چاپ روی قاب موبایل

اغلب اوقات قاب های موبایل را در پس ویترین موبایل فروشی ها با طرح های تکراری می بینم اینبار می توانید قاب موبایل با طرح اختصاصی و انتخابی خودتان برای استحکام وحتی زیبایی هر چه بیشتر موبایل خود را داشته باشید. قاب های موبایل در دو نوع قاب از نظر جنس که یکی قاب هارد یا قاب سخت آلومینیومی و دیگری قاب ژله ای است, می توان دسته بندی کرد. این نوع قاب ها با داشتن اماکن چاپ هر عکس و تصویری با هر طیف رنگی زیبایی خارق العاده ای به بدنه گوشی موبایل می دهند. این قاب ها برای بیشتر گوشی های موبایل تولید شده در چند سال اخیر و حتی گوشی های موبایل بروز چه از برندهای ساموسونگ تا اپل موجود می باشند.

چرا قاب موبایل را از چهاپه باید تهیه کرد؟

چهاپه یکی از فروشندگان قاب موبایل با کیفیت بصورت خام و بدون چاپ در مدل های قاب ژله ای,قاب سخت و قاب کیف دار به تمام همکاران در سراسر ایران می باشد و در حال حاضر بیشتر مدل های قاب موبایل برای برند های مختلف را موجود دارد. تفاوت ما این است که از بهترین نوع قاب موبایل در بیش از 220 مدل متنوع برای برند های مختلف که خود تهیه کرده استفاده می کنیم که چاپ طرح دلخواه شما بر روی آن کاملا پر رنگ و براق می شود و به هیچ عنوان پاک نمی شود.

چاپ روی قاب موبایل ژله ای

چاپ روی قاب های موبایل ژله ای با بدنه مشکی رنگ که دور تا دور آن پلاستیک نرم وظریف ژله ای شکل کشیده شده یکی از انواع پر فروش گارد های موبایل می باشد که بسیار مقاوم در برابر ضربه می باشد.به دلیل مشکی بودن بدنه قاب مناسب برای هر رنگ موبایل می باشد و چاپ بر روی آن کاملا براق و شفاف می شود.کافیست عکس یا طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید و از میان 220 مدل قاب موبایل تهیه شده توسط ما یکی را انتخاب کنید.

قاب های ژله ای مشکی یا قاب های TPU از جنس پلی اورتان ارتجاعی یا نرم هستند یعنی پس منقبض شدن در اثر ضربه خوردن به حالت اول خود بر خواهند گشت و از دیگر ویژگی قسمت ژله ای این مدل قاب های موبایل این است که چربی را به خود جذب نمی کنند.

چاپ روی قاب موبایل ژله ای

چاپ روی قاب موبایل سخت

چاپ روی قاب های موبایل سخت یا هارد با بدنه مشکی رنگ از پلاستیک فشرده و مقاوم نوع دوم از گارد های موبایل می باشد که مانند قاب های ژله ای بسیار مقاوم در برابر ضربه می باشد.به دلیل مشکی بودن بدنه قاب مناسب برای هر رنگ موبایل می باشد و چاپ بر روی آن کاملا براق و شفاف می شود.کافیست عکس یا طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید و از میان 220 مدل قاب موبایل تهیه شده توسط ما یکی را انتخاب کنید.

قاب های هارد مشکی یا قاب های PC از جنس پلی کربنات مقاوم در برابر ضربه هستند .

چاپ روی قاب موبایل سخت
  • انواع قاب موبایل (با چاپ)
  • قاب موبایل ژله ای
  • قاب موبایل سخت
  • قیمت
  • 45.000
  • 45.000
  • قیمت تعداد
  • تماس با ما
  • تماس با ما
مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. همچنین چهاپه پروانه فعالیت از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است. کانال تلگرامی چهاپه در سامانه شامد (شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال) ثبت شده است, لذا با اطمینان و اعتماد کامل می توانید خرید اینترنتی کنید و با ما همراه باشید.

ای نماد
logo-samandehi
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد