چاپ عکس روی لیوان دسته عروسکی

چاپ لیوان دسته عروسکی که جزء جذاب ترین انواع لیوان هدیه و مناسب برای خردسالان است نمونه دیگر از انواع لیوان های استفاده شده برای چاپ توسط چهاپه می باشد.دلیل خاص بودن ماگ عروسکی را می توان داشتن دسته به شکل حیوانات و شخصیت های عروسکی اشاره کرد.لیوان های عروسکی به دلیل شکل دسته ای که دارند بیشتر مناسب برای هدیه به کودکان و خردسالان در سنین پایین با طرح های کودکانه می باشند.چاپ طرح های کودکانه بر روی لیوان عروسکی فوق العاده براق و شفاف است.اندازه عکس چاپ شده روی این محصول در ابعاد 21 در 9 سانتیمتر انجام می پذیرد.ماگ های طرح عروسکی بدلیل تنوع بسیار زیاد در طرح بیشتر در چند مدل پرفروش به شکل حیوانات موجود هستند. با وجود اینکه طرح چاپ شده بر روی لیوان عروسکی همانند ماگ های دیگر کاملا قابل شستشو است البته برای افزایش ماندگاری و ثبات رنگ طرح چاپ شده بر روی بدنه آن بهتر است از مواد شوینده قوی برای شستشواجتناب شود و در ماشین ظرف شویی شسته نشوند و برای شستشو فقط از ابر مخصوص شستشو و مایع ظرف شویی استفاده شود.همچنین بهتر است در شستشوی بدنه این محصول از سیم ظرفشویی اصلا استفاده نشود.در سفارشات تیراژ بالا چاپ روی لیوان عروسکی از تخفیف بی نظیر ما برخودار خواهید شد.

چاپ لیوان دسته عروسکی


  • لیوان دسته عروسکی سرامیکی
  • مناسب برای سفارشات تک و بعنوان هدیه به کودکان
  • چاپ براق و شفاف در سایز 21 در 9 سانتیمتر
  • طرح چاپ شده قابل شستشو می باشد
  • موجود نیست
مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد