وبلاگ خدمات چاپ چهاپه

چاپ به روش سابلیمیشن چیست؟

گردآوری شده توسط چهاپه

29/05/1396

چاپ به روش سابلیمیشن یا تصعید رنگ یکی از روش های چاپ تصاویر بر روی سطوح گوناگون است.در این روش از چاپ رنگ بر اثر حرارت و فشار از حالت جامد بدون گذر از حالت مایع به گاز تبدیل شده و در این حالت بر روی سطح مورد نظر افشانده می شود.با استفاده از این روش امکان چاپ هر نوع عکس با هر درجه رنگی و بصورت براق (بر خلاف چاپ گر های جوهر افشان) امکان پذیر می باشد.رایج ترین نوع رنگ های سابلیمیشن در دمای 350 درجه فارنهایت برای چاپ فعال و تصعید می شوند.یکی از مزیت های این نوع از چاپ خشک بودن بخش چاپ شده می باشد که پس از اتمام کار چاپ سطح چاپ شده قابل لمس شدن می باشد

ادامه

راه اندازی کسب و کار چاپ سابلیمیشن

گردآوری شده توسط چهاپه

01/06/1396

در شرایط نابسامان و نامناسب کسب کار و استخدام که موجب سال ها خانه نشین شدن بسیاری از جوانان چه تحصیل کرده و چه غیر در سرتاسر کشورشده است گاهاً هیچ فکری برای تغییر این وضعیت به فکر این عزیزان خطور نمی کند پس چه بهتر که زمان را تلف نکرده و از تجارب به اثبات رسیده اطرافیان خود استفاده کنیم , لذا دراین مقاله کوتاه سعی شده است به کسب و کاری که نیازمند یک سرمایه پایین از نظر مالی و اما نیازمند به صبر,تلاش و بردباری است اشاره کوتاهی داشته باشیم.برای راه اندازی هر کسب و کاری در ابتدا دست از رویا بافی و آرزوهای دست نیافتنی بردارید, انجام هر کاری حتی نوشیدن یک لیوان آب مطمعناً نیازمند به مصرف انرژی , زمان و ... است همچون ضرب المثل معروف که می گوید "نابرده رنج , گنج میسر نمی شود".البته جدا از تکیه به این ضرب المثل معروف حتما به داشتن مواد اولیه و لوازم راه اندازی آن کسب و کار و کمی هم بودجه و اندوخته مالی هستیم.

ادامه

دستگاه پرس حرارتی سابلیمیشن

گردآوری شده توسط چهاپه

19/06/1396

در حیطه چاپ دستگاه ها و ماشین آلات متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد که در مدل های متنوع هم از نظر کارایی و هم از نظر برند در سطح بازار عرضه می شوند. در حیطه چاپ سابلیمیشن تنها دستگاهی که مورد استفاده قرار می گیرد جدا از دستگاه چاپگر, دستگاه پرس حرارتی است. دستگاه پرس حرارتی یا پرس سابلیمیشن بسته به نیاز شما در مدل های دستگاه تک کاره مانند دستگاه پرس لیوان تک کاره برای چاپ یک عدد لیوان یا برای چاپ 5 عدد لیوان بصورت هم زمان,دستگاه پرس بشقاب و پیش دستی تک کاره, دستگاه پرس تخت برای پرس سطوح صاف مانند پازل,پدموس,تیشرت و یا دستگاه ها چند کاره مانند دستگاه پرس 6 کاره سابلیمیشن برای پرس سطوح گوناگون شامل سطوح صاف مانند تیشرت و سطوح دیگر شامل لیوان,بشقاب,کلاه لبه دار و غیره در سطح بازار عرضه می شود.

ادامه

معرفی دستگاه پرس 40 در 50 برند FreeSub

گردآوری شده توسط چهاپه

14/12/1397

پرس 40 در 50 صفحه تخت سابلیمیشن از جدیدترین پرس های مختص چاپ روی سطوح صاف است که در سال 1397 بصورت گسترده وارد بازار چاپ شده است. این پرس حرارتی دارای تکنولوژی تنظیم دما به فارنهایت و سانتیگراد است که کمک شایانی به شما که عادت به کار کردن به سیستم دمایی سانتیگراد یا فارنهایت دارید خواهد کرد. پرس 40 در 50 سابلیمیشن FreeSub دارای کنتور تعداد چاپ های انجام شده نیز می باشد.

ادامه

معرفی دستگاه چاپ لیوان دوقلو FreeSub

گردآوری شده توسط چهاپه

15/12/1397

دستگاه چاپ روی لیوان دوتایی FreeSub از جمله دستگاه های سابلیمیشن می باشد که چند سالی است از بازار دستگاه های پرس حرارتی عرضه می شود. این دستگاه با قابلیت چاپ بر روی دو لیوان بصورت هم زمان , سرعت و کارایی چاپ بالایی را به شما ارائه خواهد کرد. این دستگاه دارای کنتور تعداد چاپ های انجام شده نیز می باشد. همچنین قابلیت تنظیم دما و زمان هم به فارنهایت هم به سانتیگراد در این دستگاه ارائه شده است.

ادامه

معرفی دستگاه چاپ لیوان تکی FreeSub

گردآوری شده توسط چهاپه

15/12/1397

دستگاه چاپ روی لیوان تکی برند FreeSub یکی از جدیدترین دستگاه های چاپ سابلیمیشن در بازار چاپ می باشد. برد کنترلی این دستگاه با یک صفحه لمسی حرارتی طراحی شده است که با استفاده از لمس کردن کلید های مختلف شما قادر به تنظیم گزینه ای مختلف خواهید.از ویژگی های این دستگاه می توان به سیستم فنری تعبیه شده بر روی کلمپ اشاره کرد که این فنر موجب ایجاد فشار یکسان و یکنواخت بر روی لیوان می شود.

ادامه

کیفیت چاپ روی لیوان سابلیمیشن

گردآوری شده توسط چهاپه

14/09/1399

گاها اتفاق افتاده است که در هنگام چاپ تصاویر چهره اشخاص بر روی ماگ های سابلیمیشن زیر چشم ها , زیر گونه ها به رنگ قهوه ای روشن ترکیب با رنگ نارنجی زرد در می آید و یا حتی رنگ موهای شخص به رنگی نارنجی تغییر می کند یا اینکه تصویر چهره نه تنها بصورت واضح بر روی کاغذ چاپ نمی شود بلکه رنگ های چاپ تکه تکه و ناواضح چاپ می شود .در این پست در خصوص حل و رفع این مشکلات بصورت جداگانه توضیح خواهیم داد.

ادامه

مدیریت رنگ ها در سابلیمیشن یا Color Profiles

گردآوری شده توسط چهاپه

14/09/1399

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که تصویر در مانیتور شما با تصویری که بر روی کاغذ چاپ می کنید یکسان نیست یا تصویری که مثلا بر روی یک لیوان چاپ می کنید با تصویری که مشتری از شما می خواهد کمی یا کاملا متفاوت است , اینها عموما مشکلاتی هستند که در صنعت چاپ سابلیمیشن هر روزه مشاهده می شوند یا حداقل من و شما یک بار به آن دچار شده ایم. دقیقا اینجا جایی است که کمی دانش علوم رنگ ها و هنر چاپ رنگ هایی که توقع دارید بر روی کاغذ یا لیوان شما چاپ شوند بکار شما می آید. لازم به ذکر است که این مقاله به زبان انگلیسی بوده است و در اوقات فراغت که داشته ام به فارسی ترجمه شده است.

ادامه

پلاتر عرض 162 سانتیمتر مدل 1638wx برند Mutoh

گردآوری شده توسط چهاپه

26/03/1400

پلاتر عرض 162 سانتیمتر مدل 1638wx برند Mutoh پلاتر بسیار قدرتمند از کمپانی غول صنعت ساخت پرینترهای لارج فورمت در شاخه های چاپ سابلیمیشن , چاپ Uv با بیش از 65 سال تجربه.پلاتر فوق دارای دو هد DX7 از جمله مستحکم ترین هدهای ساخته شده توسط شرکت اپسون با قابلیت چاپ تا 65 متر مربع در ساعت.

ادامه

دستگاه 6 کاره سابلیمیشن مدل p8100

گردآوری شده توسط چهاپه

20/08/1400

دستگاه 6 کاره حرفه ای مدل p8100 طراحی شده توسط برند معتبر فریساب بزرگ ترین عرضه کننده دستگاه های چاپ حرارتی است. از ویژگی های این دستگاه می توان به برورسانی برد الکترونیکی , سیستم عاثق حرارتی و همچنین آلیاژ و قطعات بکار رفته در ساخت دستگاه اشاره کرد.

ادامه

مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 بصورت رسمی ثبت شد.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد