دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن

دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن در اصل یک اتوی حرارتی پیشرفته دارای سیستم دیجیتال تنظیم دما و زمان و همچنین سیستم تنظیم فشاردستی است. دستگاه چاپ عکس روی ماگ در مدل های دستگاه چاپ لیوان تک و دستگاه چاپ لیوان دوقلو است که قابلیت چاپ تصویر دلخواه بر روی انواع ماگ های سفید , جادویی , دسته داخل رنگی , دسته قلبی و حتی ماگ شیشه ای مختص چاپ سابلیمیشن را دارد. در تمامی مدل های دستگاه چاپ لیوان , قابلیت اضافه کردن قالب فنجان نیز وجود دارد اما در مدل دوقلو حتما کلمپ فنجان می بایست دارای قالب فلزی باشد.مجموعه چاپ چهاپه بعنوان یکی از مراکز اصلی پخش دستگاه های چاپ آماده ارائه انواع دستگاه چاپ روی ماگ بهمراه 12 ماه گارانتی , پشتیبانی و آموزش رایگان است.

در صورت خرید دستگاه چاپ روی ماگ شما نیازمند یک پرینتر نیز هستید چون این دستگاه به تنهایی قابلیت چاپ را ندارد و فقط و فقط نقش یک اتوی حرارتی پیشرفته را ایفا می کند و حتما نیازمند یک پرینتر هستیم که در ابتدا طرح مورد نظر برای چاپ را بر روی کاغذ مخصوص با جوهر مخصوص چاپ کنیم و بعدا طرح چاپ شده بر روی کاغذ را با استفاده از دستگاه چاپ لیوان بر روی لیوان مورد نظر منتقل کنیم.

دستگاه چاپ عکس روی ماگ
دستگاه چاپ روی لیوان
دستگاه چاپ لیوان

توجه توجه

دستگاه های فریساب عرضه شده توسط مجموعه چهاپه دستگاه اورجینال و اصلی برند فریساب می باشند. برند فریساب با چندین سال سابقه در ساخت دستگاه های حرارتی مرکز تحقیقات , توسه و نواوری دستگاه های حرارتی در چین از سوی امریکا می باشد. تمام قطعات و لوازم یدکی این دستگاه ها موجود می باشند.

دستگاه چاپ روی ماگ سابلیمیشن تک مدل ST 130 از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ لیوان تولید شده توسط معتبرترین شرکت تولید لوازم سابلیمیشن یعنی فریساب است که دارای صفحه نمایش کاملا لمسی و حرارتی با سیستم های کنترل متنوع شامل سیستم تنظیم دما بصورت سانتیگراد و هم بصورت فارنهایت , سیستم شمارش تعداد چاپ های انجام شده و سیستم خاموش و روشن کاملا لمسی است . قسمت جدیدی که به این دستگاه اضافه شده فنر تنظیم فشار است , فنر تنظیم فشار بصورت خودکار فشار را بر روی لیوان تنظیم می کند و بر خلاف مدل های قدیمی لازم نیست که هر بار در صورت بزرگ و کوچک بودن اندازه قطر لیوان ها, اهرم تنظیم پیچ فشار بصورت دستی باز و بسته شود.

همچنین دستگاه مورد نظر قابلیت تعویض و اضافه کردن قالب فنجان , قالب لیوان مخروطی و فنجان مخروطی را نیز دارد و شما به راحتی می توانید بر روی انواع ماگ , لیوان و فنجان طرح و عکس چاپ کنید. در صورت خرید دستگاه چاپ روی ماگ این دستگاه شامل 12 ماه گارانتی , خدمات پس از فروش و آموزش رایگان می شود.

دستگاه چاپ لیوان
دستگاه چاپ ماگ
مشخصات مدل ST130
مدل ST130
برند Freesub
گارانتی دارد
قالب لیوان دارد
قالب فنجان قابل خریداری
سیستم دما سانتیگراد / فارنهایت
سنسور دارد
فنر تنظیم فشار دارد
صفحه نمایش دیجیتال و لمسی
برق 220 ولت

برای اطلاع از قیمت دستگاه چاپ روی لیوان و خرید دستگاه چاپ روی لیوان می توانید بر روی خرید دستگاه چاپ روی لیوان کلیک کنید.

دستگاه چاپ لیوان دوقلو مدل ST 210 تولید شده توسط معتبرترین برند تولید دستگاه های چاپ لیوان سابلیمیشن یعنی شرکت فریساب با قابلیت چاپ دو لیوان یا ماگ هم بصورت همزمان هم بصورت جداگانه است. این دستگاه چاپ لیوان با ظاهری بسیار مدرن و شکیل و قطعات فوق العاده مستحکم دارای سیستم تنظیم دما بصورت سانتیگراد و هم بصورت فارنهایت و همچنین با قابلیت چاپ بر روی لیوان در مدت زمان 70 ثانیه است. بر روی برد الکترونیکی این دستگاه سیستم کنتور تعداد چاپ های انجام شده از ابتدای شروع به کار با دستگاه, تعبیه شده است.

این دستگاه در مواقع سفارشات تعداد بالای چاپ بسیار پر کاربرد و ضروری است , مصرف برق بسیار پایین دارد و بسیار سبک و کم جاست و بدلیل این ویژگی ها هم در کارگاه های چاپ , هم در آتلیه های عکاسی و هم در منازل قابل استفاده است.

دستگاه چاپ لیوان دوقلو
دستگاه چاپ ماگ دوقلو
مشخصات مدل ST210
مدل ST230
برند Freesub
گارانتی دارد
قالب لیوان دارد
قالب فنجان قابل خریداری
سیستم دما سانتیگراد / فارنهایت
سنسور ندارد
پیچ تنظیم فشار دارد
صفحه نمایش دیجیتال دارد
برق 220 ولت

برای اطلاع از قیمت دستگاه چاپ لیوان دوقلو و خرید دستگاه چاپ لیوان دوقلو می توانید بر روی خرید دستگاه چاپ لیوان دوقلو کلیک کنید.

دستگاه چاپ لیوان کلاسیک یکی دیگر از مدل های دستگاه چاپ تولید شده توسط شرکت فریساب است که قابلیت تعویض کلمپ و اضافه کردن کلمپ فنجان و یا دیگر کلمپ ها را داراست. دمای چاپ با این دستگاه به فارنهایت و مدت زمان چاپ با این دستگاه 180 ثانیه است. این مدل دستگاه بدلیل قیمت مقرون بصرفه آن مورد توجه سفارش دهندگان می باشد.

دستگاه چاپ لیوان فریساب
مشخصات مدل کلاسیک
مدل classic
برند Freesub
گارانتی دارد
قالب لیوان دارد
قالب فنجان قابل خریداری
سیستم دما فارنهایت
سنسور ندارد
پیچ تنظیم فشار دارد
صفحه نمایش دیجیتال دارد
برق 220 ولت

برای اطلاع از قیمت دستگاه چاپ لیوان کلاسیک و خرید دستگاه چاپ لیوان کلاسیک می توانید بر روی خرید دستگاه چاپ لیوان کلاسیک کلیک کنید.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد