تولید مواد خام سابلیمیشن و محصولات اساسی چاپ سابلیمیشن یکی از خدمات مهم گروه چاپ چهاپه است که سعی شده است از طریق تهیه با کیفیت ترین و بصرفه ترین محصولات چاپی و اساسی درجه یک صورت گیرد. گروه چاپ چهاپه با چندین سال سابقه در امر گردآوری , نگهداری و توزیع مواد خام سابلیمیشن به تمام همکاران در سرتاسر کشور یکی از اصلی ترین منابع و شرکت های توزیع این محصولات است. از ویژگی های اصلی چهاپه در امر فروش مواد خام سابلیمیشن که ما را متمایز از دیگر همکاران کرده است, می توان به لیست محصولاتی اشاره کرد که همیشه در انبار مواد خام سابلیمیشن ما موجود هستند همچنین ویژگی دیگر چهاپه ارائه محصولاتی می باشد که هر روز توسط بخش چاپ این مجموعه بمنظور انجام خدمات چاپ استفاده می شوند, لذا نمونه محصولات خام خریداری شده توسط شما از قبیل جوهر , کاغذ , لیوان , تیشرت , پدموس و .. قبلا توسط ما تست شده و درخدمات چاپی ما مورد استفاده قرار گرفته اند و از نظر ما از کیفیت مطلوب و عالی برخوردار هستند.

گروه چاپ چهاپه امروز با دارا بودن دو شعبه , یک شعبه اصلی و مرکزی واقع در مرکز تهران و یک نمایندگی و انبار توزیع کننده محصولات خام سابلیمیشن در جنوب تهران و همچنین یک کارگاه چاپ کاشی کوره ای , از معتبرترین و اصلی ترین توزیع کنندگان محصولات خام سابلیمیشن و خدمات دهندگان چاپ کاشی کوره ای می باشد. چهاپه امروز با داشتن " صدها سفارش دهنده واقعی و رضایتمند " از خدمات و محصولات خود و همچنین کارآفرینی, مشاوره و حمایت آموزشی از صدها جوان جویای کار و علاقمند به فعالیت در رشته خدمات چاپ غیر صنعتی , از پیشگامان این صنعت می باشد.تولید محصولات خام سابلیمیشن پارچه ای از جمله تولید تیشرت های خام سابلیمیشن درجه یک از مهم ترین محصولات و همچنین واردات دستگاه های چاپ سابلیمیشن درجه یک از دیگر خدمات چهاپه می باشد.محصولات جدید توزیع شده توسط چهاپه شامل انواع کاشی های کوتینگ شده درجه یک با پوشش مات و براق و شب تاب , انواع تخته شاسی های ام دی اف با پوشش کوتینگ مات , براق و شب تاب , انواع محصولات تزیینی شامل زیر لیوانی ام دی اف , زیر لیوانی کریستال , فندک های تزیینی و تولید و توزیع ده ها محصول دیگر از جمله خدمات جدید چهاپه است.

از ویژگی های دیگر خدمات توزیع محصولات خام توسط چهاپه می توان دسترسی به کاملترین لیست قاب های موبایل دو بعدی خام سابلیمیشن مخصوص دستگاه های دوبعدی اشاره کرد که این لیست شامل بیش از 330 مدل از قاب های موبایل بروز و جدید از جمله برند های Iphone , Samsung , Huawei , LG, HTC می باشد.

لازم به ذکر است بدلیل تنوع زیاد و تعدد محصولات خام سابلیمیشن در حال حاضر برخی از این محصولات فرعی از تمرکز در فروش توسط چهاپه خارج بوده و ارائه نمی شوند و ممکن است در آینده در لیست فروش ما قرار گیرند.

قیمت اجناس خام سابلیمیشن

مواد خام سابلیمیشن عبارتند از محصولات و کالاهایی که قابلیت چاپ به روش سابلیمیشن یا همان چاپ تصعیدی را دارا باشند به همین منظور محصولاتی تولید شده اند که عمدتاً واردات کشور چین هستند و برخی از این محصولات نیز تولید داخل می باشند. محصولاتی که قابلیت چاپ سابلیمیشن را دارند و برای این چاپ مطلوب هستند می بایست دارای مواد پلی مری مانند پلی استر و پی وی سی باشند به این دلیل که منافذی بر روی سطوح پلی مری وجود دارد که در هنگام حرارت دیدن باز شده و جوهر های تصعید شده را در خود نگه می دارند و در هنگام سرد شدن این منافذ بسته شده و جوهر تصویر را در خود نگه می دارند.مواد خام سابلیمیشن که تولید کشور چین می باشند اکثرا شامل لیوان های سرامیکی , پازل , پد موس , جا کلیدی , انواع آینه , چسب نسوز و ... برخی محصولات دیگر هستند که هزینه تولید آنها در کشور بصرفه نیست یا اینکه تکنولوژی و توان تولید این محصولات با کیفیت مطلوب ممکن نیست به همین دلیل این محصولات با هزینه های بصرفه تر نسبت به هزینه های تولید در داخل کشور وارد می شوند.

مواد خام سابلیمیشن دیگر نیز که تولید داخل می باشند همانند برخی پازل های مقوایی , پازل های مگنتی , تخته شاسی , کاشی , بشقاب , ساعت های ام دی اف که پس از تولید و پوشش دهی سطح این محصولات با مواد پلی مری همانند مواد کتینگ آماده برای مصرف بعنوان محصولات سابلیمیشن می شوند و در کیفیت های مختلف در دسترس همکاران قرار دارند.مواد خام سابلیمیشن دیگر تولید داخل می توان انواع تیشرت های اسپان , تیشرت های ملانژ , تیشرت های پنبه , انواع پرچم , انواع کوسن مخمل , کوسن ساتن اشاره کرد که مواد اولیه تولید این محصولات مانند نخ پلی استر یا نخ های پنبه ای یا خود پارچه های ساتن اکثرا وارداتی و گاهی اوقات نیز تولید داخل می باشند.

مواد خام سابلیمیشن باوجود گستردگی فراوان در تنوع و کیفیت به عامل جوهر و کاغذ بستگی دارند انتخاب نوع درست کاغذ و جور , بر روی کیفیت چاپ این محصولات تاثیر بسزایی خواهد داشت در خصوص جوهر و کاغذ سعی شده است که بهترین جوهر هم نظر قیمت و هم از نظر کیفیت در دسترش همکاران قرار بگیرد و دو مدل کاغذ کره ای و کاغذ معمولی برای چاپ بر روی سطوح پارچه ای و سطوح سرامیکی انتخاب و توزیع شود.

برای اطلاع از قیمت های روز و محصولات جدید خام سابلیمیشن به فروشگاه آنلاین مواد خام سابلیمیشن چهاپه در لینک زیر مراجعه بفرمایید.

کانال تلگرام ما فروشگاه مواد خام سابلیمیشن تلگرام پاسخگویی

فروش لیوان سفید ساده خام سابلیمیشن

لیوان سفید خام سابلیمیشن 11Oz


فروش مینی ماگ خام سابلیمیشن

لیوان سفید خام سابلیمیشن 6Oz


فروش لیوان حرارتی خام سابلیمیشن

لیوان جادویی یا حرارتی خام سابلیمیشن


فروش لیوان رنگی خام سابلیمیشن

لیوان رنگی خام سابلیمیشن 11 oz


فروش لیوان دسته قلبی خام سابلیمیشن

لیوان دسته قلبی خام سابلیمیشن 11 oz


فروش لیوان مات یا یخی خام سابلیمیشن

لیوان یخی مات خام سابلیمیشن 11 oz


بشقاب سابلیمیشن طرح دار

بشقاب طرح دار خام سابلیمیشن


پیش دستی سابلیمیشن طرح دار

پیش دستی طرح دار خام سابلیمیشن


پرچم رومیزی خام سابلیمیشن

پرچم رومیزی ساتن براق خام سابلیمیشن


پرچم رومیزی خام سابلیمیشن

پرچم رومیزی ساتن مات خام سابلیمیشن


پرچم رومیزی خام سابلیمیشن

پرچم رومیزی ساتن لیزری خام سابلیمیشن


پدموس چینی سابلیمیشن

پد موس خام سابلیمیشن


کوسن مخمل خام

کوسن مخمل خام سابلیمیشن


کاشی 5 در 5 خام سابلیمیشن

کاشی 5*5 خام سابلیمیشن


کاشی 10 در 10 خام سابلیمیشن

کاشی 10*10 خام سابلیمیشن


کاشی 20 در 20 خام سابلیمیشن

کاشی 20*20 خام سابلیمیشن


کاشی 20 در 30 خام سابلیمیشن

کاشی 20*30 خام سابلیمیشن


مگنت مربع رویخچالی سابلیمیشن

مگنت رویخچالی سابلیمیشن


فروش جوهر سابلیمیشن وکس

فروش جوهر سابلیمیشن wox


فروش قاب موبایل خام سابلیمیشن

فروش قاب موبایل خام سابلیمیشن


چسب نسوز چسب حرارتی سابلیمیشن

فروش چسب حرارتی سابلیمیشن


شال خام سابلیمیشن
پازل خام سابلیمیشن

پازل 120 تکه چینی
شال خام سابلیمیشن

فرش خام سابلیمیشن
فرش A4 , A3 خام سابلیمیشن

کاغذ سابلیمیشن کره ای
کاغذ سابلیمیشن کره ای

سایز A3 - A4


 کاغذ سابلیمیشن
کاغذ سابلیمیشن لیوان قاب موبایل

سایز A4


رول حرارتی تیشرت مشکی
رول حرارتی تیشرت پنبه ای

25 متری


تیشرت اسپان مردانه خام سابلیمیشن
تیشرت اسپان مردانه خام سابلیمیشن

سایز S,M,L,XL,XXL


تیشرت اسپان زنانه خام سابلیمیشن
تیشرت اسپان زنانه خام سابلیمیشن

سایز M,L,XL,XXL


تیشرت اسپان بچگانه خام سابلیمیشن
تیشرت اسپان بچگانه خام سابلیمیشن

سایز 1,2,3,4,5,6


تیشرت ملانژ مردانه خام سابلیمیشن
تیشرت ملانژ مردانه خام سابلیمیشن

سایز S,M,L,XL,XXL


تیشرت 100% پنبه مشکی خام سابلیمیشن
تیشرت 100% پنبه مشکی خام سابلیمیشن

سایز M,L,XL,XXL


تیشرت ملانژ مشکی خام سابلیمیشن
تیشرت ملانژ و پنبه خام سابلیمیشن

سایز M,L


تاپ پاپیون دار زنانه خام سابلیمیشن
تاپ پاپیون دار زنانه خام سابلیمیشن

سایز L,XL


تاپ ملانژ زنانه خام سابلیمیشن
تاپ ملانژ زنانه خام سابلیمیشن

سایز L,XL


سویشرت خام سابلیمیشن
سویشرت کلاه دار مردانه

سایز M,L,XL,XXL


تخته شاسی ام دی اف خام سابلیمیشن
تخته شاسی MDF سابلیمیشن

سایز A5


تخته شاسی ام دی اف خام سابلیمیشن
تخته شاسی MDF سابلیمیشن

سایز A4


تخته شاسی ام دی اف خام سابلیمیشن
تخته شاسی MDF سابلیمیشن

سایز A3


تخته شاسی ام دی اف خام سابلیمیشن
تخته شاسی MDF سابلیمیشن

20X20


تخته شاسی ام دی اف خام سابلیمیشن
تخته شاسی شب تاب سابلیمیشن

سایز 20X20


ساک دستی خام سابلیمیشن
ساک دستی خرید سابلیمیشن

سایز متوسط


پازل آهن ربایی خام سابلیمیشن
پازل مگنتی خام سابلیمیشن

20X30


پیکسل چوبی خام سابلیمیشن
پیکسل چوبی خام سابلیمیشن

سایز 44


فندک زیپو سابلیمیشن
فندک زیپو سابلیمیشن

سایز


برای آگاهی از لیست محصولات بروز می توانید به فروشگاه محصولات خام چهاپه مراجعه بفرمایید. امکان ثبت سفارش آنلاین ممکن می باشد البته سرویس امکان پرداخت وجه غیرفعال شده است.

فروشگاه مواد خام سابلیمیشن

کاغذ مختص چاپ سابلیمیشن

کاغذ سابلیمیشن مهمترین واسطه برای شما در افزایش کیفیت محصولات چاپی خواهد بود, بطوری که حتی به جرات می توان گفت مهمترین عامل در چاپ پر رنگ و با کیفیت فقط و فقط کاغذ مورد استفاده شما می باشد. کاغذ های موجود در بازار در برند ها,مارک ها,بسته بندی ها و کیفیت های متنوع عرضه و فروخته می شوند.منظور از کیفیت از نظر ما میزان ترنسفر و شفافیت رنگ چاپ است که هر کاغذ می تواند ایجاد کند.کاغذ های ارائه شده توسط ما , بسته به تجربه ما در امر چاپ تهیه و برای فروش به سفارش دهندگان عرضه شده اند بطوری که برای هر سطحی یک مدل کاغذ ارائه و پیشنهاد می شود.کاغذ های سابلیمیشن تهیه شده در سایز بندی a4 و a3 و در دو مدل کره ای و معمولی عرضه می شوند.برای دریافت پیشنهاد استفاده از کدام نوع کاغذ حتما قبل از خرید از همکاران ما اطلاعات کامل را کسب کنید تا در هنگام پروسه چاپ به مشکل برخورد نکنید.

 • کاغذ A4 مختص چاپ روی قاب موبایل
 • کاغذ A4 مختص چاپ روی لیوان و سرامیک
 • کاغذ A4 مختص چاپ روی سطوح پارچه ای
 • کاغذ A3 مختص چاپ روی سطوح پارچه ای
 • کاغذ A4 لیبل درجه یک
 • کاغذ A3 لیبل درجه یک
 • ساتن چسب دار مختص تیشرت پنبه ای
فروش تیشرت خام سابلیمیشن

تیشرت در مدل های متنوع دومین محصول پر فروش در خدمات چاپ به روش سابلیمیشن بعد از لیوان می باشد.تیشرت های اسپان یا پنبه پلی استر تهیه شده توسط چهاپه از 60 درصد نخ پلی استر و 40 درصد نخ پنبه تشکیل شده اند لذا کاملا مختص چاپ به روش سابلیمیشن می باشند و طرح دلخواه چاپ شده بر روی آن به هیچ عنوان پاک یا کم رنگ نمی شود. از ویژگی های تیشرت های تهیه شده توسط چهاپه دوخت فوق العاده بی نظیر و دقیق این تیشرت ها است, همچنین یقه های نواری جایگرین یقه های کشباف قدیمی شده اند لذا به هیچ عنوان موجب حساسیت پوست در قسمت یقه نمی شوند.به جرات می توان گفت تیشرت های سفید اسپان تهیه شده توسط ما عالیترین تیشرت موجود در بازار است بطوری که الیاف پارچه های این تیشرت ها پس از چندین سال بررسی و تست انواع نخ بصورت کاملا اختصاصی بافته و تهیه شده اند و همزمان که توسط ما در قسمت خدمات چاپ مورد استفاده قرار می گیرند به مشتریان ما نیز در بخش محصولات خام عرضه می شوند.

از ویژگی دیگر تیشرت های اسپان تهیه شده توسط چهاپه دارا بودن پارچه با بافت کاملا مسطح و بدون زدگی می توان اشاره کرد , همچنین این تیشرت ها به هنگام قرار گرفته در حرارت ایجاد شده توسط پرس بوی نامطبوع پلاستیک سوخته از خود ایجاد نکرده , لذا این اطمینان خاطر را داشته باشید که بهترین نوع تیشرت را از ما خریداری خواهید کرد.

نوع دیگر تیشرت , تیشرت های ملانژ در مدل یقه هفت و یقه گرد مردانه می باشند که دقیقا همین ویژگی ها را دارا می باشند.تیشرت های پنبه ای در رنگ مشکی و زرد رنگ از انواع تیشرت مختص چاپ سابلیمیشن با استفاده از لیبل های حرارتی می باشند که این نوع تیشرت ها از پارچه های 100 درصد پنبه ای با بافت تراکم بالا تولید و دوخته می شوند.

 • تیشرت سفید اسپان بچگانه سایز 1
 • تیشرت سفید اسپان بچگانه سایز 2
 • تیشرت سفید اسپان بچگانه سایز 3
 • تیشرت سفید اسپان بچگانه سایز 4
 • تیشرت سفید اسپان بچگانه سایز 5
 • تیشرت سفید اسپان بچگانه سایز 6
 • تیشرت سفید اسپان بزرگال سایز small
 • تیشرت سفید اسپان بزرگال سایز medium
 • تیشرت سفید اسپان بزرگال سایز large
 • تیشرت سفید اسپان بزرگال سایز xLarge
 • تیشرت سفید اسپان بزرگال سایز 2xLarge
 • -----------------------
 • تیشرت ملانژ یقه گرد سایز small
 • تیشرت ملانژ یقه گرد سایز medium
 • تیشرت ملانژ یقه گرد سایز large
 • تیشرت ملانژ یقه گرد سایز xLarge
 • تیشرت ملانژ یقه گرد سایز 2xLarge
 • تیشرت ملانژ یقه هفت سایز medium
 • تیشرت ملانژ یقه هفت سایز large
 • تیشرت ملانژ یقه هفت سایز xLarge
 • تیشرت ملانژ یقه هفت سایز 2xLarge
 • تیشرت مشکی یقه گرد سایز small
 • تیشرت مشکی یقه گرد سایز medium
 • تیشرت مشکی یقه گرد سایز large
 • تیشرت مشکی یقه گرد سایز xLarge
 • تیشرت مشکی یقه گرد سایز 2xLarge
 • تیشرت زرد یقه گرد سایز xLarge
 • تیشرت زرد یقه گرد سایز 2xLarge
 • تیشرت سفید اسپان زنانه سایز medium
 • تیشرت سفید اسپان زنانه سایز large
 • تیشرت سفید اسپان زنانه سایز xLarge
 • تاپ سفید اسپان زنانه سایز medium
 • تاپ سفید اسپان زنانه سایز large
 • تاپ سفید اسپان زنانه سایز xLarge
 • تاپ طوسی ملانژ زنانه سایز medium
 • تاپ طوسی ملانژ زنانه سایز large
 • تاپ طوسی ملانژ زنانه سایز xLarge
تیشرت خام سابلیمیشن

قاب موبایل خام سابلیمیشن 3D

IPHONE XS

IPHONE X

+IPHONE 7

IPHONE 7

+IPHONE 6

IPHONE 6

IPHONE 5

SAMSUNG S8

SAMSUNG NOTE 8

SAMSUNG NOTE 5

SAMSUNG S8

SAMSUNG S7

SAMSUNG S7 EDGE

SAMSUNG S6

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های IPHONE

IPHONE 11

IPHONE 11 pro

IPHONE 11 pro max

IPHONE xs max

IPHONE xr

IPHONE xs

IPHONE x

+IPHONE 8

IPHONE 8

+IPHONE 7

IPHONE 7

IPHONE 6S

+IPHONE 6

IPHONE 6

IPHONE 5

IPHONE 5s

IPHONE 5C

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های SAMSUNG

M 10

M 20

M 30

A 10

A 20

A 30

A 40

A 50

A 70

A9 2018

A9 S

A9 STAR PRO

J6 PLUS

A7 2018

A6

A6 PLUS

J6 2018

J4 2018

J4 CORE

S10

S10 PLUS

NOTE 9

NOTE 8

NOTE 5

GRAND PRIME

GRAND PRIMT +

A 6

A6 PLUS

A8 2018

A8 PLUS

A7 2018

A5 2018

J7 PRIME

J5 PRIME

J7 PRO

J5 PRO

J3 PRO

A 50

A 70

A9 2018

A9 S

A9 STAR PRO

S6

S6 EDGE

S6 EDGE +

S7

S7 EDG

S*

S8+

A3

A3 2016

A3 2017

A5

A5 2016

A5 2017

A7

A7 2016

A7 2017

A8

J2 PRIME

J3

J3 2016

J3 2017

J5

J5 2016

J5 2017

J5 prime

J7

J7 2016

J7 2017

J7 PRIME

NOTE 2

GRAND

GRAND 2

GRAND PRIME

CORE

CORE PRIME

WIN

ACE

ACE 2

ACE 3

ALPHA

MEGA 5.8

MEGA 6.3

E7

E5

GALAXY A9

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های HUAWEI

Y6 2019

HONOR 9 LITE

P30

NOVA 3I

HONOR 10LITE

Y7 2018

Y7 2017

MATE 10 PRO

P20

P SMART

7 S

HONOR 9

NOVA 2 PLUS

NOVA 2

NOVA

5X

MATE 10

MATE 10 LITE

Y3

Y3 C

Y360

Y6 II

MATE 9

GR5 2017

NOVA LITE

P10 PLUS

P10 LITE

HONOR 6

HONOR 6X

Y5 2017

Y3 2017

Y 560

Y 336

P10

P9 PLUS

P9 LITE

HONOR 8

P9

MATE 9

P8

P8 LITE

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های SONY

XZ1

XZ PREMIUM

XA2 ULTRA

XA2

XA1

XA ULTRA

XA

X

Z5 PLUS

Z5 PREMIUM

Z5

X COMPACT

Z

Z2

Z3

Z4

Z5

T3

C3

E4

M2

M5

Z1 MINI

Z3 MINI

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های HTC

U11

M10

M9

M9 +

M8

M7

ONE X

826

820

626

816

ONE 3

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های LG

K10 2018

V 30

G6

G5

K10 2017

V 20

K 10

G5

G4 STYLUS

G4

G3

G2

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های NOKIA

NOKIA 540

NOKIA X1

NOKIA 9

NOKIA 8

NOKIA 6

NOKIA 5

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد