چاپ شال زنانه

چاپ شال و روسری زنانه از جمله خدمات متنوع گروه خدمات تخصصی چاپ چهاپه می باشد. جامه پوشیده همیشه حرف اول زیبایی و جلوه گری را داشته است بطوری که تمایل به سر کردن شال و روسری از گذشته تا به امروز بین بانوان ایرانی رایج بوده و امروزه بیشتر از قبل به منظور حفظ حجاب و فرهنگ اسلامی و زیبایی مورد توجه قرار گرفته است. گروه چاپ چهاپه با فراهم کردن انواع شال های زنانه در رنگ های متنوع هم بصورت ریشه دار و هم بدون ریشه در مدل های ساده , کج راه و نخی و انجام و چاپ طرح دلخواه در اندازه حداکثر 30 در 40 سانتیمتر چه بصورت تک و چه بصورت تیراژ آماده خدمت رسانی به شرکت ها,سازمان ها و اشخاص می باشد.

بیشتر سازمان ها , شرکت ها و ادارات به منظور یکپارچه سازی و نظم بخشیدن به پوشش کارمندان خانم خود اقدام به سفارش چاپ طرح دلخواه خود به صورت اختصاصی بر روی انواع شال و روسری مخصوص بانوان می نمایند. همچنین این شرکت ها در هنگام حضور در نمایشگاه ها از شال های یکدست و هم رنگ به همراه نماد یا شعار تبلیغاتی چاپ شده بر روی این شال ها برای کارمندان بانوی خود استفاده می کنند. در صورت تمایل به داشتن شال یا روسری با طرح یا لوگو خود در کمترین زمان ممکن و عالیترین کیفیت چاپ می توانید طرح خود را برای ما ارسال کرده و ما طرح شما را بصورت کاملا اختصاصی بر روی انواع شال در اسرع وقت به چاپ می رسانیم.

در بخش چاپ گروه چاپ چهاپه , چاپ بر روی انواع شال و روسری با استفاده از دستگاه های بروز چاپ دیجیتال هم بصورت چاپ حرارتی , هم بصورت چاپ لیبلی و در صورت تمایل در سفارشات تیراژ چاپ بصورت کاملا مستقیم صورت می گیرد. طرح های چاپ شده و اجرا شده بصورت حرارتی و مستقیم کاملا قابل شستشو بوده و هرگز پاک یا کم رنگ نمی شوند.

توجه

در حال حاضر این خدمت ارائه نمی شود.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد