چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان باطرح دلخواه از پرطرفدارترین محصولات چهاپه توسط سفارش دهندگان است, از دلایل پرطرفدار بودن این محصول می توان به قیمت بصرفه آن در مقایسه با محصولات دیگر و همچنین دقت و ظرافت در انجام پروسه چاپ و بکارگیری لیوان , جوهر و کاغذ های مرغوب توسط چهاپه را اشاره کرد. چاپ روی لیوان های ارائه شده توسط چهاپه با کیفیت چاپ فوق العاده بی نظیر , کاملا تخصصی , با استفاده از دستگاه های دیجیتال و تکنولوژی چاپ حرارتی صورت می گیرد لذا در صورت در اختیار گذاشتن عکس و تصاویر واضح و با کیفیت به ما, هر تصویر با هر طیف رنگی بدون محدودیت قابل چاپ و اجرا می باشد. لیوان های ارائه شده هم استفاده تزیینی بعنوان لیوان اختصاصی برای مصرف روزمره دارند و هم بعنوان لیوان تبلیغاتی با چاپ طرح دلخواه در تعداد بالا مورد استفاده قرار می گیرند. در صورت رعایت برخی نکات در نگهداری و شستشوی این لیوان ها, طرح چاپ شده بر روی آنها کاملا قابل شستشو و با چاپ مادام العمر خواهند بود.

چاپ روی انواع ماگ نه تنها جنبه تزیینی و دکوری دارد و بعنوان لیوان شخصی با طرح دلخواه استفاده می شود بلکه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها برای یکپارچه سازی تبلیغات, بسته به نیاز و بودجه در نظرگرفته شده , نماد و شعار تبلیغاتی خود را روی لیوان های متنوع چاپ می کنند .شرکت ها و موسسات جهت هدیه دادن در نمایشگاه ها و سمینارها یا استفاده کارمندان خود در محیط کار بیشتر به چاپ طرح های اختصاصی خود شامل لوگوی سازمانی,شعار تبلیغاتی و یا پیام های مناسبتی به همراه لوگو سازمانی خود, بر روی لیوان های سفید و ساده و یا لیوان های دسته و داخل رنگی اقدام می کنند.لازم به ذکر است که مهمترین عامل انتخاب لیوان یا ماگ بعنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزان و ماندگار جدا از قیمت اولیه ,میزان کیفیت,جنس لیوان وهمچنین براق و درخشنده بودن طرح بعد از چاپ می باشد.

گروه چاپ چهاپه همیشه در تلاش بوده است که از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه موجود برای چاپ در ارائه خدمات تبلیغاتی و چاپی خود استفاده نماید لذا با اطمینان خاطر می توان گفت که لیوان های مورد استفاده در چاپ ,از بهترین کیفیت و استحکام برخوردار بوده و دارای کلاس A+ از نظر دوام بدنه و ثبات رنگ طرح چاپ شده می باشند.همچنین شفافیت رنگ چاپ شده بر روی این لیوان ها فوق العاده بالاست و هیچ محدودیت رنگی در چاپ تصویردلخواه شما وجود ندارد. عکس یا لوگوی چاپ شده کاملا قابل شستشو می باشد ,اما بهتر است که برای افزایش ماندگاری طرح چاپ شده بر روی هر یک از این لیوان ها از مواد شیمیایی قوی مخصوص شستشو استفاده نشود و با ابر مخصوص و آب سرد و مایع ظرف شویی شسته شوند.

شما می توانید با ارسال عکس یا طرح مورد نظر خود برای ما در کمترین زمان ممکن این هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت یا لیوان شخصی, مزین شده با طرح و عکس مختص خود در کمترین زمان ممکن و عالیترین کیفیت چاپ داشته باشید.در متن های پایین به اختصار در خصوص انواع این محصول و موارد استفاده آن به اختصار توضیحات داده شده است. در صورت سفارش تیراژ از تخفیف فوق العاده استثنایی برخوردار خواهید بود.همچنین اندازه چاپ طرح دلخواه شما بر روی این محصول بصورت استاندارد 21 در 9 سانتیمتر می باشد.

در نظر داشته باشید که چاپ بر روی لیوان نیازمند تصاویر با کیفیت و با رزولوشن حداقل 300 دی پی آی می باشد و هر چقدر تصاویر ارسالی شما با کیفیت تر باشد تصویر چاپ شده نیز واضح تر خواه بود , از طرف دیگر در چاپ عکس بر روی لیوان تولرانس و تفاوت رنگ به میزان 10 تا 30 درصد طبیعی است بعنوان مثال رنگ های سبز تیره ممکن به رنگ آبی کم رنگ چاپ شود و یا رنگ طوسی به طوسی تیره تبدلیل شود. سفارش شما با در نظر داشتن این شرایط چاپ مورد قبول چهاپه قرار می گیرد لذا دقت لازم را در ثبت سفارش داشته باشید.

چاپ روی ماگ

چاپ عکس روی لیوان سفید , همیشه از پرطرفدارترین و پر فروش ترین نوع لیوان های مورد استفاده برای چاپ بوده است, یک بدلیل سادگی این محصول , دو بدلیل قیمت ارزان تر آن نسبت به دیگر انواع لیوان. در صورت در اختیار گذاشتن تصاویر واضح و با کیفیت به ما , چاپ طرح شما بر روی این لیوان فوق العاده زیبا و شکیل خواهد شد. لازم به ذکر است که کیفیت بدنه و چاپ پذیری این لیوان های چینی و وارداتی بی نظیر است لذا برای ماندگاری بیشتر , سعی شود که این لیوان ها را با ابر نرم و مایع ظرف شویی شستشو دهید. حداقل تعداد سفارش این محصول یک عدد است و چاپ این محصول در کمترین زمان ممکن اجرا و ارسال خواهد شد. چاپ لیوان سفید

چاپ روی لیوان در مدت زمان حداقل یک روز کاری یا حداکثر 3 روز کاری صورت می پذیرد. برای افزایش کیفیت چاپ طرح ارسالی بر روی لیوان سعی شده است از بهترین نوع کاغذ و جوهر استفاده شود , به همین خاطر بهتر است عکس ارسالی شما با کیفیت بالا و بصورت فایل اصلی برای ما ارسال شود تا تاثیر نهایی این مواد اولیه با کیفیت در چاپ طرح شما به سادگی نمایان شود , هرچه کیفیت تصویر شما بهتر باشد چاپ نهایی نیز با کیفیت تر خواد بود.

چاپ عکس روی لیوان
 • لطفا مطالعه بفرمایید!

برای افزایش ماندگاری طرح چاپ شده بر روی این لیوان هرگز از سیم ظرفشویی برای تمیز کردن سطح بیرونی و بدنه آن استفاده نکنید و برای گرم کردن نوشیدنی خود هرگز آن را داخل مایکروفر قرار ندهید.بهتر است که از یک ابر نرم بهمراه کمی مایع ظرف شویی برای شستن لیوان استفاده کنید با رعایت این نکات طرح چاپ شده بر روی لیوان شما مادام العمر خواهد بود.

همچنین باید در نظر داشته باشید که این لیوان ها همگی وارداتی می باشند و مختص چاپ تولید شده اند و امکان چاپ بر روی هر لیوانی میسر نیست.


خصوصیات لیوان سفید ساده


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A+
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : سفید براق
 • وزن: 324 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان سفید با چاپ


# هزینه چاپ
لیوان سفید ساده 60.000 تومان

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان سفید

چاپ عکس روی لیوان بویژه لیوان سفید فوق العاده مورد توجه سفارش دهندگان هم در سفارشات تعداد کم برای اشخاص و هم در سفارشات تعداد بالا ویژه تبلیغات توسط شرکت ها است.مهمترین دلیل قیمت فوق العاده بصرفه و پایین این لیوان است و دلیل دیگر ساده بود این نوع لیوان است که چاپ هر طرحی بر روی آن جلوه خواهد کرد و زیبا خواهد شد.(عکس واضح با رزولوشن 300DPi)

شما می توانید طرح ارسالی خود را بدون محدودیت از نظر رنگ و اندازه برای ما بصورت فایل با کیفیت ارسال کنید و طرح خود را در کمترین زمان ممکن بر روی لیوان سفید داشته باشید.همچنین در صورتی که تمایل به چاپ عکس بر روی لیوان بعنوان یک هدیه تبلیغاتی برای شرکت خود و یا کسب و کار خود دارید لوگو یا پیام تبلیغاتی خود را بصورت فایل با کیفیت برای ما ارسال کنید و در کمترین زمان ممکن به هر تعداد که تمایل دارید , لیوان با لوگو اختصاصی خود داشته باشید.

به هر تعداد در انبار موجود است.

چاپ عکس روی لیوان جادویی یا لیوان حرارتی یکی از بی نظیرترین و فوق العاده ترین انواع لیوان های چاپی است که توسط چهاپه ارائه می شود این لیوان های خارق العاده با بدنه پوشیده شده به رنگ مشکی مات یا مشکی براق یا سرمه ای براق تا زمانی که نوشیدنی داغ به داخلشان ریخته نشود کاملا مشکی یا سرمه ای هستند (البته گاهی اوقات تصویر بصورت تیره و ناواضح قابل مشاهده است )و تنها زمانی که نوشیدنی داغ به داخل آنها ریخته شود به آرامی به رنگ سفید تغییر خواهند کرد و تنها در این زمان طرح اختصاصی شما بصورت رنگی نمایان خواهد شد و پس از اینکه کمی سرد شود دوباره به حالت اول خود یعنی به رنگ مشکی یا رنگ سرمه ای باز خواهند گشت. چاپ لیوان جادویی

چاپ روی لیوان بخصوص لیوان جادویی بسیار زیبا و دلنشین خواهد شد برای نگهداری هرچه بیشتر این زیبایی و بدنه حساس به حرارت آن بهتر است این لیوان ها فقط و فقط با ابر نرم و آب شستشو شوند و هرگز داخل مایکروفر قرار نگیرند . همانند انواع دیگر لیوان کیفیت نهایی چاپ فقط و فقط بسته به کیفیت تصویر و عکس ارسالی شما می باشد , لذا در ارسال عکس سعی شود که حداقل رزولوشن تصویر 300 دی پی آی و حجم عکس حداقل یک مگابایت باشد و از ارسال عکس های بی کیفیت و یا برداشته شده از پروفایل اشخاص اجتناب شود.

چاپ عکس روی لیوان جادویی

 • لطفا مطالعه بفرمایید!

درصورتی که لیوان جادویی به خوبی چاپ شود و طرح شما نیز با کیفیت باشد یک لیوان بی نظیر , زیبا و شکیل و البته فوق العاده حساس خواهد بود و برای حفظ هرچه بیشتر این زیبایی هرگز این لیوان فوق العاده را با ماشین ظرف شویی و یا با استفاده از سیم ظرف شویی نشویید و فقط از ابر نرم و مایع ظرف شویی استفاده کنید.

لیوان جادویی ساده به رنگ مشکی و سورمه مات و براق در حال حاضر موجود است.خصوصیات لیوان جادویی


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A+
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : مشکی مات و براق
 • وزن: 341 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان جادویی با چاپ


# هزینه چاپ
لیوان حرارتی یا جادویی 90.000 تومان

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان جادویی

چاپ عکس روی لیوان جادویی بیشتر برای اشخاصی است که می خواهند یک لیوان بی نظیر و تک داشته باشند یا اینکه یک هدیه خاص به طرف مقابل پیشکش کنند و بدون شک این ماگ بی نظیر گزینه ای خارق العاده بعنوان یک هدیه خارق العاده خواهد بود.اما برای شرکت هایی که قصد سفارش این لیوان برای استفاده بعنوان یک هدیه تبلیغاتی یا بعنوان لیوان شخصی و در عین حال تبلیغاتی در محیط کار برای همکاران خود دارند این لیوان گزینه خوبی نخواهد بود.

به این دلیل گزینه ای مناسب نخواهد بود که اولا تا زمانی که نوشیدنی داغ به داخل آن ریخته نشود طرح چاپ شده مشخص نخواهد بود ثانیا این لیوان فوق العاده حساس است و می بایستی به خوبی از آن محافظت شود در هر حال با در نظر گرفتن این شرایط این لیوان یک لیوان لاکچری محسوب می شود.

به هر تعداد در انبار موجود است.

چاپ ماگ طلایی نقره ای یکی دیگر از خدمات چاپ ما بر روی ماگ های سرامیکی است .ماگ های طلایی و ماگ های نقره ای یا به عبارت دیگر ماگ های لاکچری یکی از محصولات پر توجه سفارش دهندگان چاپ روی ماگ های سرامیکی است , ماگ های اکلیلی با پوشش بسیار زیبا, براق و درخشنده جنس پلی استر و همچنین دانه های اکلیل براق بر روی بدنه خود بطور کل زیبایی خود را از انواع دیگر ماگ متمایز می کنند. البته ماگ های اکلیلی مناسب چاپ تصاویر تیره مانند نوشته و لوگو های تیره رنگ می باشند و هرچه تصویر ارسالی شما تیره تر باشد چاپ آن بر روی این ماگ ها زیبا و شکیل تر خواهد شد.

چاپ ماگ طلایی نقره ای

 • لطفا مطالعه بفرمایید!

چاپ روی ماگ های لاکچری اکلیلی در رنگ های طلایی و نقره ای فوق العاده زیبا می شود لذا فراموش نشود برای ماندگاری بیشتر این لیوان هرگز آن را با سیم ظرف شویی و یا با استفاده از ماشین ظرف شویی نشویید و هرگز در مایکروفر قرار ندهید.بهترین گزینه برای شستن این لیوان ها استفاده از ابر و مایع ظرف شویی است.چاپ عکس روی لیوان رنگی بعد از لیوان سفید پر طرفدارترین و پر فروش ترین نوع لیوان ویژه چاپ می باشد که در رنگ های متنوعی موجود می باشد. دلیل پرطرفدار بودن این ماگ های رنگی همانطور که از نامشان مشخص است رنگی بودن داخل و رنگی بودن دسته آن است که موجب جذاب شدن هرچه بیشتر این محصول شده است.شما در صورتی که علاقمند به رنگ خاصی هستید و یا می خواهید طرح و ایده خود را هماهنگ با رنگ لیوان خود کنید می توانید این محصول را حتی به تعداد یک عدد سفارش دهید و بین یک تا سه کاری روز آن را داشته باشید. چاپ لیوان دسته رنگی

چاپ روی لیوان دسته و داخل رنگی در رنگ های متنوع و درصورت ارسال عکس با رزولوشن بالا , بصورت فوق العاده با کیفیت صورت می گیرد. لیوان های دسته و داخل رنگی در بیشتر مواقع در رنگ های زرد , سبز , قرمز , آبی , زرد , نارنجی و سرمه ای در انبار محصولات چهاپه موجود می باشند و در صورت عدم موجودی رنگ انتخابی شما , قبل از انجام چاپ حتما با شما تماس گرفته خواهد شد تا شما از بین رنگ های موجود لیوان , رنگی دیگر را انتخاب کنید.

چاپ لیوان رنگی

 • لطفا مطالعه بفرمایید!

چاپ روی لیوان دسته و داخل رنگی به رنگ های متنوع زیبایی دلنشینی بهمراه با طرح اختصاصی شما به ارمغان خواهد آورد لذا فراموش نشود برای ماندگاری بیشتر این لیوان هرگز آن را با سیم ظرف شویی و یا با استفاده از ماشین ظرف شویی نشویید و هرگز در مایکروفر قرار ندهید.بهترین گزینه برای شستن این لیوان ها استفاده از ابر و مایع ظرف شویی است.

لیوان های دسته و داخل رنگی به رنگ های زرد , سبز , آبی و صورتی در زمان نوشتن این مطلب موجود هستند لذا در صورت تمایل به سفارش رنگ های دیگر حتما از ما استعلام رنگ های دیگر این لیوان رو بگیرید.خصوصیات لیوان دسته و داخل رنگی


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A+
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : بدنه سفید
 • رنگ دسته: سبز,صورتی,آبی,زرد
 • رنگ داخل: سبز,صورتی,آبی,زرد
 • وزن: 334 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان دسته رنگی با چاپ


# چاپ معمولی
لیوان دسته و داخل رنگی 75.000 تومان

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان دسته رنگی

چاپ عکس روی لیوان دسته و داخل رنگی در رنگ های جذاب و متنوع از توجه زیادی در نظر سفارش دهندگان ماگ های هدیه برخوردار است بطوری که رنگی بودن دسته و داخل لیوان امکان هماهنگ کردن رنگ طرح مورد نظر سفارش دهنده با رنگ های دسته و داخل لیوان را ایجاد می کند.در صورتی که شما ایده هماهنگ کردن طرح دلخواه خود با رنگ خاصی از لیوان را دارید و یا اینکه برای شرکت یا کسب کار خود می خواهید لیوان تبلیغاتی هماهنگ با رنگ لوگو سازمانی خود سفارش دهید , ماگ های رنگی بهترین گزینه برای شما خواهند بود.

برای سفارش لیوان دسته و داخل رنگی کافیست عکس دلخواه یا لوگوی سازمانی خود را بصورت با کیفیت با رزولوشن 300 DPI و بصورت فایل ارسال کنید و در یک روز کاری سفارش خود را تحویل بگیرید.

ناموجود است.

چاپ عکس روی لیوان های دسته قلبی گزینه ای بی نظیر از بین تمامی این لیوان های ارائه شده توسط چهاپه که ویژه هدیه به عزیزانمان است , همانطور که از نام این ماگ هدیه مشخص است لیوانی است با دسته به شکل قلب که رنگ دسته و داخل این لیوان در رنگ های متنوع ارائه می شود.این لیوان با شکل دسته همانند قلب گزینه ای بی نظیر بعنوان یک هدیه بیادمانی در زمان های خاص است.کافیست طرح خود را برای ما ارسال کنید و بین یک تا سه روز کاری این لیوان بی نظیر را با طرح خاص خود داشته باشید. چاپ لیوان دسته قلبی

چاپ لیوان دسته قلبی


 • لطفا مطالعه بفرمایید!

لیوان دسته قلبی یا لیوان عشق انتخابی بی نظیر بعنوان هدیه به عزیزانمان است همچنین رنگی بودن دسته و داخل این لیوان ها زیبایی آن را چندین برابر خواهد کرد هرگز فراموش نکنید که این لیوان ها را داخل مایکروفر یا ماشین ظرف شویی قرار ندهید و تنها با استفاده از ابر نرم و مایع ظرف شویی شستشو دهید تا هم ماندگاری طرح چاپ شده و هم ماندگاری خود لیوان را افزایش دهید.

لیوان دسته قلبی و داخل رنگی به رنگ سبز ,آبی و قرمز در حال حاضر موجود است.


خصوصیات لیوان دسته قلبی داخل رنگی


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : بدنه سفید
 • رنگ داخل و دسته : رنگ سبز ,آبی , قرمز
 • وزن: 331 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان جادویی با چاپ


# هزینه چاپ
لیوان دسته قلبی داخل رنگی 75.000 تومان

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان دسته قلبی داخل رنگی

چاپ عکس روی لیوان های دسته قلبی نیز مانند لیوان های سفید و لیوان های داخل رنگی ساده گزینه ای مناسب هم بعنوان لیوان شخصی با طرح دلخواه و هم بعنوان لیوان تبلیغاتی با لوگوی هم رنگ و هماهنگ با دسته لیوان خواهد بود. در صورتی که می خواهید طرحی را هماهنگ و هم رنگ با رنگ دسته لیوان داشته باشید به جز لیوان های داخل رنگی ساده , لیوان های دسته قلبی داخل رنگی را هم در نظر بگیرید.

کافیست طرح اختصاصی خود را بصورت شفاف و با کیفیت با فرمت JPEG با رزولوشن 300 DPIبرای ما ارسال کنید و یا در صورتی که می خواهید لوگوی شرکت خود را چاپ کنید فایل ارسالی شما یا JPEG باشد یا فایل Corel.

ناموجود است.

فنجان های سفید ساده 6OZ نمونه ای دیگر از لیوان های سفید می باشند با این تفاوت که سایز کوچکتری نسبت به دیگر لیوان ها دارند . این لیوان ها یا در اصل فنجان ها به دلیل کوچک و سبک بودن گزینه مناسب برای استفاده در ست های ظروف پذیرایی برای سرو قهوه و چای می باشند همچنین کوچک بودن این مینی ماگ ها موجب استفاده توسط کودکان بخصوص در مهد کودک ها شده است در صورتی که می خواهید برای بچه های کم سن و سال خود یک هدیه خاص داشته باشید این مینی ماگ های کوچک را نیز در لیست انتخاب خود قرار دهید. چاپ فنجان سفید

چاپ مینی ماگ سفید


 • لطفا مطالعه بفرمایید!

فنجان های سفید ساده یا مینی ماگ های سفید ساده در ابعاد کوچک با چاپ فوق العاده براق بهمراه طرح شما فوق العاده زیبا تر خواهند شد و برای حفظ زیبایی و ماندگاری بیشتر این هدیه خاص فقط آن را با مایع ظرف شویی و ابر نرم شستشو بدهید و هرگز در ماشین ظرف شویی و مایکروفر قرار ندهید.


خصوصیات فنجان یا مینی ماگ سفید


 • جنس: مینی ماگ سرامیکی با کیفیت +A
 • اندازه چاپ : 7.3 سانتیمتر عرض و 17 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : سفید
 • وزن: 219 گرم
 • بسته بندی :بدون جعبه
 • ابعاد: 7.5 سانتیمتر ارتفاع و 7 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت فنجان یا مینی ماگ سفید با چاپ


 • یک عدد: 60.000 تومان با جعبه
 • 50 عدد: تماس با ما
 • 100 عدد: تماس با ما
 • هزینه ارسال بر عهده سفارش دهنده می باشد.

بیشتر در مورد چاپ روی مینی ماگ سفید

مینی ماگ های سفید یا فنجان همانطور که از نامشان پیداست لیوان های کوچک در ابعاد 7.5 سانتیمتر عرض و 7 سانتیمتر قطر هستند که بدلیل اندازه کوچکی که دارند مناسب برای صرف قهوه و یا مناسب برای کودکان نیز هستند.در صورتی که می خواهید این فنجان ها را برای صرف قهوه تهیه کنید می توانید ست 6 عددی آن را سفارش دهید.

برای سفارش این فنجان ها کافیست طرح اختصاصی خود را بصورت فایل JPEG و یا بصورت فایل Corel برای ما ارسال کنید و در کمتر از یک روز کاری این فنجان ها را داشته باشید.

ناموجود است.

تخفیف سفارشات در تعداد بالا

چاپ لیوان
چاپ ماگ
چاپ روی لیوان
چاپ روی لیوان

مرکز چاپ تخصصی چهاپه اقدام به چاپ لوگو یا آرم اختصاصی تمامی کسب و کارها بر روی انواع لیوان ها سرامیکی با کیفیت A می نماید. از ویژگی های چهاپه در زمینه چاپ استفاده از مرغوب ترین لیوان های خام و بصورت دستچین شده با کیفیت بالا و همچنین استفاده از جوهر های مرغوب مختص چاپ سابلیمیشن و نهایتا کاغذ های کره ای درجه یک با قابلیت ترنسفر بالای رنگ می شود. ترکیب استفاده از این مواد اولیه فوق العاده مرغوب موجب ارائه محصول چاپ شده بدون نقص و با کیفیت عالی می شود. همچنین از ویژگی های انحصاری چهاپه جدا از کیفیت فوق العاده چاپی , تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن و با بصرفه ترین هزینه ممکن می باشد.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد