دستبند سنگی - گردبند سنگ طبیعی

دستبند سنگی و گردبند سنگی از جدیدترین محصولات تزیینی چهاپه است که با استفاده از سنگ های تزیینی و سنگ های قیمتی تهیه شده اند. دستبند های سنگی دخترانه و پسرانه در مدل های متنوع متشکل از سنگ های اونیکس , سنگ های فیروزه , سنگ های آذرخش یا آتشفشانی , سنگ های حدید و کریستال های برش خورده و ساده هستند که با سلیقه و ایده طراحان مجموعه "مهشاد گیفتس" در کنار هم قرار گرفته و تولید شده اند. همچنین برای زیبایی بیشتر بعضی از این دستبند ها از پلاک های تزیینی فلزی در رنگ های طلایی و رنگ استیل در مدل های گوناگون و همچنین خرج کار های متنوع استفاده شده است که به زیبایی این دستبند های افزوده است.

دستبند سنگی

نمونه دستبند سنگی

دستبند های سنگی دخترانه در مدل های آماده در تصاویر پایین قابل مشاهده هستند و بسته به تعداد سنگ های قیمتی استفاده شده در این دستبند ها قیمت ها نیز متغییر هستند.جهت ثبت سفارش کافیست وارد لینک داده شده در پایین شده و سفارش خرید را در فروشگاه اینترنتی ما ثبت کنید. خرید دستبند سنگی

دستبند سنگی
دستبند سنگی
دستبند سنگی
دستبند سنگی

دستبند طرح سوارسکی

دستبند های طرح سوارسکی که با کنارهم قرار گرفتن سنگ های زینتی شامل انواع سنگ اونیکس سفید و مشکی , سنگ لاوا , سنگ های عقیق تزیین شده اند شامل پلاک های نگین دار فوق العاده زیبا در طرح های تاج , ببر و گوی و کلاه خود , از جمله محصولات جدید چهاپه هستند. این دستبند های زیبا در ست های دو نفره دخترانه و پسرانه و بصورت تک با کنار هم قرار گرفتن سنگ های زیبا تولید شده اند.از مهمترین الگو های تاثیر گذار بر زیبایی این دستبند ها Uپلاک های نگین دار است که زیبایی بسیاری به این دستبند ها افزوده است . خرید دستبند سوارسکی

دستبند ست دخترانه پسرانه
دستبند سنگی سوارسکی
دستبند ست
دستبند ست سوارسکی

سنگ اونیکس یا عقیق سیاه

سنگ اونیکس یا عقیق سیاه بعنوان یک سنگ نیمه قیمتی است که دلیل نام گذاری آن رنگ سیاه این سنگ می باشد.در باورهای سنتی این نکته وجود دارد که هر شخص سنگ اونیکس رو به مدت طولانی با خود حمل کند , این سنگ برای او شانس می آورد.استفاده از سنگ های اونیکس یا سنگ عقیق سیاه بعنوان سنگ های نیمه قیمتی در جواهرات تاریخچه بسیاری طولانی دارد که معمولا به شکل مهره های برش خورده در دستبندها و گردنبندها استفاده می شده است. سنگ اونیکس در رنگ های مشکی و سفید و مدل های مات و براق موجود است.

در فرهنگ های مختلف استفاده از این سنگ معانی خاصی دارد بطور مثال هدیه دادن این سنگ به شخصی که دوستش داریم به معنی متعهد بودن و اعتماد است. در فرهنگ ژاپنی سنگ اونیکس , سنگ قهرمانان قدرتمند , به شما کمک می کند که الگوهای ذهنی منفی , ناشی از نگرانی ها و استرس ها شدید و ترس را از خود دور کنید. قرار دادن سنگ اونیکس این سنگ چاکرا در مجموعه جواهرات قیمتی شما , باعث می شود که همیشه در اتفاقات بد این سنگ پشتیبان شما باشد.

سنگ اونیکس

سنگ فیروزه

سنگ فیروزه , یک سنگ زنده در رنگ های آبی روشن و آبی تیره یک کانی است که بعنوان سنگ نیمه قیمتی یا قیمتی به دست سنگ تراشان شکل داده می شود و در دستبند ها , گردبند ها و انگشترها مورد استفاده قرار می گیرد. از نظر تاریخی سنگ فیروزه در دوره های نو سنگی , مس سنگی و مفرغ بدلیل رنگ خاص آن مورد استفاده قرار می گرفته است.

سنگ فیروزه همانند سنگ اونیکس پشتیبان افراد و موجب افزایش اعتماد به نفس می باشد .در فرهنگ اسلامی سنگ فیروزه یک سنگ ارزشمند است و استفاده از سنگ فیروزه برای کاهش استرس و اضطراب تاکید شده است و تماس مسلمانان علاقمند به داشتن سنگ فیروزه در انگشتر یا گردبند خود می باشند.سنگ فیروزه خواصی بسیاری دارد , یکی از این خواص برای روح روان است , که موجب آرامش قلب و روح می شود و ترس و دشمن را از انسان دور می کند.

سنگ فیروزه

سنگ حدید

کلمه حدید در زبان عربی به معنای آهن است و سنگ حدید با نام های مختلفی از جمله سنگ آهن ,سنگ خون , سنگ مریخی یا سنگ هماتیت شناخته می شود و در اصل یک کریستال است که در رنگ های سیاه , سیاه مایل به خاکستری و قهوه ای مایل به قرمز موجود است. سنگ حدید دارای خواص بسیاری است که از خواص ماورائی آن می توان دفع و خنثی کردن بلا و پیروزی بر دشمنان اشاره کرد.از خواص درمانی سنگ حدید یا سنگ آهن می توان تقویت کنندگی قلب و همچنین درمان کم خونی , فشار خون , تنظیم گردش خون اشاره کرد.

سنگ حدید

سنگ لاوا یا آذرخش

سنگ لاوا یا سنگ آذرخش از قدیمی ترین سنگ هایی که به راحتی بر روی زمین پیدا می شوند است و از دل هسته زمین به سطح می آید و در اصل گدازه های آتشفشانی هستند که به سطح زمین آماده و سرد شده اند که با سرد شدن این مواد مذاب سنگ های بسیار زیبا و متخلخل لاوا تشکیل می شوند. از خواص سنگ لاوا به بالابردن انرژی و آرامش بخش بودن می توان اشاره کرد.

از ویژگی های سنگ لاوا یا سنگ آذرخش می توان به آرامش بخش بودن , رفع خستگی , تقویت اعصاب , بهبود خلق و خوی و افزایش انرزی اشاره کرد.

سنگ لاوا یا آذرخش

سنگ عقیق

سنگ عقیق از خانواده کوارتزهای رشته ای در اصل یک کانی است که در بیش از سی رنگ متنوع در طبیعت یافت می شود و از جمله سنگ های نیمه قیمتی با متنوع ترین طیف رنگی محسوب می شود و در دوران باستان از این سنگ به عنوان طلسم برای محافظت استفاده می شده است.همچنین سنگ عقیق از جمله سنگ های کریمه است که در اسلام در روایات مختلف سفارش شده است.سنگ عقیق همانند سنگ فیروزه یک سنگ زنده است و درنگهداری آن می بایست به نکات بسیاری توجه کرد بعنوان مثال این سنگ نباید در معرض مواد شوینده قرار بگیرد.

سنگ عقیق با خواص فراوانی که دارد در برطرف کردن انرژی های منفی اطراف خود خیر ، برکت و خوش اقبالی را برای صاحب خود به همراه می آورد. همچنین در طب سنتی متخصصان معتقد می باشند که این سنگ باعث تقویت باروری، تقویت چشم، معده و قلب میشود.

سنگ عقیق

قیمت دستبند سنگ طبیعی

دستبد های سنگی تهیه شده توسط چهاپه بسته به نوع سنگ های مورد استفاده و قیمت هر سنگ, قیمت گذاری شده اند.همچنین از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این دستبند ها اندازه مهره های استفاده شده در این دستبند ها است که در سایز بندی 6 , 8 و 10 می باشند. عامل تاثیر گذار دیگر بر قیمت این دستبند ها میزان خرج کار استفاده شده می باشد, بعنوان مثال نوع پلاک هایی که در این دستبند ها مورد استفاده قرار گرفته است بر میزان قیمت و هزینه اولیه این محصول اضافه خواهد کرد. آخرین عامل تاثیر گذار بر قیمت این محصول , ایده چگونگی ترکیب و قرار گیری این سنگ ها در کنار هم , بسته به سلیقه مجموعه " مهشاد گیفت " که سازنده این دستبند ها و ایده پرداز این دست بند ها است , می توان اشاره کرد.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد