چاپ روی قاب موبایل

(این خدمات دیگر ارائه نمی شود) چاپ روی قاب گوشی یا قاب موبایل محصول چاپی دیگر از چهاپه می باشد . اغلب اوقات قاب های موبایل را در پس ویترین موبایل فروشی ها با طرح های تکراری می بینم اینبار می توانید قاب موبایل با طرح اختصاصی و انتخابی برای استحکام و حتی زیبایی هر چه بیشتر موبایل خود داشته باشید. قاب های موبایل در دو نوع قاب از نظر جنس که یکی قاب هارد یا قاب سخت و دیگری قاب ژله ای است, می توان دسته بندی کرد. این نوع قاب ها با داشتن اماکن چاپ هر عکس و تصویری با هر طیف رنگی , زیبایی خارق العاده ای به بدنه گوشی موبایل می دهند. این قاب ها برای بیشتر مدل های گوشی های موبایل تولید شده در چند سال اخیر موجود می باشند و مدل های موجود شامل انواع گوشی های آیفون , انواع گوشی های سامسونگ, هواوی , ال جی , اچ تی سی و ... موجود می باشند.

قاب های موبایل دو بعدی از دو قسمت تشکیل شده اند , یک قسمت فریم ساخته شده از جنس پلاستیک درجه یک سخت یا ژله های است و قسمت دیگر آلومینیوم مخصوص چاپ سفید رنگ است که طرح شما بر روی آن آلومینیوم چاپ می شود و نهایتا بر روی بدنه پلاستیکی چسبانده می شود. تفاوت دو مدل قاب هارد و ژله ای فقط و فقط در لبه های بیرونی این قاب ها هستند , که لبه بیرونی قاب گوشی ژله ای , پلاستیک نرم و انعطاف پذیر است اما در قاب هارد یا سخت این لبه از پلاستیک سخت ساخته شده است.

قسمت پشتی هر دو مدل قاب سخت و ژله ای از پلاستیک سخت ساخته شده است که آلومینیوم چاپ شده بر روی آن سوار می شود. لازم به ذکر است که امکان چاپ بر روی قاب های تهیه شده توسط شما نمی باشد , به این دلیل که این قاب ها طوری ساخته شده اند که امکان سوار شدن آلومینیوم چاپی بر روی آنها ممکن است و هر بدنه فقط و فقط با یک آلومینیوم قابل چاپ پک و بسته بندی می شود. قاب های گوشی در دو رنگ سفید و مشکی موجود می باشند.

چرا قاب موبایل را از چهاپه باید تهیه کرد؟

چهاپه یکی از فروشندگان قاب موبایل با کیفیت بصورت خام و بدون چاپ در مدل های قاب ژله ای,قاب سخت و قاب کیف دار به تمام همکاران در سراسر ایران می باشد و در حال حاضر بیشتر مدل های قاب موبایل برای برند های مختلف را موجود دارد. تفاوت ما این است که از بهترین نوع قاب موبایل در بیش از 270 مدل متنوع برای برند های مختلف که خود تهیه کرده استفاده می کنیم که چاپ طرح دلخواه شما بر روی آن کاملا پر رنگ و براق می شود و به هیچ عنوان پاک نمی شود.

چاپ روی قاب موبایل ژله ای

چاپ روی قاب های موبایل ژله ای با بدنه مشکی رنگ که دور تا دور آن پلاستیک نرم وظریف ژله ای شکل کشیده شده یکی از انواع پر فروش گارد های موبایل می باشد که بسیار مقاوم در برابر ضربه می باشد.به دلیل مشکی بودن بدنه قاب مناسب برای هر رنگ موبایل می باشد و چاپ بر روی آن کاملا براق و شفاف می شود.کافیست عکس یا طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید و از میان 220 مدل قاب موبایل تهیه شده توسط ما یکی را انتخاب کنید.

قاب های ژله ای مشکی یا قاب های TPU از جنس پلی اورتان ارتجاعی یا نرم هستند یعنی پس منقبض شدن در اثر ضربه خوردن به حالت اول خود بر خواهند گشت و از دیگر ویژگی قسمت ژله ای این مدل قاب های موبایل این است که چربی را به خود جذب نمی کنند.

چاپ روی قاب موبایل ژله ای

چاپ روی قاب موبایل سخت

چاپ روی قاب های موبایل سخت یا هارد با بدنه مشکی رنگ از پلاستیک فشرده و مقاوم نوع دوم از گارد های موبایل می باشد که مانند قاب های ژله ای بسیار مقاوم در برابر ضربه می باشد.به دلیل مشکی بودن بدنه قاب مناسب برای هر رنگ موبایل می باشد و چاپ بر روی آن کاملا براق و شفاف می شود.کافیست عکس یا طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید و از میان 330 مدل قاب موبایل تهیه شده توسط ما یکی را انتخاب کنید.

قاب های هارد مشکی یا قاب های PC از جنس پلی کربنات مقاوم در برابر ضربه هستند .

چاپ روی قاب موبایل سخت

قاب موبایل چاپی

چاپ روی قاب موبایل ژله ای
چاپ عکس روی قاب موبایل ژله ای
چاپ طرح روی قاب موبایل
چاپ روی قاب گوشی

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد