چاپ شال زنانه

(این خدمات دیگر ارائه نمی شود) چاپ شال و روسری زنانه از جمله خدمات متنوع گروه خدمات تخصصی چاپ چهاپه می باشد. جامه پوشیده همیشه حرف اول زیبایی و جلوه گری را داشته است بطوری که تمایل به سر کردن شال و روسری از گذشته تا به امروز بین بانوان ایرانی رایج بوده و امروزه بیشتر از قبل به منظور حفظ حجاب و فرهنگ اسلامی و زیبایی مورد توجه قرار گرفته است. گروه چاپ چهاپه با فراهم کردن انواع شال های زنانه در رنگ های متنوع هم بصورت ریشه دار و هم بدون ریشه در مدل های ساده , کج راه و نخی و انجام و چاپ طرح دلخواه در اندازه حداکثر 30 در 40 سانتیمتر چه بصورت تک و چه بصورت تیراژ آماده خدمت رسانی به شرکت ها,سازمان ها و اشخاص می باشد.

بیشتر سازمان ها , شرکت ها و ادارات به منظور یکپارچه سازی و نظم بخشیدن به پوشش کارمندان خانم خود اقدام به سفارش چاپ طرح دلخواه خود به صورت اختصاصی بر روی انواع شال و روسری مخصوص بانوان می نمایند. همچنین این شرکت ها در هنگام حضور در نمایشگاه ها از شال های یکدست و هم رنگ به همراه نماد یا شعار تبلیغاتی چاپ شده بر روی این شال ها برای کارمندان بانوی خود استفاده می کنند. در صورت تمایل به داشتن شال یا روسری با طرح یا لوگو خود در کمترین زمان ممکن و عالیترین کیفیت چاپ می توانید طرح خود را برای ما ارسال کرده و ما طرح شما را بصورت کاملا اختصاصی بر روی انواع شال در اسرع وقت به چاپ می رسانیم.

در بخش چاپ گروه چاپ چهاپه , چاپ بر روی انواع شال و روسری با استفاده از دستگاه های بروز چاپ دیجیتال هم بصورت چاپ حرارتی , هم بصورت چاپ لیبلی و در صورت تمایل در سفارشات تیراژ چاپ بصورت کاملا مستقیم صورت می گیرد. طرح های چاپ شده و اجرا شده بصورت حرارتی و مستقیم کاملا قابل شستشو بوده و هرگز پاک یا کم رنگ نمی شوند.


 • چاپ مستقیم حداکثر در ابعاد 40*30 سانتیمتر بر روی شال های رنگ روشن
 • شال رنگ سفید
 • امکان چاپ لوگو , طرح یا نوشته بدون محدودیت رنگ بسته به نوع و جنس شال
 • ثبات رنگ و قابل شستشو بودن طرح چاپ شده

توجه توجه

در سفارشات تیراژ بالا مخصوص همایش ها و سمینارها با چاپ روی شال تبلیغاتی از تخفیف بسیار ویژه برخوردار خواهید شد!

چاپ روی شال زنانه
چاپ شال زنانه
چاپ روی شال روسری
چاپ لوگو روی شال و روسری

چاپ شال و روسری به روش مستقیم

چاپ روی شال و روسری زنانه با استفاده از متدهای مختلف چاپ دیجیتال صورت می گیرد که البته انتخاب متد چاپ بستگی به رنگ شال و جنس و بافت شال مورد استفاده دارد. در صورتی که شال مورد استفاده به رنگ کاملا سفید باشد و الیاف استفاده شده در بافت شال از نخ پلی استر بالایی تشکیل شده باشد امکان چاپ به صورت مستقیم بر روی آن میسر است بدینگونه که طرح مورد نظر بدون محدودیت رنگ بر روی شال در ابعاد حداکثر 30 در 40 سانتیمتر چاپ می شود.درصورتی که رنگ شال های مورد استفاده برای چاپ در طیف رنگ های روشن به شمار برود و الیاف مورد استفاده در بافت شال از نخ پلی استر بالایی برخوردار باشند امکان چاپ طرح در بیشتر مواقع تنها به رنگ مشکی میسر است و گاهی اوقات امکان چاپ رنگ های دیگر ممکن است. در این روش از چاپ یعنی چاپ حراری بر روی شال و روسری رنگ چاپ کاملا به خورد بافت الیاف شال رفته و کاملا قابل شستشو بوده و به هیچ عنوان پاک نمی شود. البته در صورت درخواست سفارش دهنده برای چاپ لیبلی امکان این نوع چاپ نیز بر روی انواع شال امکان پذیر است.

چاپ شال و روسری به روش لیبلی

چاپ روی شال و روسری زنانه در رنگ های تیره بیشتر بصورت چاپ لیبلی صورت می پذیرد. بعنوان مثال چاپ بر روی شال های رنگ مشکی,آبی نفتی,قهوه ای تیره و بصورت کلی طیف های رنگی تیره بصورت لیبلی صورت می گیرد. بدینگونه که طرح مورد نظر درصورت چند رنگ بودن ابتدا بر روی لیبل مخصوص چاپ شده بعدا در صورت لزوم بصورت دستی دور بری می شود. درصورتی که طرح مورد نظر برای چاپ بصورت تک رنگ باشد بسته به درخواست مشتری امکان چاپ طرح تک رنگ بصورت برش کاتر شده با دستگاه دیجیتال یا برش دستی امکان پذیر است. بعدا طرح چاپ شده بر روی لیبل با دستگاه مخصوص پرس حرارتی بر روی سطح شال چسبانده می شود. بطور کلی طرح های چاپ شده بصورت لیبلی بهتر است با آب سرد شستشو شوند و به هیچ عنوان در ماشین لباسشویی شسته نشوند.

چاپ شال تبلیغاتی

چاپ طرح بر روی شال تبلیغاتی نمونه دیگر از خدمات گروه چاپ چهاپه می باشد که با کیفیت فوق العاده صورت می گیرد.شال های تبلیغاتی به شال هایی گفته می شوند که توسط شرکت ها و کسب کارهای مختلف از قبیل فروشگاه های زنجیره ای برای یکپارچه سازی لباس فرم کارمندان خانم و برای برقراری هرچه بیشتر نظم در پوشش آنان سفارش داده می شود.اندازه چاپ بر روی شال های تبلیغاتی بیشتر در اندازه کارت ویزیت بوده و در قسمت های پایین و گوشه شال چاپ می شوند.گروه چاپ چهاپه برای تنوع بیشتر در انتخاب شال های تبلیغاتی اقدام به تهیه شال در رنگ ها متنوع کرده است .در صورتی که شال انتخابی شما به رنگ سفید باشد چاپ طرح دلخواه شما بدون محدودیت در رنگ بر روی شال سفید ممکن است و در صورتی که شال شما رنگی باشد امکان چاپ فقط با رنگ مشکی بر روی شال میسر است.همچنین در صورتی رنگی بودن شال امکان چاپ لیبلی بر روی شال ممکن شده است بطوریکه طرح مورد نظر بر روی لیبل مخصوص چاپ می شود و در صورت لزوم لیبل برش خورده و بعدا توسط دستگاه پرس حرارتی بر روی شال چسبانده می شود.

چاپ شال تبلیغاتی

شال های تهیه شده در رنگ های متنوع هم بصورت کجرا و ریشه دار بوده و هم بصورت نخی و بدون ریشه موجود هستند . در صورتی که سفارش شما بیشتر از 50 عدد می باشد بهتر است که از شال های تبلیغاتی ما استفاده کنید که قیمتی کاملا بصرفه و کیفیتی مرغوب دارند.

 • چاپ شال زنانه با لوگو و آرم تبلیغاتی
 • چاپ شال با طرح های اختصاصی و شعر فارسی
 • امکان استفاده در هنگام حضور در نمایشگاه ها
 • امکان استفاده بعنوان لباس فرم برای کارمندان خانم
 • تنوع در زنگ های شال شامل سفید ,زرد,قرمز..
 • شال های ریشه دار و شال های بدون ریشه
 • چاپ بصورت لیبل برش خورده بر روی شال های رنگی
 • چاپ بصورت مستقیم بر روی شال های رنگ روشن که رنگ چاپ بخورد پارچه می رود
 • قیمت فوق العاده در سفارشات تعداد بالا
 • کیفیت فوق العاده در پارچه های دوخته شده
چاپ شال زنانه تبلیغاتی

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد