چاپ لیوان دسته قلبی

لیوان دسته قلبی نمونه ای دیگر از انواع لیوان است که جزء جذاب ترین انواع لیوان هدیه و مناسب برای سفارشات تک و سفارشات تعدا بالا می باشد.دلیل خاص بودن این لیوان را می توان داشتن دسته به شکل قلب و همچنین داخل رنگی بودن اشاره کرد که بیشتر مناسب بعنوان هدیه در مراسم های خاص می باشند. چاپ روی لیوان عشق یا لیوان دسته قلبی براق و پر رنگ شده و دسته و داخل رنگی بودن این لیوان به زیبایی آن نیز می افزاید.همچنین لیوان های دسته قلبی به دلیل رنگی بودن می توانند با رنگ لوگوی سازمانی شرکت ها نیز ست شوند و در رنگ های مشکی,شکلاتی , سبز , قرمز , آبی , زرد , نارنجی و صورتی موجود هستند.اندازه چاپ روی لیوان دسته قلبی حداکثر 9 در 21 سانتیمتر می باشد.در صورت سفارشات تعداد بالا از تخفیف ویژه ما در چاپ لیوان دسته قلبی برخوردار خواهید شد.

چاپ لیوان دسته قلبی


  • لیوان دسته قلبی و داخل رنگی
  • مناسب برای سفارشات تک و بعنوان هدیه در مراسم خاص
  • چاپ با کیفیت نسبتا متوسط در سایز 21 در 9 سانتیمتر
  • طرح چاپ شده قابل شستشو می باشد
  • موجود نیست
مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

ای نماد
logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است. علامت تجاری,نماد و برند مجموعه چهاپه نیز در سال 1397 ثبت شد, که نشان از سرمایه گذاری بلند مدت در حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات این مجموعه می باشد.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد