چاپ روی فنجان و نعلبکی

(این خدمات دیگر ارائه نمی شود) چاپ فنجان و نعلبکی از خدمات دیگر گروه چاپ چهاپه می باشد که با ظرافت و دقت خاص صورت می گیرد.بطور کلی داشتن فنجان و نعلبکی مزین شده با لوگو اختصاصی سازمان یا کسب و کار شما جدا از منظر تبلیغاتی , نشانه ظریف بینی و نظم و ترتیب مجموعه شما در پیش روی ارباب رجوع است که موجب اعتماد هر چه بیش تر ایشان نسبت به مجموعه کاری شما می شود. گروه چاپ چهاپه با تجربه چندین ساله خود در زمینه چاپ روی ظروف پذیرایی با متد های متنوع به چاپ لوگو و نماد سازمانی شما بر روی انواع فنجان و نعلبکی بصورت اختصاصی اقدام می کند.

هر یک از روش ها اشاره شده در متون پایین دارای ویژگی های خاص خود می باشند و بسته به نیاز شما ارائه می شوند. بعنوان مثال در صورتی که شما نیاز فوری به داشتن ظروف با طرح دلخواه خود دارید چاپ حرارتی پیشنهاد شده و در صورتی که شما نیاز فوری ندارید اما می خواهید این ظروف را با لوگوی سازمانی خود بصورت مادام العمر داشته باشید روش سیلک به شما پیشنهاد می شود.نوع ظروف استفاده شده در چاپ حرارتی از ظروف چینی وارداتی ظریف می باشند که مختص چاپ حرارتی ساخته شده اند و ظروف مخصوص چاپ سیلک از بهترین شرکت های چینی سازی داخلی تهیه شده و ارائه می شوند. در ادامه به معرفی هر یک از روش های چاپ اشاره خواهد شد.

درصورتی که در نظر دارید طرح دلخواه خود را فقط بر روی فنجان و نعلبکی چاپ کنید و تعداد ظروف درخواستی شما زیر یکصد عدد می باشد بهترین گزینه برای شما سفارش چاپ بر روی فنجان و نعلبکی های مختص چاپ حرارتی می باشد ,همچنین درصورتی که طرح شما تصویر منظره یا چهره است بهترین انتخاب شما چاپ روی همین نوع فنجان می باشد می باشد.البته اگر قصد چاپ لوگو بر روی فنجان و نعلبکی دارید بهترین گزینه برای شما چاپ سیلک اما حداقل تعداد بالای یکصد عدد می باشد.


گزینه ای مناسب برای کسانی که می خواهند با کم ترین هزینه ممکن ظروف پذیرایی مزین شده به لوگو یا طرح خود را بصورت اختصاصی ,بدون محدودیت رنگ و در کم ترین زمان ممکن داشته باشند.

چاپ فنجان و نعلبکی حرارتی

چاپ روی فنجان و نعلبکی بصورت اختصاصی و بدون محدودیت در رنگ چاپ یکی از خدمات بی نظیر گروه چاپ چهاپه می باشد که بدلیل بازخورد و توجه فراوان سفارش دهندگان در کمترین زمان ممکن یعنی کمتر از یک تا دو روزی کاری آماده تحویل می باشد.دلیل پرطرفدار بودن این نوع ظروف پذیرایی قیمت چاپ کاملا بصرفه و زمان تحویل بسیار سریع و همچنین عدم محدودیت در رنگ و اندازه چاپ طرح مورد نظر می باشد.در صورت نیاز به داشتن ست پذیرایی مزین شده به لوگو و نماد کسب کار خود یا طرح و عکس دلخواه خود با صرف هزینه کم می باشید این محصول گزینه ای بسیار مناسب برای شما خواهد بود. این ظروف بطور کلی ,ظروف پذیرایی مخصوص چاپ حرارتی می باشند که شامل ست 6 عددی فنجان و 6 عدد نعلبکی می باشد و در مقایسه با دیگر روش های چاپ از قیمت فوق العاده پایین تری برخوردار بوده و پروسه چاپ اختصاصی لوگو یا طرح مورد نظر بر روی این ست های فنجان و نعلبکی در اسرع وقت انجام می گیرد.

چاپ فنجان نعلبکی

یکی دیگر از ویژگی های این ظروف , امکان سفارش و خرید تنها یک ست 6 تایی از فنجان و نعلبکی و یا فقط یک فنجان و نعلبکی می باشد . باید در نظر داشت که چاپ بر روی این مدل از فنجان و نعلبکی فقط بر روی فنجان ها صورت می گیرد و چاپ بر روی نعلبکی ها امکان پذیر نمی باشد. در صورتی که شرکت یا کسب کار شما نیاز فوری به ظروف پذیرایی مزین شده به لوگو و نماد اختصاصی , برای پذیرایی باشکوه تر از مهمانان خود را دارد و نیازی به صرف هزینه بالا نمی بیند بهتر است که این مدل از ظروف پذیرایی تهیه شده توسط ما را سفارش دهد.البته طرح چاپ شده روی ظروف و ست های پذیرایی و کلا کالاهای تهیه و چاپ شده به روش حرارتی یا سابلیمیشن به مروز زمان و در اثر شستشو بعد از چندین سال کم رنگ می شوند و ماندگاری مادام العمر چاپ به روش سیلک یا چاپ کوره ای را ندارند. مهمترین عامل انتخاب این ظروف برای سفارش جدا از نفیس و ظریف بودن, می توان با چاپ بدون محدودیت در رنگ و اندازه طرح مورد نظر و همچنین قیمت فوق العاده بصرفه تر نسبت به چاپ سیلک را اشاره کرد. همچنین ظروف تهیه شده, ظروف وارداتی و از جنس سرامیک کاملا مرغوب و براق هستند که دارای استحکام فوق العاده ای هستند.هم اکنون با ثبت سفارش و ارسال طرح دلخواه خود برای ما در کمترین زمان ممکن این ظروف را مزین شده با طرح دلخواه خود داشته باشید.

  • هزینه فوق العاده پایین ظروف و چاپ
  • امکان تحویل حتی 1 تا 2 روزه
  • امکان سفارش حتی یک ست 6 عددی فنجان و نعلبکی
  • فنجان و نعلبکی های سرامیکی ظریف و نفیس درجه A
  • بودن محدودیت در چاپ رنگ و اندازه طرح
  • تبلیغ موثر نماد و نشان کسب کار
  • عدم نیاز به ساخت و تهیه کلیشه
  • امکان چاپ فقط روی فنجان و عدم امکان چاپ روی نعلبکی

موجود نیست

موجود نیست

چاپ فنجان و نعلبکی سیلک حداقل 300 تکه ظرف

چاپ روی فنجان و نعلبکی به روش کوره ای نیز نمونه ای دیگر از خدمات خاص چهاپه می باشد بطوری که چاپ بر روی این ظروف کاملا قابل شستشو بوده و حتی شستن این ظروف در ماشین ظرف شویی امکان پذیر است و چاپ لوگو شما بر روی آن کاملا مادام العمر میباشد. فنجان و نعلبکی های استفاده شده در این نوع چاپ از تنوعی بسیاری برخوردار هستند بعنوان مثال شما می توانید فنجان و نعلبکی چایخوری یا فنجان ونعلبکی قهوه خوری در مدل ذرین سفارش دهید و این ظروف تماما خریداری شده از شرکت های چینی سازی داخلی که دارای کیفیت فوق العاده عالی هستند تهیه شده و به شما ارائه می شوند. از ویژگی های این نوع چاپ می توان به چاپ کاملا براق و کاملا قابل شستشو اشاره کرد که حتی خش ناپذیر است به این دلیل که رنگ چاپ کاملا بخورد لعاب ظروف می رود. البته باید به این نکته مهم اشاره کرد چاپ به این روش فقط مختص چاپ لوگو . آرم می باشد و امکان چاپ منظره و تصاویر پیچیده میسر نیست .

چاپ روی فنجان نعلبکی

چاپ روی این ظروف نیازمند ساخت کلیشه رنگ است لذا در چاپ طرح شما محدودیت رنگ نیز وجود دارد بطوری که اگر لوگوی ارسالی شما دارای یک رنگ باشد هزینه کلیشه یک قیمت و یا بیشتر از چند رنگ باشد هزینه کلیشه قیمتی دیگر خواهد داشت.از محدودیت های دیگر این روش از چاپ روی فنجان و نعلبکی می توان به محدودیت در تعداد ظروف اشاره کرد بطوری که اگر شما بخواهید هزینه ابتدایی ساخت کلیشه سرشکن شود باید حداقل 100 عدد فنجان و نعلبکی سفارش دهید در غیر اینصورت این نوع چاپ برای شما بصرفه نخواهد بود.همچنین در صورت تمایل شما می توانید پیش دستی نیز به هر تعداد که می خواهید سفارش دهید به این دلیل که امکان چاپ پیش دستی در روش حرارتی ممکن نیست.همچنین چاپ به این روش زمان بر نیز هست و بصورت فورس انجام نمی پذیرد.در صورت تمایل به سفارش این نوع چاپ همکاران ما راهنمای شما در انتخاب این روش خواهند بود و به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

قیمت بسته به رنگ لوگو و تعداد ظروف

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد