چاپ عکس روی لیوان حرارتی یا جادویی

چاپ عکس روی لیوان حرارتی یا لیوان جادویی درجه یک براق و مات را می توان از پرطرفدارترین نمونه لیوان های هدیه و لیوان ها جذاب و سورپرایز کننده در سفارشات تک برشمرد که در حال حاضر از گران ترین انواع ماگ هدیه و ماگ تبلیغاتی بشمار می آید. دلیل پرطرفدار بودن لیوان حرارتی یا لیوان های جادوئی همانطور که از نام این کالای جذب نمایان و آشکار است ویژگی حرارتی بودن یا جادوئی بودن آن است که بدنه حرارتی آن پوشیده شده از مواد حساس به حرارت و دمای بالا می باشد و زمانی که این لیوان در دمای معمولی قرار دارد (دمای اتاق) بدنه آن کاملا به رنگ مشکی است و هیچ عکسی نمایان نیست , البته هنگامی که در معرض دمای بالا قرار می گیرد یعنی مایع داغ یا آب جوش داخل آن ریخته می شود , بدنه جادویی آن آهسته آهسته به رنگ سفید تغییر می یابد و طرح از پیش چاپ شده آرام آرام نمایان می شود,در صورت پایین آمدن دما و سرد شدن مایع درون لیوان , دوباره رنگ آن به حالت اول خود یعنی رنگ مشکی باز می گردد و طرح چاپ شده محو می شود. چاپ طرح دلخواه بر روی این محصول در هنگام نمایان شدن بسیار شفاف , درخشنده و کاملا قابل شستشو است.حداکثر اندازه چاپ عکس روی این محصول بی نظیر در ابعاد 21 در 9 سانتیمتر انجام می پذیرد. لازم به ذکر است سفارش چاپ این محصول جذاب و جادویی بدلیل تفاوت قیمت بالا نسبت به دیگر انواع لیوان , بیشتربرای سفارشات شخصی و سفارشات تیراژ پایین مناسب است .البته شرکت ها در صورت داشتن بودجه کافی می توانند این لیوان را سفارش دهند اما به دلیل داشتن خاصیت حرارتی درهنگام سرد بودن ,لوگو یا طرح تبلیغاتی چاپ شده نمایان نخواهد بود. با وجود اینکه طرح چاپ شده بر روی لیوان جادوئی همانند لیوان های سفید و لیوان دسته داخل رنگی کاملا قابل شستشو است برای افزایش ماندگاری و ثبات رنگ طرح چاپ شده بر روی آن بهتر است از مواد شوینده قوی به کلی اجتناب شود و در ماشین ظرف شویی به هیچ وجه شسته نشوند.همچنین بهتر است در زمان شستشو از سیم ظرفشویی اصلا استفاده نشود.در سفارشات تیراژ بالا از تخفیف بی نظیر ما برخودار خواهید شد.

چاپ لیوان جادویی


 • لیوان حرارتی یا جادویی درجه یک A+ مات و براق
 • مناسب برای سفارشات تک و بعنوان هدیه در مراسم خاص
 • چاپ فوق العاده براق و شفاف در سایز 21 در 9 سانتیمتر
 • بدنه لیوان در حالت معمولی کاملا مشکی در حال گرم طرح نمایان می شود
 • در حال حاضر فقط به رنگ مشکی و مات و براق(بهترین نوع)
 • طرح چاپ شده قابل شستشو می باشد

چاپ عکس روی لیوان حرارتی رنگی

نوع دیگر از انواع لیوان های جادویی , لیوان های جادویی داخل رنگی می باشند که تنها فرق آنها با لیوان های جادویی داخل سفید , فقط و فقط رنگی بودن داخل لیوان است.در حال حاضر رنگ های موجود این لیوان ها به رنگ سبز و قرمز می باشد.

چاپ لیوان جادویی رنگی


 • لیوان حرارتی یا جادویی درجه یک A+ مات و براق
 • مناسب برای سفارشات تک و بعنوان هدیه در مراسم خاص
 • چاپ فوق العاده براق و شفاف در سایز 21 در 9 سانتیمتر
 • بدنه لیوان در حالت معمولی کاملا مشکی در حال گرم طرح نمایان می شود
 • در حال حاضر فقط به رنگ مشکی و مات و براق(بهترین نوع)
 • طرح چاپ شده قابل شستشو می باشد

قیمت های فوق العاده استثنایی سفارشات تیراژ

کیفیت باورنکردنی در چاپ لیوان های تبلیغاتی را با ما تجربه کنید!

لیوان جادویی یا حرارتی

گاهی اوقات ما برای سرگرمی یا مشاهده اشیاء جدید می خواهیم که آن اشیاء تغییر رنگ دهند و نمی خواهیم این سرگرمی چیزی بیش از اندازه پیچیده و گران قیمت باشد.مطمعنا شما فنجان های قهوه یا لیوان ها سرامیکی را دیده اید که بصورت معجزه آسا یکدفعه نوشته ای یا عکسی بر روی آنها ظاهر می شود البته زمانی که داخل آن آب داغ یا چای داغ می ریزیم؟ از این قبیل اشیاء معمولا با جوهر های خاص حساس به تغییر دما چاپ می شوند که لوکو کالر یا رنگ لوکو نامیده می شوند. این نوع رنگ ها در ابتدا قابل دیدن با چشم نیستند و یا به رنگ خاصی مشاهده می شوند و با تغییر دما تغییر رنگ داده و با چشم قابل مشاهده می شوند.لیوان های حرارتی یا لیوان های جادویی از این قبیل اشیاء و کالا ها محسوب می شوند که با تغییر دما طرح چاپ شده بر روی آنها مشخص و نمایان می شود. این نوع لیوان های گزینه ای فوق العاده مناسب برای هدیه دادن و یا شگفت زده کردن اطرافیان ما محسوب می شود و چاپ بر روی آنها فوق العاده زیبا و چشمگیر می شود.

تکنولوژی چاپ بر روی لیوان حرارتی

لیوان های حرارتی همانند دیگر انواع لیوان های سرامیکی مخصوص چاپ دیجیتال با بدنه ای از جنس سرامیک و پوششی از مواد کتینگ شیمیایی تولید شده اند,روکش کتینگ در اصل موجب جذب رنگ چاپ بر روی خود شده و امکان عمل چاپ را میسر می کند.تکنولوژی چاپ بر روی لیوان های سرامیکی در اصل روش چاپ حرارتی یا تصعید رنگ می باشد.یعنی با استفاده از چاپگر های دیجیتال و به روز تعبیه شده برای چاپ تصعیدی و همچنین جوهر های مخصوص این نوع چاپ طرح مختص به شما بر روی کاغذ های مخصوص بصورت آینه وار چاپ شده و نهایتا با استفاده از پرس های حرارتی با دمای بالا بر روی سطح لیوان چاپ می شود.از ویژگی های این نوع چاپ می توان به کیفیت فوق العاده چشمگیر رنگ های چاپ و همچنین قیمت فوق العاده بصرفه پروسه چاپ بخصوص در سفارشات تیراژ بالا اشاره کرد.همچنین تصاویر چاپ شده بر روی این لیوان ها قابل شستشو با آب و مایع ظرف شویی و بصورت دستی هستند.البته در هنگام شستشوی این ظروف نباید از سیم ظرفشویی یا مواد شیمیایی قوی پاک کننده استفاده شود به این دلیل که این مواد شیمیایی موجب رنگ پریدگی یا پاک شدن بخشی از طرح چاپ شده می شوند.همچنین بهتر است این لیوان های چاپ شده در جلوی نور آفتاب قرار نگیرند تا ثبات رنگ بیشتری داشته باشند. البته تنها فرق لیوان های حرارتی با دیگر انواع لیوان پوشیده شده کتینگ این لیوان ها با مواد شیمیایی حساس به دما است.

کیفیت عکس ارسالی

همانطور که قبلا به اختصار اشاره شد هر چه کیفیت تصویر ارسالی توسط شما بالاتر باشد نهایتا کیفیت طرح چاپ شده بر روی لیوان نیز بهتر خواهد بود یعنی کیفیت چاپ وابسته به کیفیت عکس ارسالی شما می باشد. البته باید در نظر داشت نوع لیوان یعنی درجه یک بودن لیوان در پروسه چاپ نیز فوق العاده مهم است و ما به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که از بهترین نوع لیوان های دسته و داخل رنگی درجه یک استفاده می کنیم.همچنین از مهمترین عوامل کیفیت چاپ به نوع رنگ های استفاده شده و نوع کاغذ های استفاده شده نیز باید اشاره کرد هر چه کیفیت کاغذ و رنگ های چاپ بهتر باشد , در نهایت چاپ نهایی نیز با کیفیت تر خواهد بود. ما همیشه سعی کرده ایم طبق تجربه از بهترین نوع کاغذ های کره ای و رنگ های کره ای با کیفیت و گران قیمت مخصوص چاپ تصعیدی استفاده کنیم و به همین دلایل یکی از بهترین گروه های خدمات چاپ محسوب می شویم.عکس ارسالی شما می بایست با دی پی آی 300 و با حجم حداقل 1 مگابایت بصورت آنلاین برای ما ارسال شد و ما در کمترین زمان مکن لیوانی مزین شده با طرح مختص شما , به شما ارائه خواهیم کرد

اندازه چاپ بر روی لیوان

لیوان های جادویی با اندازه چاپ معمولی 19 در 21 سانتیمتر قابل چاپ بوده یعنی از هر طرف لیوان یک و نیم سانتیمتر کاملا سفید مانده و قابل چاپ نیست همچنین در صورت تمایل مشتری و صرف هزینه بیشتر امکان چاپ لب به لب طرح ارسالی شما تا لبه های لیوان نیز ممکن است.بسته به نوع طرح ارسالی شما امکان چاپ در دو سوی دسته لیوان بصورت سراسری با در نظر داشتن یک و نیم سانت سفیدی قابل اجرا است. در صورتی که طرح ارسالی شما لوگو باشد بهتر است که لوگو با پس زمینه سفید در دوطرف لیوان چاپ شود و پس زمینه رنگی نداشته باشد.

مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد