چاپ روی قاب موبایل

چاپ روی قاب گوشی یا قاب موبایل محصول چاپی دیگر از چهاپه می باشد . اغلب اوقات قاب های موبایل را در پس ویترین موبایل فروشی ها با طرح های تکراری می بینم اینبار می توانید قاب موبایل با طرح اختصاصی و انتخابی برای استحکام و حتی زیبایی هر چه بیشتر موبایل خود داشته باشید. قاب های موبایل در دو نوع قاب از نظر جنس که یکی قاب هارد یا قاب سخت و دیگری قاب ژله ای است, می توان دسته بندی کرد. این نوع قاب ها با داشتن اماکن چاپ هر عکس و تصویری با هر طیف رنگی , زیبایی خارق العاده ای به بدنه گوشی موبایل می دهند. این قاب ها برای بیشتر مدل های گوشی های موبایل تولید شده در چند سال اخیر موجود می باشند و مدل های موجود شامل انواع گوشی های آیفون , انواع گوشی های سامسونگ, هواوی , ال جی , اچ تی سی و ... موجود می باشند.

قاب های موبایل دو بعدی از دو قسمت تشکیل شده اند , یک قسمت فریم ساخته شده از جنس پلاستیک درجه یک سخت یا ژله های است و قسمت دیگر آلومینیوم مخصوص چاپ سفید رنگ است که طرح شما بر روی آن آلومینیوم چاپ می شود و نهایتا بر روی بدنه پلاستیکی چسبانده می شود. تفاوت دو مدل قاب هارد و ژله ای فقط و فقط در لبه های بیرونی این قاب ها هستند , که لبه بیرونی قاب گوشی ژله ای , پلاستیک نرم و انعطاف پذیر است اما در قاب هارد یا سخت این لبه از پلاستیک سخت ساخته شده است.

قسمت پشتی هر دو مدل قاب سخت و ژله ای از پلاستیک سخت ساخته شده است که آلومینیوم چاپ شده بر روی آن سوار می شود. لازم به ذکر است که امکان چاپ بر روی قاب های تهیه شده توسط شما نمی باشد , به این دلیل که این قاب ها طوری ساخته شده اند که امکان سوار شدن آلومینیوم چاپی بر روی آنها ممکن است و هر بدنه فقط و فقط با یک آلومینیوم قابل چاپ پک و بسته بندی می شود. قاب های گوشی در دو رنگ سفید و مشکی موجود می باشند.

توجه

در حال حاضر این خدمت ارائه نمی شود.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد