چاپ لیوان پج رنگی وسط سفید

چاپ لیوان های پج رنگی یا وسط سفید که از جمله لیوان های مناسب تبلیغات هستند نمونه ای دیگر از انواع لیوان استفاده شده توسط چهاپه می باشد که شرکت ها , سازمان ها می توانند سفارش دهند و ما لوگو و شعار تبلیغاتی آنان را با کیفیت فوق العاده بر روی این محصول چاپ کنیم.لیوان های پج رنگی یا وسط سفید نیز مانند لیوان های سفید ساده و لیوان های دسته و داخل از جمله لیوان های پرطرفدار تبلیغاتی هستند و بدلیل تنوع رنگی که دارند سفارش دهندگان می توانند لیوان ست و همرنگ بسته به رنگ طرح یا لوگوی خود سفارش دهند. چاپ بر روی لیوان های وسط سفید فقط در قسمت وسط لیوان در ابعاد 19 در 9 سانتیمتر به روش حرارتی قابل اجرا است. موارد استفاده از چاپ روی لیوان وسط سفید را می توان بعنوان لیوان تبلیغاتی شرکت ها با درج لوگو هم رنگ و ست با رنگ لیوان برای هدیه به کارمندان و همکاران را ذکر کرد.

چاپ لیوان پج رنگی


  • لیوان پچ رنگی یا وسط سفید
  • نمونه ای از لیوان های دسته و داخل رنگی
  • مناسب برای سفارشات تک و بعنوان هدیه
  • چاپ براق و شفاف در سایز 19 در 9 سانتیمتر
  • طرح چاپ شده قابل شستشو می باشد
  • موجوداست
مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد