چاپ تیشرت پنبه ای

چاپ روی تیشرت سفید پنبه ای و آستین کوتاه که دارای بافتی 100 درصد پنبه ای است از مطلوبترین انواع تیشرت برای کسانی می باشد که آلرژی و پوست حساس نسبت به نخ های پلی استری و پلاستیکی دارند.تیشرت های 100 درصد پنبه ای تهیه شده توسط گروه چاپ چهاپه از دوختی فوق العاده باکیفیت و بافتی کاملا نرم و لطیف برخوردار هستند. چاپ بر روی این مدل تیشرت بسته به نوع طرح به سه روش چاپ با استفاده از فلامنت , چاپ به روش مدیا , چاپ به روش مستسقیم یا DTG صورت می گیرد.

چاپ روی تیشرت سفید پنبه ای
قیمت بسته به روش چاپ از 180.000 تا 285.000 تومان
رنگ تیشرت سفید
جنس تیشرت 100% پنبه نخ | تیشرت بوتیکی
درجه کیفی +A
نوع آستین آستین کوتاه
نوع یقه یقه کشباف درجه یک
سایزبندی M L XL XXL XXXL
مدت زمان تحویل یک تا سه روز کاری
روش چاپ چاپ دیجیتال | چاپ فلامنت | چاپ مدیا
اندازه چاپ حداقل 10*10 سانتیمتر تا 40*60 سانتیمتر
سفارش چاپ دیجیتال روی تیشرت پنبه سفید در وب سایت
سفارش چاپ دیجیتال روی تیشرت پنبه سفید در تلگرام

در چاپ با استفاده از فلامنت پشت چسب دار همانطور که از نام پارچه مشخص است , یک تکه پارچه در ابعاد 20*28 یا 28*38 سانتیمتر بر روی تیشرت چسبانده می شود و طرح بر روی این پارچه چسبیده بر روی تیشرت منتقل می شود.این روش از چاپ کاملا قابل شستشو است و پارچه چسبیده بر روی تیشرت جدا نمی شود.

در چاپ به روش مدیا که عمدتا جهت چاپ لوگو یا نوشته استفاده می شود طرح شما بر روی یک لیبل تک رنگ بعنوان مثال سفید برش داده می شود , قسمت های اضافی لیبل جدا شده و طرح باقی مانده بر روی تیشرت پرس می شود. در چاپ به این روش لیبل های چسبیده بر روی تیشرت قابلیت 50 بار شستشو با آب ولرم را دارند.

در چاپ به روش مستقیم یا دیجیتال DTG تیشرت بعد از آماده سازی اولیه به زیر یک دستگاه چاپگر می رود و طرح بصورت مستقیم بر روی تیشرت چاپ می شود. در صورت شستشوی درست تیشرت یعنی بصورت پشت رو و فقط با استفاده از مواد نرم کننده طول عمر این روش از چاپ 50 بار شستشو است.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد