چاپ پد موس تبلیغاتی

چاپ پدموس تبلیغاتی یکی دیگر از خدمات متنوع گروه چاپ چهاپه می باشد. امروزه استفاده از رایانه در تمامی شرکت ها , سازمان ها , بانک ها و حتی در منازل بعنوان یک وسیله کاربردی وکاملا ملزوم است. لذا استفاده از پدموس هم امری بدیهی و ضروری می باشد و چه بهتر اینکه این پدموس با چاپ نقش , طرح دلخواه و یا لوگوی مربوط به سازمان یا کسب و کار شما باشد تا با این روش آسان تبلیغات یکپارچه و منظم در جهت معرفی برند سازمانی خود انجام دهید. پدموس های مورد استفاده توسط گروه چاپ چهاپه از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است بطوریکه چاپ انجام شده به هیچ وجه پاک نمی شود و همچنین پارچه چاپی قرار گرفته بر روی این پدموس ها بر اثر شستشو هرگز جدا نمی شود. چاپ طرح یا لوگو دلخواه بر روی این پدموس ها بدون محدودیت رنگ و طرح و با استفاده از دستگاه های بروز چاپ دیجیتال و دستگاه های پرس حرارتی بصورت تک و تیراژ صورت می گیرد.شما می توانید حتی یک عدد پد موس با طرح اختصاصی خود داشته باشید تنها کافیست طرح خود را بصورت یک فایل با کیفیت برای ما ارسال کنید.

توجه توجه

در سفارشات تیراژ بالا مخصوص همایش ها و سمینارها با چاپ روی پدموس تبلیغاتی از تخفیف بسیار ویژه برخوردار خواهید شد!

پدموس های مستعطیل ارائه شده توسط چهاپه از کیفیت فوق العاده برخوردار بوده بطوری که حتی با شستشوی مداوم پارچه قرار گرفته بر روی پدموس از لایه ژله ای یا لاستیکی آن به هیچ عنوان جدا نمی شود.چاپ بر روی این پدموس ها بصورت مستقیم صورت می گیرد بطوری که رنگ چاپ کاملا جذب لایه پارچه ای یا برزنتی مخصوص پدموس می شود. پدموس های تهیه شده بطور معمول دارای ابعاد 18 در 21 سانتیمتر می باشند و چاپ طرح دلخواه شما نیز در همین ابعاد صورت می گیرد.همچنین از موارد استفاده از پدموس های مستعطیل در زمان سمینار ها یا همایش ها توسط شرکت های معتبر جهت هدیه به مشتریان خاص خود می باشد.در صورت سفارش تیراژ امکان چاپ لوگوی اختصاصی شما با قیمت های فوق العاده توسط ما امکان پذیر است.

چاپ روی پد موس تبلیغاتی

 • لطفا مطالعه بفرمایید!

چاپ روی پد موس های مستعطیل با استفاده از طرح های پیچیده و مناظر بسیار زیبا و چشم نواز خواهد شد البته باید در نظر داشته باشید در صورتی که موس کامپیوتر شما اپتیکال یا لیزری باشد ممکن است در هنگام کار بر روی این پد موس دچار مشکلاتی شوید و نشانگر موس به آرامی کار کند و یا دچار اختلال در حرکت شود لذا درصورتی که پد موس شما جنبه کاربردی دارد سعی کنید طرح مشکی و تیره یا یکدست و تک رنگ برای چاپ در نظر داشته باشید.

پد موس های چینی با لایه ای از لاستیک شیار دار به هیچ وجه بر روی میز شما لیز نخواهند خورد.


قیمت 45.000 تومان

خصوصیات پد موس چینی


 • جنس : پارچه و لاستیک ژله ای شیار دار
 • اندازه چاپ :18*22 سانتیمتر و 20*24 سانتیمتر
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ پارچه: سفید
 • رنگ لاستیک: مشکی
 • سایز 1: 18*22 سانتیمتر
 • سایز 2: 20*24 سانتیمتر
 • کاملا قابل شستشو و مادام العمر

قیمت چاپ روی پد موس متعطیل


بیشتر در مورد چاپ عکس روی پد موس

چاپ روی پد موس با استفاده از طرح دلخواه کاربرد های گوناگونی دارد به طوری که شما می توانید طرح اختصاصی و شخصی خود را برای ما ارسال کنید و این محصول را با طرح خاص خود داشته باشید یا درصورتی که شما شرکت یا کسب کار هستید لوگوی اختصاصی خود را می توانید بر روی این پد موس داشته باشید و بعنوان هدیه تبلیغاتی این محصول را به همکاران یا مشتریان خود پیشکش کنید.همچنین طرح دلخواه شما بر رو این پد موس ها کاملا بدون محدودیت در رنگ و طرح قابل چاپ و ارائه است.

برای سفارش چاپ روی پدموس کافیست طرحیا لوگو خود را با کیفیت رزولوشن 300 DPI برای ما بصورت فایل ارسال کنید و در مدت یک روز کاری پد موس اختصاصی خود را با طرح خاص خود داشته باشید.

به هر تعداد در انبار موجود است.

چاپ پد موس های دایره ای معمولی نمونه دیگر از پد موس های چاپی است با تفاوت اینکه این پد موس ها به شکل دایره ای برش خورده اند. از ویژگی این محصول چاپ طرح اختصاصی شما بدون محدودیت در رنگ می باشد بطوری که شما هر طرحی را می توانید بر روی این محصول چاپ شده داشته باشید.این محصول چاپی با داشتن شیارهای لاستیکی در زیر خود به هیچ عنوان بر روی سطح میز کار شما لیز نخواهد خورد و شما براحتی می توانید موس رایانه خود را بر روی آن حرکت دهید. این محصول کاملا قابل شستشو است و طرح چاپ شده بر روی آن پاک یا کم رنگ نمی شود.

چاپ روی پد موس تبلیغاتی

 • لطفا مطالعه بفرمایید!

چاپ روی پد موس های دایره ای دقیقا همانند پد موس های مستعطیل با استفاده از طرح های پیچیده و مناظر بسیار زیبا و چشم نواز خواهد شد البته باید در نظر داشته باشید در صورتی که موس کامپیوتر شما اپتیکال یا لیزری باشد ممکن است در هنگام کار بر روی این پد موس دچار مشکلاتی شوید و نشانگر موس به آرامی کار کند و یا دچار اختلال در حرکت شود لذا درصورتی که پد موس شما جنبه کاربردی دارد سعی کنید طرح مشکی و تیره یا یکدست و تک رنگ برای چاپ در نظر داشته باشید.

پد موس های چینی با لایه ای از لاستیک فلکسیبل و ژله ای شیار دار به هیچ وجه بر روی میز شما لیز نخواهند خورد و کاملا روان موس شما بر روی سطح آن حرکت خواهد کرد.


قیمت 45000 تومان

خصوصیات پد موس چینی


 • جنس : پارچه و لاستیک ژله ای شیار دار
 • اندازه چاپ : قطر 17 سانتیمتر
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ پارچه: سفید
 • رنگ لاستیک: مشکی
 • سایز : قطر 17 سانتیمتر
 • کاملا قابل شستشو و مادام العمر

قیمت چاپ روی پد موس دایره ای


بیشتر در مورد چاپ عکس روی پد موس

پد موس های دایره ای همانند نوع مستعطیل آن گزینه مناسب بعنوان یک کالای شخصی با طرح دلخواه و همچنین یک کالا تبلیغاتی جهت هدیه به همکاران و مشتریان ویژه شرکت ها و کسب و کارها می باشند.بطوری که شما می توانید طرح اختصاصی خود یا لوگو و شعار تبلیغاتی خود را بدون محدودیت در رنگ و در کمترین زمان ممکن بر روی این محصول به چاپ رسانید.همچنین این محصول بعنوان یک هدیه تبلیغاتی در سفارشات تعداد بالا با قیمت و هزینه فوق العاده استثنایی به شما عرضه خواهد شد.

برای سفارش چاپ روی پدموس کافیست طرحیا لوگو خود را با کیفیت رزولوشن 300 DPI برای ما بصورت فایل ارسال کنید و در مدت یک روز کاری پد موس اختصاصی خود را با طرح خاص خود داشته باشید.

نا موجود است.

نمونه پد موس چاپی و تبلیغاتی ویژه شرکت ها

برای چاپ پد موس های تبلیغاتی تنها کافیست لوگو یا طرح اختصاصی خود را برای ما بصورت یک فایل با کیفیت JPEG با دی پی آی 300 ارسال کنید و این محصول را در کمترین زمان ممکن با چاپ فوق العاده با کیفیت در اختیار داشته باشید. تصاویر پایین نمونه هایی از پد موس های تبلیغاتی چاپ شده توسط چهاپه می باشند که با کیفیت عالی چاپ و ارائه شده اند.

همچنین از پر فروش ترین انواع پدموس , پدموس های مستعطیل شکل و کاملا مسطح می باشند اما در صورت لزوم امکان سفارش پدموس های طبی نیز میسر است. البته چاپ بر روی پدموس های طبی بر خلاف پدموس های ساده بصورت لیبلی صورت می گیرد یعنی به این صورت که در ابتدا طرح مورد نظر بر روی لیبل مخصوص چاپ شده و توسط پرس های مخصوص حرارتی بر روی سطح پدموس چسبانده می شود.همچنین لازم به ذکر است که پدموس های طبی بدلیل داشتن چاپ لیبلی آنچنان که باید قابلیت شستشو را دارا نمی باشند و بهتر است با آب سرد شسته و پاک شوند.از انواع دیگر پدموس های تبلیغاتی , می توان به پدموس های دایره ای شکل اشاره کرد. شما می توانید تنها با ارسال طرح دلخواه و یا لوگوی سازمان یا اداره خود برای ما در کمترین زمان ممکن پدموس چاپ شده با طرح خود را چه به صورت یک عدد چه بصورت تیراژ و تعداد بالا داشته باشید.

چاپ پدموس
چاپ عکس روی پدموس
چاپ روی پدموس تبلیغاتی
چاپ طرح روی پد موس
چاپ روی پد موس تبلیغاتی
چاپ طرح روی پد موس

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد