مواد خام چاپ حرارتی یا سابلیمیشن

برای اطلاع از قیمت های بروز اقلام خام سابلیمیشن با شماره 09360491014 تماس بگیرید و یا به تلگرام ما به همین شماره مراجعه بفرمایید.

ممکن است قیمت های ارائه شده در این صفحه از وب سایت قیمت های به روز نباشند.

کانال تلگرام ما تلگرام پاسخگویی

گروه چاپ چهاپه همواره سعی کرده است با کیفیت ترین و بصرفه ترین اقلام اساسی مختص چاپ سابلیمیشن را تهیه نموده و به همکاران خود در سراسر کشور عرضه کند متاسفانه بدلیل افزایش نرخ ارز و هزینه های ترخیص کالا به ناچار قیمت های تمامی اقلام خام سابلیمیشن,دستگاه ها افزایش پیدا کرده است.

فروش دستگاه چاپ سابلیمیشن برند PHOTO USA

ارائه معروفترین و با کیفیت ترین دستگاه های مخصوص چاپ سابلیمیشن با برند اصلی PHOTO USA از خدمات نوین گروه چاپ چهاپه است.شرکت Photo USA Electronic Graphic Inc از تولید کنندگان قدیمی و اولیه دستگاه های چاپ ( پرس های حرارتی ) بر روی سطوح گوناگون به روش سابلیمیشن است که طی سال های متمادی همواره از پرفروش ترین و معتبر ترین سازنده های دستگاه در حیطه چاپ بشمار آمده است. دستگاه تولید شده این برند همگی از کیفیت فوق العاده مرغوبی هم از نظر طراحی ظاهری و هم از نظر کیفیت قطعات داخلی برخوردار بوده و همیشه از قیمت گرانتری نسبت به دیگر دستگاه های متفرقه موجود در بازار برخوردار بوده اند.بدنه اصلی و رنگ بندی این دستگاه ها همیشه به رنگ مشکی یا به رنگ سفید به همراه کنترل پنل تنظیم زمان و دما به رنگ آب تیره است.

دستگاه های ارائه شده توسط چهاپه همگی برند PHOTO USA اصلی هستند و همراه با یک سال گارانتی و با آموزش حضوری چاپ بر روی انواع سطوح ارائه خواهند شد.همچنین پس از ارائه دستگاه همکاران ما در چهاپه همواره در خصوص سوالات و اشکالات شما پشتیبان شما خواهند بود.همچنین گروه چاپ چهاپه بعنوان یکی از ارائه کنندگان مواد اولیه چاپ سابلیمیشن همواره در کنار شما خواهد بود.دستگاه های چاپ سابلیمیشن ارائه شده توسط چهاپه عبارتند از :

همچنین در صورت خرید پرینتر های مخصوص چاپ سابلیمیشن که به قیمت روز ارائه می شوند نحوه نصب , راه اندازی , هواگیری ,ریست کارتریج و مشکلات چاپ نیز آموزش داده خواهد شد.

دستگاه چاپ سابلیمیشن

فروش کاغذ سابلیمیشن سایز 20 در 30 Super A plus کره ای با ترنسفر رنگ بیش از 90 درصد.

لیوان سفید ساده خام 11 oz

فروش لیوان سفید ساده خام سابلیمیشن درجه یک در سایز 11Oz ساخته شده از سرامیک با کیفیت فوق العاده کتینگ و چاپ در کارتن های 36 عددی.بدنه لیوان کاملا به رنگ سفید است و چاپ طرح دلخواه شما بدلیل کتینگ عالی با کیفیت خواهد شد. چاپ عکس روی لیوان سفید ارسال کارتن های شکستی به شهرستان از طریق تیپاکس ممکن نیست و فقط از طریق باربری و اتوبوس رانی میسر است لذا هزینه ارسال بار جداگانه اخذ خواهد شد.

فروش لیوان سفید ساده خام سابلیمیشن

مینی ماگ سفید خام 6 oz

فروش مینی ماگ سفید ساده خام سابلیمیشن درجه یک در سایز 6Oz ساخته شده از سرامیک با کیفیت فوق العاده کتینگ و چاپ در کارتن های 48 عددی.بدنه لیوان کاملا به رنگ سفید است و چاپ طرح دلخواه شما بدلیل کتینگ عالی با کیفیت خواهد شد. ارسال کارتن های شکستی به شهرستان از طریق تیپاکس ممکن نیست و فقط از طریق باربری و اتوبوس رانی میسر است لذا هزینه ارسال بار جداگانه اخذ خواهد شد.

فروش مینی ماگ خام سابلیمیشن

لیوان حرارتی خام 11 oz

فروش لیوان حرارتی یا جادویی خام سابلیمیشن درجه یک در سایز 11Oz ساخته شده از سرامیک مات با کیفیت فوق العاده کتینگ و چاپ در کارتن های 36 عددی.بدنه لیوان کاملا به رنگ مشکی است و چاپ طرح دلخواه شما بدلیل کتینگ عالی با کیفیت خواهد شد. ارسال کارتن های شکستی به شهرستان از طریق تیپاکس ممکن نیست و فقط از طریق باربری و اتوبوس رانی میسر است لذا هزینه ارسال بار جداگانه اخذ خواهد شد.

فروش لیوان حرارتی خام سابلیمیشن

لیوان رنگی خام 11 oz

فروش لیوان دسته و داخل رنگی خام سابلیمیشن درجه یک در سایز 11Oz ساخته شده از سرامیک مات با کیفیت فوق العاده کتینگ و چاپ در کارتن های 36 عددی در شش رنگ متنوع سبز کم رنگ,آبی کم رنگ,زرد,قرمز,قرمز تیره و مشکی.بدنه لیوان کاملا به رنگ سفید است و داخل و دسته آن به رنگ های متنوع می باشد و چاپ طرح دلخواه شما بدلیل کتینگ عالی با کیفیت خواهد شد.

فروش لیوان رنگی خام سابلیمیشن

لیوان دسته قلبی 11 oz

لیوان دسته و داخلی رنگی و دسته قلبی نمونه دیگر از لیوان های مخصوص چاپ سابلیمیشن است که بدلیل داشتن شکل دسته قلبی و فانتزی که دارد در مراسم های خاص مورد توجه سفارش دهنده گان قرار می گیرد. بدنه این لیوان ها از جنس سرامیک درجه یک ساخته شده و بر روی آن پوشش پلیمری کتینگ با کیفیت قرار گرفته است.چاپ بر روی این لیوان های با کاغذ های مرغوب فوق العاده براق و درخشنده می شود.

فروش لیوان حرارتی خام سابلیمیشن

لیوان یخی مات 11 oz

لیوان برفی یا لیوان یخی مات با پوشش مات کننده درجه یک و همچنین پوشش کتینگ با کیفیت از جمله لیوان های فانتزی و خاص مخصوص چاپ به روش حرارتی است. این لیوان ها با داشتن ظاهری خاص و جنس شیشه ای از جمله لیوان های پرطرفداری هستند که به نوشیدنی داخل آن جلوه خاصی می دهند.همچنین چاپ طرح دلخواه سفارش دهنده شما به روش حرارتی بر روی این لیوان نیز فوق العاده زیبا می شود.

فروش لیوان رنگی خام سابلیمیشن

بشقاب سابلیمیشن

محصول دیگر از چهاپه بشقاب های مخصوص چاپ به روش سابلیمیشن با قطر 25 سانتیمتر و امکان چاپ تا قطر 15 سانتیمتر در وسط بشقاب.بشقاب های ارائه شده کتینگ داخلی اما با کیفیت فوق العاده می باشد و بصورت تک و تعداد قابل عرضه می باشد.

بشقاب سابلیمیشن طرح دار

پیش دستی سابلیمیشن

پیش دستی های مخصوص چاپ سابلیمیشن با قطر 19 سانتیمتر و با امکان چاپ حداکثر تا 12 سانتیمتر در وسط بشقاب نمونه ای محصولات کتینگ داخلی ارائه شده توسط چهاپه است. پیش دستی های تهیه شده بصورت طرح دار اما با طرح کاملا ساده می باشند.

پیش دستی سابلیمیشن طرح دار

پرچم رومیزی ساتن ایرانی

پرچم رومیزی ساتن براق ایرانی در ابعاد قابل چاپ 20 در 30 سانتیمتر تولید شده توسط خیاطان خبره گروه چاپ چهاپه با قابلیت چاپ فوق العاده.ریشه های رنگرزی شده این پرچم ها در شش رنگ و بصورت ریشه تک و با دوخت فوق العاده دقیق بوده و به هیچ وجه زیر پرس حرارتی آب نمی شود.ضخامت پارچه پرچم کاملا مطلوب بوده و در رنگ سفید تولید شده است.

پرچم رومیزی خام سابلیمیشن

پرچم رومیزی ساتن خارجی

پرچم رومیزی ساتن مات آمریکایی در ابعاد قابل چاپ 20 در 30 سانتیمتر تولید شده توسط خیاطان خبره گروه چاپ چهاپه با قابلیت چاپ فوق العاده.ریشه های رنگرزی شده این پرچم ها در شش رنگ و بصورت ریشه تک و ریشه دوبل با دوخت فوق العاده دقیق بوده و به هیچ وجه زیر پرس حرارتی آب نمی شود.ضخامت پارچه پرچم کاملا مطلوب بوده و در رنگ سفید تولید شده است.

پرچم رومیزی ساتن آمریکایی

پدموس چینی

پدموس های چینی اصلی درجه یک سفید رنگی و پشت مشکی با کیفیت چاپ فوق العاده بالا در ابعاد 18 در 22 سانتیتر محصول چاپی دیگر ارائه شده توسط چهاپه.این محصول با قابلیت چاپ فوق العاده براق گزینه ای مناسب برای تبلیغات بصرفه و ارزان قیمت موسسات و سازمان ها می باشد.

پدموس چینی سابلیمیشن

کوسن مخمل

کوسن های مخمل زیپ دار مات و براق در سایز 30 در30 و 40 در 40 رنگ کرم با قابلیت چاپ بالا کالای دیگر چاپی ویژه سابلیمیشن ارائه شده توسط چهاپه. چاپ بر روی این کوسن ها فوق العاده براق می شود و کاملا بخورد الیاف پارچه می رود و بدون الیاف عرضه می شود.

کوسن مخمل خام

کاشی 5 در 5 سابلیمیشن

کاشی های 5 در 5 سابلیمیشن در پکیج های 36 عددی با کتینگ داخلی اما با کیفیت , محصول بی نظیر تزیینی ارائه شده توسط چهاپه.کاشی های مورد نظر هم بصورت تک و هم بصورت تعداد قابل عرضه هستند.

کاشی 5 در 5 خام سابلیمیشن

کاشی 10 در 10 سابلیمیشن

کاشی های 10 در 10 مختص چاپ سابلیمیشن در پکیج های 9 عددی با کتینگ داخلی اما فوق العاده عالی محصول دیگر ارائه شده توسط چهاپه مختص چاپ تزیینی یا سابلمیشن. امکان فروش تک و تعداد میسر است.

کاشی 10 در 10 خام سابلیمیشن

کاشی 20 در 20 سابلیمیشن

کاشی های 20 در 20 ویژه چاپ سابلیمیشن در پکیج های دو عددی مختص چاپ تابلو کاشی های پازلی به روش سابلیمیشن یا تابلوهای تکی قاب دار با کتینگ داخلی اما با کیفیت عالی و امکان چاپ لب به لب.

کاشی 20 در 20 خام سابلیمیشن

کاشی 20 در 30 سابلیمیشن

کاشی مختص چاپ سابلیمیشن در اندازه های 20 در 30 سانتیمتر با امکان چاپ لب به لب با کتینگ داخلی و کیفیت چاپ عالی محصول دیگر ارائه شده توسط چهاپه با امکان عرضه بصورت تک و تعداد.

کاشی 20 در 30 خام سابلیمیشن

فروش جوهر سابلیمیشن inktek

جوهرهای سابلیمیشن کره ای با برند اینکتک در ست های 6 عددی و 100 میلی لیتری که چاپ با استفاده از این جوهر ها فوق العاده طبیعی و براق خواهد شد. همچنین از ویژگی این نوع جوهر عدم ته نشین شدن آن در مخزن پرینتر شما می باشد و هرگز هد پرینتر شما را خراب نخواهد کرد.جوهر های اینکتک از جمله جوهرهای مرغوبی هستند که به بدن انسان آسیب نمی رسانند و کاملا سازگار با محیط زیست هستند.

فروش جوهر سابلیمیشن اینکتک

فروش جوهر سابلیمیشن wox

جوهر سابلیمیشن برند وکس در ست های 6 عددی و 100 میلی لیتری که کیفیت چاپ با استفاده از این جوهر کاملا در حد جوهرهای اینکتک می باشد اما با قیمت فوق العاده بصرفه تر.جوهرهای وکس از جوهرهای مرغوب موجود در بازار هستند که هرگز به هد پرینتر شما آسیب نمی رسانند و هرگز در مخزن پرینتر شما ته نشین نمی شوند.از دلایل پر فروش بودن جوهر وکس جدا از کیفیت قیمت بصرفه آن نیز می باشد.

فروش جوهر سابلیمیشن وکس

فروش ویژه انواع قاب موبایل هارد و ژله ای

فروش انواع قاب موبایل و کاور موبایل درجه یک َA+ در مدل های قاب هارد,قاب ژله ای و قاب های کیف دار در بیش از 110 مدل متنوع موبایل در سفارشات تک به قیمت عرف بازار و در سفارشات تیراژ بسته به تعداد به قیمت های فوق العاده استثنایی عرضه می شود. چاپ طرح دلخواه رو قاب موبایل تهیه شده توسط گروه چاپ چهاپه کاملا براق و درخشنده می شود. این محصول در سفارشات تک به قیمت عرف بازار و سفارشات حداقل 50 عدد به بالا با قیمت های فوق العاده استثنایی عرضه می شود. ارسال این محصول در تهران از طریق پیک و شهرستان از طریق باربری,اتوبوس رانی و تیپاکس میسر است.برای اطلاع دقیق از قیمت این محصول در سفارشات تک و تیراژ می توانید به کانال تلگرام ما مراجعه کنید.

فروش قاب موبایل خام سابلیمیشن

چسب نسوز و حرارتی سابلیمیشن

چسب نسوز و حرارتی 500 یاردی طلایی با کیفیت فوق العاده چسبندگی و استحکام در مقابل حرارت پرس های حرارتی از جمله چسب های حرارتی مورد استفاده در چاپ سابلیمیشن است که بدلیل قیمت بصرفه , متراژ بالا و چسبندگی فوق العاده از جمله پرطرفدارترین محصولات سالبلیمیشن می باشد.

چسب نسوز چسب حرارتی سابلیمیشن

ساعت اداری خام مخصوص چاپ

ارائه محصول جدید و پرفروش و کاملا کاربردی چهاپه, ساعت های خام اداری و دیواری در رنگ های مشکی,آبی تیره و سفید در سایز چاپ 26 سانتیمتر.ساعت های تهیه شده با قیمت های فوق العاده عرضه شده و با متور های معمولی و یا بسته به نیاز شما با متور های آرام گرد و بدون صدا عرضه می شوند.

ساعت اداری خام

پازل 120 تکه چینی

پازل 120 تکه چینی در سایز قابل چاپ 20 در 30 سانتیمتر بصورت یک رو گلاسه با قابلیت چاپ فوق العاده براق و پر رنگ ارائه شده در بسته های یک عدد محصول چاپی دیگر ارائه شده توسط چهاپه. چاپ بر روی این پازل های با کاغذ های کره ای فوق العاده براق و پر رنگ تر خواهد شد.

شال خام سابلیمیشن

شال خام سابلیمیشن

شال سابلیمیشن خام زنانه در رنگ سفید در بسته های یک عددی محصول تبلیغاتی دیگر ارائه شده توسط چهاپه. این شال ها بدلیل داشتن نخ پلی استر قابلیت چاپ پذیری فوق العاده بالایی دارند و رنگ طرح چاپ شده کاملا بخورد الیاف پارچه این شال ها می رود و به هیچ عنوان پاک نمی شود.

پازل 120 تکه چینی

کاغذ مختص چاپ سابلیمیشن

در حیطه چاپ سابلیمیشن برای افزایش کیفیت چاپ محصولات چاپی جدا از انتخاب نوع جوهر و دانستن تکنیک های مورد نیاز چاپ حرارتی انتخاب نوع کاغذ مختص هر محصول نیز شرط می باشد. گروه چاپ چهاپه بنا به تجربه استفاده از انواع کاغذهای مختلف سابلیمیشن بر روی سطوح گوناگون اقدام به عرضه انواع کاغذ درجه عالی و درجه یک می کند.لذا درصورت لزوم برای اطلاع از انتخاب نوع کاغذ مورد نیاز مختص سطوح چاپی گوناگون می توانید قبل از سفارش از مشاوره رایگان همکاران ما در بخش فروش بهره مند شوید.کاغذ های تهیه شده در سه دسته مختص چاپ روی قاب موبایل,مختص چاپ روی انواع سطوح درجه عالی و مختص چاپ روی تیشرت,پرچم,کوسن و سطوح پارچه ای می باشند.

 • کاغذ A4 مختص چاپ روی قاب موبایل
 • کاغذ A4 مختص چاپ روی انواع سطوح درجه عالی
 • کاغذ A4 مختص چاپ سطوح پارچه ای درجه یک
 • کاغذ A3 مختص چاپ روی انواع سطوح درجه یک
 • کاغذ A4 لیبل درجه یک
 • کاغذ A3 لیبل درجه یک
تیشرت خام سابلیمیشن

فروش ویژه تیشرت و سویشرت

فروش انواع تیشرت و سویشرت در مدل های متنوع و رنگ بندی های متنوع از پارچه های مخصوص چاپ به روش سابلیمیشن ویژه تمامی فصول سال.تیشرت های سفید مخصوص چاپ سابلیمیشن اسپان از جنس 60 درصد پلی استر و 40 درصد نخ پنبه هستند و چاپ بر روی آنها کاملا پر رنگ و براق می شود و بدون محدودیت رنگ صورت می گیرد.تیشرت های پنبه ای در رنگ های مشکی,صورتی,سفید,زرد,قرمز و سبز تهیه شده و 100 درصد از جنس پنبه می باشند.تیشرت های ملانژ از جنس پارچه 60 درصد پلی استر و 40 درصد نخ پنبه می باشند و چاپ بر روی آنها کاملا بخورد پارچه می رود.این تیشرت نیز بصورت آستین بلند مخصوص فصول سرد سال دوخته و تهیه شده اند.همچنین سویشرت های ملانژ کلاه دار و بدون کلاه از پارچه های ملانژ یا طوسی رنگ روشن با ضخامت مناسب و بصورت داخل کرکی با دوخت ظریف و دقیق در سایز های متنوع تولید و دوخته شده اند.در صورت تمایل می توانید هر یک از این تیشرت ها را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال کنیم.

 • تیشرت اسپان بچگانه سایز 1
 • تیشرت اسپان بچگانه سایز 2
 • تیشرت اسپان بچگانه سایز 3
 • تیشرت اسپان بچگانه سایز 4
 • تیشرت اسپان بچگانه سایز 5
 • تیشرت اسپان بزرگال سایز small
 • تیشرت اسپان بزرگال سایز medium
 • تیشرت اسپان بزرگال سایز large
 • تیشرت اسپان بزرگال سایز xLarge
 • تیشرت اسپان بزرگال سایز 2xLarge
 • تیشرت اسپان بزرگال سایز 3xLarge

10 مدل قاب موبایل سفید و مات 3D

قاب موبایل خام سابلیمیشن 3D

IPHONE 5

IPHONE 6

+IPHONE 6

IPHONE 7

+IPHONE 7

SAMSUNG S8

SAMSUNG S7 EDGE

SAMSUNG S7

SAMSUNG S6

SAMSUNG NOTE5

بیش از 170 مدل قاب موبایل هارد , ژله ای و کیف دار 2D

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های SAMSUNG

S2

S3

S3 Mini

S4

S4 Mini

S5

S6

S6 EDGE

S6 EDGE +

S7

S7 EDG

S*

S8+

A3

A3 2016

A3 2017

A5

A5 2016

A5 2017

A7

A7 2016

A7 2017

A8

J2 PRIME

J3

J3 2016

J3 2017

J5

J5 2016

J5 2017

J5 prime

J7

J7 2016

J7 2017

J7 PRIME

NOTE 2

NOTE 3

NOTE 3 NEO

NOTE 4

NOTE 5

NOTE 8

NOTE EDGE

GRAND

GRAND 2

GRAND PRIME

CORE

CORE PRIME

WIN

ACE

ACE 2

ACE 3

ALPHA

MEGA 5.8

MEGA 6.3

E7

E5

GALAXY A9

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های IPHONE

IPHONE 4

IPHONE 4S

IPHONE 5

IPHONE 5s

IPHONE 5C

IPHONE 6

+IPHONE 6

IPHONE 6S

+IPHONE 6S

IPHONE 7

+IPHONE 7

IPHONE 6 WT

IPHONE 6S WT

IPHONE 7 WT

IPHONE S7 WT

IPHONE S8 WT

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های HUAWEI

P6

P7

P8

P8 LITE

P9

+P9

P9 LITE

P10

HONOR 4A/Y6

HONOR 5A/Y6

HONOR 3C

+HONOR 6

HONOR 7

HONOR 8

MATE 8

MATE 9

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های SONY

Z

Z2

Z3

Z4

Z5

T2

T3

C3

E4

M2

M5

Z1 MINI

Z3 MINI

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های HTC

M8

826

820

626

816

ONE 3

ONE X

ONE ME

M9

M9 +

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های LG

G2

G3

G4

G4 STYLUS

G5

G6

K 10

V 20

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های ASUS

ZENFONE SLFI

ZENFONE 5

ZENFONE 6

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های LENOVO

S 850

Z 10

Q 10

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های NEXUS

NEXUS 4

NEXUS 6

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های NOKIA

XL


انواع مواد خام دیگر

انواع لیوان

لیوان قاشق دار
لیوان جادویی
لیوان دسته رنگی
لیوان سفید 11OZعالی
فنجان و نعلبکی
فنجان سفید 6OZ

انواع تیشرت سفید آستین کوتاه آسپان

تیشرت سفید اسپان XL
تیشرت سفید اسپان L
تیشرت سفید اسپان M
تیشرت سفید اسپان S
تیشرت سفید اسپان XXXL
تیشرت سفید اسپان XXL

انواع تیشرت سفید آستین بلند آسپان

تیشرت سفید اسپان XL
تیشرت سفید اسپان L
تیشرت سفید اسپان M
تیشرت سفید اسپان S
تیشرت سفید اسپان XXXL

10800 تومان

تیشرت سفید اسپان XXL

انواع تیشرت ملانژ آستین کوتاه

تیشرت ملانژ XL
تیشرت ملانژ L
تیشرت ملانژ M
تیشرت ملانژ S
تیشرت ملانژ XXXL
تیشرت ملانژ XXL

انواع تیشرت ملانژ آستین بلند

تیشرت ملانژ XL
تیشرت ملانژ L
تیشرت ملانژ M
تیشرت ملانژ S
تیشرت ملانژ XXXL
تیشرت ملانژ XXL

انواع تیشرت 100% پنبه آستین کوتاه

تیشرت 100% پنبه XL
تیشرت 100% پنبه L
تیشرت 100% پنبه M
تیشرت 100% پنبه S
تیشرت 100% پنبه XXXL
تیشرت 100% پنبه XXL

انواع سویشرت ملانژ کلاه دار داخل کرکی

سویشرت ملانژ XL
سویشرت ملانژ L
سویشرت ملانژ M
سویشرت ملانژ S
سویشرت ملانژ XXXL
سویشرت ملانژ XXL

انواع سویشرت ملانژ بدون کلاه داخل کرکی

سویشرت ملانژ XL
سویشرت ملانژ L
سویشرت ملانژ M
سویشرت ملانژ S
سویشرت ملانژ XXXL
سویشرت ملانژ XXL

انواع دیگر تیشرت ها

تیشرت پنبه رنگی وسط سفید آستین کوتاه A3
تیشرت پنبه رنگی وسط سفید آستین کوتاه A4
تیشرت ملانژ آستین بلند آستین رنگی
تیشرت اسپان آستین کوتاه آستین رنگی
تیشرت بچگانه

انواع پرچم رومیزی

پرچم ساتن خارجی
پرچم ساتن ایرانی

انواع ساعت اداری

ساعت اداری موتور آرام گرد
ساعت اداری موتور چینی

انواع پازل بازی

پازل 77 تکه چرمی
پازل 77 تکه مگنتی
پازل 40 تکه 1 رو گلاسه
پازل 40 تکه 2 رو گلاسه
پازل 120 تکه چینی
پازل A5
پازل A3

انواع تخته شاسی MDF

تخته شاسی پازل A5
تخته شاسی پازلی A4
تخته شاسی 20X28
تخته شاسی 20X25

انواع شال

شال کج راه رنگی
شال کج راه سفید
شال رنگی ساده
شال سفید ساده

انواع پدموس رایانه

پدموس چینی درجه یک
پدموس چینی عالی

انواع کوسن

کوسن مخمل
کوسن ساتن

انواع جوهر کاغذ و چسب نسوز

کاغذ سابلیمیشن A4
جوهر سابلیمیشن هر عدد
جوهر سابلیمیشن کره ای
جوهر سابلیمیشن چینی
چسب نسوز 500 یاردی
کاغذ تیشرت مشکی
کاغذ سابلیمیشن A3عالی
کاغذ سابلیمیشن A4 عالی

انواع پرس حرارتی و پرینتر

مخزن رنگ
پرینتر
دستگاه پرس حرارتی (6 کاره)
دستگاه پرس حرارتی 40 در 60
دستگاه تک سری لیوان
دستگاه پنج سری لیوان
دستگاه پرس حرارتی (8 کاره)

انواع ملزومات دستگاه ها

کلمپ لیوان
کلمپ فنجان
وکیوم لیوان 3D
قالب قاب موبایل 3D
مخزن رنگ
مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین,شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.همچنین کانال تلگرامی چهاپه در سامانه شامد (شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال) ثبت شده است لذا با اطمینان و اعتماد کامل می توانید خرید اینترنتی کنید و با ما همراه باشید.

ای نماد
logo-samandehi
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد