چاپ لیوان دسته قلبی

لیوان دسته قلبی نمونه ای دیگر از انواع لیوان است که جزء جذاب ترین انواع لیوان هدیه و مناسب برای سفارشات تک و سفارشات تعدا بالا می باشد.دلیل خاص بودن این لیوان را می توان داشتن دسته به شکل قلب و همچنین داخل رنگی بودن اشاره کرد که بیشتر مناسب بعنوان هدیه در مراسم های خاص می باشند. چاپ روی لیوان عشق یا لیوان دسته قلبی براق و پر رنگ شده و دسته و داخل رنگی بودن این لیوان به زیبایی آن نیز می افزاید.همچنین لیوان های دسته قلبی به دلیل رنگی بودن می توانند با رنگ لوگوی سازمانی شرکت ها نیز ست شوند و در رنگ های مشکی,شکلاتی , سبز , قرمز , آبی , زرد , نارنجی و صورتی موجود هستند.اندازه چاپ روی لیوان دسته قلبی حداکثر 9 در 21 سانتیمتر می باشد.در صورت سفارشات تعداد بالا از تخفیف ویژه ما در چاپ لیوان دسته قلبی برخوردار خواهید شد.

چاپ لیوان دسته قلبی


  • لیوان دسته قلبی و داخل رنگی
  • مناسب برای سفارشات تک و بعنوان هدیه در مراسم خاص
  • چاپ با کیفیت نسبتا متوسط در سایز 21 در 9 سانتیمتر
  • طرح چاپ شده قابل شستشو می باشد
  • موجود نیست
مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد