه چاپ چهاپه با گردآوری انواع تقدیرنامه چاپی در اشکال متنوع و اندازه های متنوع این نوید را به شما میدهد که از میان این تنوع کالا, با کمترین هزینه ممکن می توانید تقدیرنامه با طرح اختصاصی خود را تهیه کنید.

چاپ روی تقدیرنامه فلزی قاب دار

چاپ بر روی تقدیرنامه های فلزی قاب دار تهیه شده از آلومینیوم های 0.5 میل و 1 میل کاملا به رنگ طلایی و براق از نمونه های فوق العاده ویژه این محصول می باشد که توسط چهاپه تهیه می شود.تقدیرنامه های فلزی در حال حاضر در سایز 20 در 30 سانتیمتر تهیه شده و چاپ بر روی آن به روش تصعیدی بدون محدودیت در رنگ (به جز رنگ سفید) صورت می گیرد.این تقدیرنامه ها با قاب های ام دی اف کاملا مرغوب و با صفحه ای از جیر فوق العاده عالی در رنگ های متنوع تهیه شده و خدمت سفارش دهندگان ارائه می شود. تقدیر نامه های فلزی در این نمونه حداقل در سفارش های بالای 50 عدد و با مدت زمان تحویل توافقی ارائه می شوند. در صورت تمایل امکان تهیه این تقدیرنامه های در سایزهای دیگر شامل 14.50*10, 20*15,20*20 نیز امکان پذیر است. از ویژگی های این نوع لوح های سپاس می توان به قیمت های ارزان و بصرفه آن اشاره کرد.

چاپ لوح تقدیر

چاپ روی تقدیرنامه فلزی جعبه دار

چاپ بر روی تقدیرنامه های فلزی جعبه دار تهیه شده از آلومینیوم های 0.5 میل و 1 میل کاملا به رنگ طلایی و براق از نمونه های فوق العاده ویژه می باشد که توسط چهاپه تهیه می شود. فرق این تقدیرنامه ها با تقدیرنامه های قاب دار , تنها داشتن جعبه های مستعطیل شکل با روکشی از جنس جیر می باشد که زیبایی فوق العاده این به این تقدیرنامه می دهد.تقدیرنامه های فلزی در حال حاضر در سایز 20 در 30 سانتیمتر تهیه شده و چاپ بر روی آن به روش تصعیدی بدون محدودیت در رنگ (به جز رنگ سفید) صورت می گیرد.این تقدیرنامه ها با جعبه های مستعطیل با روکش جیر کاملا مرغوب در رنگ های متنوع تهیه شده و خدمت سفارش دهندگان ارائه می شود. تقدیر نامه های فلزی در این نمونه حداقل در سفارش های بالای 50 عدد و با مدت زمان تحویل توافقی ارائه می شوند. در صورت تمایل امکان تهیه این تقدیرنامه های در سایزهای دیگر شامل 14.50*10, 20*15,20*20 نیز امکان پذیر است. از ویژگی های این نوع لوح های سپاس می توان به قیمت های ارزان و بصرفه آن اشاره کرد.

چاپ تقدیرنامه

چاپ روی تقدیرنامه سرامیکی قاب دار

تقدیرنامه های سرامیکی محصول بی نظیر دیگر از گروه چاپ چهاپه می باشد که با قاب های ام دی اف زیبا بهمراه جیر تهیه و ارائه می شود. این تقدیر نامه ها بر روی سرامیک مخصوص چاپ در ابعاد متنوع با استفاده از چاپ تصعیدی صورت می گیرد که زیبایی فوق العاده ای به این محصول می دهد.از ویژگی تقدیرنامه های سرامیکی با چاپ فوق العاده براق آن می توان اشاره کرد .همچنین با استفاده از تقدیرنامه های سرامیکی امکان انتخاب هر طرح با هر طیف رنگی بدون محدودیت رنگ می توان اشاره کرد.حداقل سفارش این محصول 10 عدد می باشد که بسته به تمایل سفارش دهنده در سایز های متنوع از15 در 20 تا 20 در 30 سانتیمتر انجام می شود.

چاپ لوح سپاس

چاپ لوح یادبود بشقابی قاب دار

محصول فوق العاده بی نظیر که در حال حاضر کاملا در انحصار گروه چاپ چهاپه می باشد تابلو بشقاب های تقدیرنامه در اندازه های متفاوت می باشد.این محصول بی نظیر با شکل ظاهری کاملا متفاوت و خاص زیبایی فوق العاده ای در نظر شما بر می انگیزد و گزینه ویژه تری نسبت به دیگر انواع تقدیرنامه به شمار می آید.شما می توانید طرح مورد نظر خود را در ابعاد دلخواه یعنی از قطر 18,قطر 21 و قطر 26 سانتیمتر تهیه کرده و برای ما ارسال کنید . ما در کمترین زمان ممکن تقدیرنامه ای فوق العاده شکیل و درخور سلیقه شما به همراه قابی از ام دی اف مرغوب تهیه و به شما ارائه خواهیم کرد.

چاپ لوح یادبود
 • انواع تقدیرنامه
 • لوح سپاس فلزی قاب دار
 • لوح سپاس فلزی جعبه دار
 • لوح سپاس سرامیکی قاب دار
 • لوح سپاس دایره
 • قیمت
 • 45.000
 • 55.000
 • 35.000
 • 45.000
 • قیمت تعداد
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

ای نماد
logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است. علامت تجاری,نماد و برند مجموعه چهاپه نیز در سال 1397 ثبت شد, که نشان از سرمایه گذاری بلند مدت در حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات این مجموعه می باشد.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد