چاپ ماگ برفی یا یخی

چاپ ماگ برفی یا یخی که جزء خاص ترین و زیباترین انواع هدیه و مناسب برای سفارشات شخصی و تک می باشد از جمله دیگر انواع لیوان استفاده شده برای چاپ توسط چهاپه است.دلیل خاص بودن ماگ های برفی را می توان به مات بودن و به شکل فیریز بودن بدنه آن اشاره کرد,البته خاص و یخی بودن این محصول باعث فدا شدن کیفیت چاپ شده است به طوری که چاپ بر روی ماگ برفی بسیار کم رنگ می شود و پس از مدتی در اثر شستشوی مداوم و نادرست, پوشش برفی بدنه لیوان بصورت تکه تکه از آن جدا می شود. لذا لازم به ذکر است برای شستشوی بدنه این محصول زیبا حتما از ابر مخصوص شستشو استفاده شود.چاپ روی ماگ های برفی به دلیل قیمت نسبتا بالا, بیشتر مناسب برای سفارشات شخصی و تک می باشد.حداکثر اندازه چاپ روی این محصول در ابعاد 21 در 9 سانتیمتر انجام می پذیرد. با وجود اینکه طرح چاپ شده بر روی بدنه این محصول همانند لیوان های دیگر کاملا قابل شستشو است البته بدلیل حساس بودن بیشتر نسبت به دیگر انواع لیوان ,برای افزایش ماندگاری و ثبات رنگ طرح چاپ شده بر روی بدنه خارجی آن بهتر است از مواد شوینده قوی به کلی اجتناب شود و در ماشین ظرف شویی شسته نشوند و برای شستشو فقط از ابر مخصوص شستشو و مایع ظرف شویی استفاده شود.همچنین بهتر است در شستشوی لیوان مات از سیم ظرفشویی اصلا استفاده نشود.در سفارشات تیراژ بالا چاپ روی لیوان یخی از تخفیف بی نظیر ما برخودار خواهید شد.

چاپ لیوان برفی


  • لیوان شیشه ای یخی , برفی یا مات درجه دو
  • مناسب برای سفارشات تک و بعنوان هدیه در مراسم خاص
  • چاپ با شفافیت نسبتا کم در سایز 21 در 9 سانتیمتر
  • بدنه لیوان پوشیده شده از مواد مات کننده و به شکل فریز شده
  • طرح چاپ شده قابل شستشو با ابر مخصوص شستشو می باشد
  • به مرور زمان در اثر شستشو پوشش بدنه پاک می شود
مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

ای نماد
logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است. علامت تجاری,نماد و برند مجموعه چهاپه نیز در سال 1397 ثبت شد, که نشان از سرمایه گذاری بلند مدت در حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات این مجموعه می باشد.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد