دستگاه پرس حرارتی 6 کاره سابلیمیشن فری ساب

دستگاه 6 کاره سابلیمیشن مدل p8100 تولید شده در سال 2020 میلادی سری جدید و بروز P از کمپانی فریساب است. فریساب در دسته و مدل های P دستگاه های خود چندین بروزرسانی اعمال کرده است که بعضی از این تغییرات شامل اضافه کردن سیستم سویچ کنترل بر روی برد الکتریکی دستگاه , بروزرسانی سینی حرارتی دوئال تیوب , بروزرسانی و عایق سازی بدنه سینی حرارتی با 4 لایه محافظه می باشند.همچنین در دستگاه های 6 کاره سابلیمیشن مدل P سه حافظه دما و زمان نیز اضافه شده است و سیستم سانتیگراد و فارنهایت نیز همان دستگاه های قبلی همچنان وجود دارند.

دستگاه پرس حرارتی 6 کاره سابلیمیشن فری ساب

دستگاه 6 کاره سابلیمیشن مدل P8100 تولید سال 2020 کمپانی فری ساب از جدیدترین و بروزترین دستگاه های 6 کاره این کمپانی است که همانند مدل P3800 و بطور کلی سری P دستگاه ها شامل بروزرسانی های متعدد بر روی برد الکترونیکی دستگاه , بر روی سینی حرارتی , بر روی عایق سازی بدنه دستگاه می باشد. در این مدل از دستگاه همچنین سه حافظه دخیره سازی دما و زمان تعبیه شده است.

دستگاه شش کاره سابلیمیشن
دستگاه شش کاره سابلیمیشن
دستگاه شش کاره سابلیمیشن
دستگاه شش کاره سابلیمیشن

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کار با دستگاه 6 کاره سابلیمیشن مدل P8100 همچنین قیمت روز دستگاه و ویدئوی دستگاه می توانید از لینک زیر استفاده کنید. دستگاه 6 کاره سابلیمیشن

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد