چاپ عکس روی لیوان

چاپ لیوان یا چاپ ماگ نمونه ای دیگر از خدمات تخصصی گروه چاپ چهاپه می باشد که با کیفیت فوق العاده بی نظیر بر روی لیوان های درجه یک انجام می شود. بطور کلی خدمات چاپ عکس و طرح دلخواه ارائه شده توسط ما کاملا بصورت اختصاصی و با شیوه های نوین چاپ دیجیتال بر روی انواع سطوح شامل لیوان های سرامیکی و لیوان های شیشه ای در طرح ها و شکل های متنوع صورت می گیرد. چاپ طرح دلخواه روی لیوان شامل لیوان سرامیکی سفید ,لیوان جادویی یا لیوان حرارتی, لیوان دسته و داخل رنگی در رنگ های متنوع, لیوان شیشه ای یخی یا لیوان برفی , لیوان عروسکی و لیوان دسته قلبی و دیگر انواع لیوان های تبلیغاتی می باشد.چاپ روی انواع ماگ نه تنها جنبه تزیینی و دکوری دارد و بعنوان لیوان شخصی با طرح دلخواه استفاده می شود بلکه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها برای یکپارچه سازی تبلیغات, بسته به نیاز و بودجه در نظرگرفته شده , نماد و شعار تبلیغاتی خود را روی لیوان های متنوع چاپ می کنند .شرکت ها و موسسات جهت هدیه دادن در نمایشگاه ها و سمینارها یا استفاده کارمندان خود در محیط کار بیشتر به چاپ طرح های اختصاصی خود شامل لوگوی سازمانی,شعار تبلیغاتی و یا پیام های مناسبتی به همراه لوگو سازمانی خود, بر روی لیوان های سفید و ساده و یا لیوان های دسته و داخل رنگی اقدام می کنند.لازم به ذکر است که مهمترین عامل انتخاب لیوان یا ماگ بعنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزان و ماندگار جدا از قیمت اولیه ,میزان کیفیت,جنس لیوان وهمچنین براق و درخشنده بودن طرح بعد از چاپ می باشد.

گروه چاپ چهاپه همیشه در تلاش بوده است که از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه موجود برای چاپ در ارائه خدمات تبلیغاتی و چاپی خود استفاده نماید لذا با اطمینان خاطر می توان گفت که لیوان های مورد استفاده در چاپ ,از بهترین کیفیت و استحکام برخوردار بوده و دارای کلاس A+ از نظر دوام بدنه و ثبات رنگ طرح چاپ شده می باشند.همچنین شفافیت رنگ چاپ شده بر روی این لیوان ها فوق العاده بالاست و هیچ محدودیت رنگی در چاپ تصویردلخواه شما وجود ندارد. عکس یا لوگوی چاپ شده کاملا قابل شستشو می باشد ,اما بهتر است که برای افزایش ماندگاری طرح چاپ شده بر روی هر یک از این لیوان ها از مواد شیمیایی قوی مخصوص شستشو استفاده نشود و با ابر مخصوص و آب سرد و مایع ظرف شویی شسته شوند.شما می توانید با ارسال عکس یا طرح مورد نظر خود برای ما در کمترین زمان ممکن این هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت یا لیوان شخصی, مزین شده با طرح و عکس مختص خود در کمترین زمان ممکن و عالیترین کیفیت چاپ داشته باشید.در متن های پایین به اختصار در خصوص انواع این محصول و موارد استفاده آن به اختصار توضیحات داده شده است. در صورت سفارش تیراژ از تخفیف فوق العاده استثنایی برخوردار خواهید بود.همچنین اندازه چاپ طرح دلخواه شما بر روی این محصول بصورت استاندارد 21 در 9 سانتیمتر می باشد.

تحویل سفارشات زیر 10 عدد یک روز است

سفارشات تعداد بالا در چاپ لیوان های سفید تبلیغاتی را با کیفیت و قیمت های باورنکردنی با ما تجربه کنید!

چاپ عکس روی لیوان سفید پرطرفدارترین و پر فروش ترین نوع لیوان های چاپی ارائه شده توسط چهاپه می باشد که طرح اختصاصی شما بر روی این لیوان در صورت با کیفیت بودن فوق العاده براق و شکیل خواهد شد.چاپ لیوان های سفید کاملا قابل شستشو است و ماندگاری طرح شما بر روی آن در صورت رعایت برخی نکات مادام العمر خواهد بود.امکان چاپ این لیوان در تعداد حداقل یک عدد می باشد و مدت زمان تحویل سفارش شما یک روز کاری است. چاپ لیوان سفید

چاپ عکس روی لیوان
 • لطفا مطالعه بفرمایید!

برای افزایش ماندگاری طرح چاپ شده بر روی این لیوان هرگز از سیم ظرفشویی برای تمییز کردن سطح بیرونی و بدنه آن استفاده نکنید و برای گرم کردن نوشیدنی خود هرگز آن را داخل مایکروفر قرار ندهید.بهتر است که از یک ابر نرم بهمراه کمی مایع ظرف شویی برای شستن لیوان استفاده کنید با رعایت این نکات طرح چاپ شده بر روی لیوان شما مادام العمر خواهد بود.

همچنین باید در نظر داشته باشید که این لیوان ها همگی وارداتی می باشند و مختص چاپ تولید شده اند و امکان چاپ بر روی هر لیوانی میسر نیست.


خصوصیات لیوان سفید ساده


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A+
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : سفید براق
 • وزن: 324 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان سفید با چاپ


# هزینه چاپ
لیوان سفید ساده 20.000 تومان

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان سفید

چاپ عکس روی لیوان بویژه لیوان سفید فوق العاده مورد توجه سفارش دهندگان هم در سفارشات تعداد کم برای اشخاص و هم در سفارشات تعداد بالا ویژه تبلیغات توسط شرکت ها است.مهمترین دلیل قیمت فوق العاده بصرفه و پایین این لیوان است و دلیل دیگر ساده بود این نوع لیوان است که چاپ هر طرحی بر روی آن جلوه خواهد کرد و زیبا خواهد شد.(عکس واضح با رزولوشن 300DPi)

شما می توانید طرح ارسالی خود را بدون محدودیت از نظر رنگ و اندازه برای ما بصورت فایل با کیفیت ارسال کنید و طرح خود را در کمترین زمان ممکن بر روی لیوان سفید داشته باشید.همچنین در صورتی که تمایل به چاپ عکس بر روی لیوان بعنوان یک هدیه تبلیغاتی برای شرکت خود و یا کسب و کار خود دارید لوگو یا پیام تبلیغاتی خود را بصورت فایل با کیفیت برای ما ارسال کنید و در کمترین زمان ممکن به هر تعداد که تمایل دارید , لیوان با لوگو اختصاصی خود داشته باشید.

به هر تعداد در انبار موجود است.

چاپ عکس روی لیوان حرارتی یا ماگ جادویی یکی از بی نظیرترین و فوق العاده ترین انواع لیوان های چاپی است که توسط چهاپه ارائه می شود این لیوان های خارق العاده با بدنه پوشیده شده به رنگ مشکی مات یا مشکی براق تا زمانی که نوشیدنی داغ به داخلشان ریخته نشود کاملا مشکی هستند و تنها زمانی که نوشیدنی داغ به داخل آنها ریخته شود به آرامی به رنگ سفید تغییر خواهند کرد و تنها در این زمان طرح اختصاصی شما نمایان خواهد شد و پس از اینکه کمی سرد شوند دوباره به حالت اول خود یعنی به رنگ مشکی باز خواهند گشت. چاپ لیوان جادویی

چاپ عکس روی لیوان جادویی

 • لطفا مطالعه بفرمایید!

درصورتی که لیوان جادویی به خوبی چاپ شود و طرح شما نیز با کیفیت باشد یک لیوان بی نظیر , زیبا و شکیل و البته فوق العاده حساس خواهد بود و برای حفظ هرچه بیشتر این زیبایی هرگز این لیوان فوق العاده را با ماشین ظرف شویی و یا با استفاده از سیم ظرف شویی نشویید و فقط از ابر نرم و مایع ظرف شویی استفاده کنید.

لیوان جادویی ساده به رنگ مشکی و سورمه مات و براق در حال حاضر موجود است.خصوصیات لیوان جادویی


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A+
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : مشکی مات و براق
 • وزن: 341 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان جادویی با چاپ


# هزینه چاپ
لیوان حرارتی یا جادویی 30.000 تومان

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان جادویی

چاپ عکس روی لیوان جادویی بیشتر برای اشخاصی است که می خواهند یک لیوان بی نظیر و تک داشته باشند یا اینکه یک هدیه خاص به طرف مقابل پیشکش کنند و بدون شک این ماگ بی نظیر گزینه ای خارق العاده بعنوان یک هدیه خارق العاده خواهد بود.اما برای شرکت هایی که قصد سفارش این لیوان برای استفاده بعنوان یک هدیه تبلیغاتی یا بعنوان لیوان شخصی و در عین حال تبلیغاتی در محیط کار برای همکاران خود دارند این لیوان گزینه خوبی نخواهد بود.

به این دلیل گزینه ای مناسب نخواهد بود که اولا تا زمانی که نوشیدنی داغ به داخل آن ریخته نشود طرح چاپ شده مشخص نخواهد بود ثانیا این لیوان فوق العاده حساس است و می بایستی به خوبی از آن محافظت شود در هر حال با در نظر گرفتن این شرایط این لیوان یک لیوان لاکچری محسوب می شود.

به هر تعداد در انبار موجود است.

چاپ روی لیوان طلایی و نقره ای لاکچری از جدیدترین انواع لیوان های تزیینی یا لیوان های هدیه است.این لیوان های طلایی خاص بیشتر مختص چاپ لوگو و آرم های اختصاصی تک رنگ مشکی مورد استفاده قرار می گیرند و ظاهری فوق العاده زیبا و درخشنده به طرح شما خواهند داد لذا هدیه ای فوق العاده خاص و زیبا برای طرف مقابل شما خواهند بود.لیوان های طلایی متالیک کاملا قابل شستشو بوده و شستشن آنها حتما می بایست بصورت دستی با مایع تمییز کننده ضعیف شستشو شوند.

چاپ عکس روی لیوان طلایی و نقره ای

 • لطفا مطالعه بفرمایید!

لیوان های طلایی و نقره ای متالیک به خودی خود واقعا بی نظیر , زیبا و شکیل خواهند بود و البته فوق العاده حساس و برای حفظ هرچه بیشتر این زیبایی هرگز این لیوان فوق العاده را با ماشین ظرف شویی و یا با استفاده از سیم ظرف شویی نشویید و فقط از ابر نرم و مایع ظرف شویی استفاده کنید.

لیوان طلایی متالیک در حال حاضر موجود است.خصوصیات لیوان طلایی و نقره ای


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A+
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : طلایی
 • وزن: 341 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان طلایی و نقره ای با چاپ


# هزینه چاپ
لیوان طلایی و نقره ای 30.000 تومان

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان طلایی و نقره ای

چاپ روی لیوان طلایی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی چاپ روی اشیاء و بصورت کامل دیجیتال صورت می گیرد تنها کافیست طرح شما از کیفیت مطلوبی برخودار باشد یعنی حداقل رزولوشن تصویر ارسالی شما 300 دی پی آی و کاملا واضح باشد.از ویژگی این لیوان ها ظاهری کاملا لاکچری و متالیک این لیوان است که زیبایی فوق العاده ای به آن بخشیده است.طرح دلخواه شما می تواند بر دو طرف لیوان یا بصورت سراسری در ابعاد 9 در 21 سانتیمتر دور تا دور لیوان چاپ شود. برای ماندگاری هرچه بیشتر طرح چاپ شده و همچنین بدنه لیوان بهتر است این محصول کاملا با دست و ابر نرم شستشو شود.

به هر تعداد در انبار موجود است.

چاپ روی لیوان ارکید لاکچری از جدیدترین انواع لیوان های تزیینی یا لیوان های هدیه فوق العاده زیبا است.این لیوان های فوق العاده زیبا و خاص بیشتر مختص چاپ لوگو و آرم های تک رنگ مشکی مورد استفاده قرار می گیرند و ظاهری فوق العاده زیبا و درخشنده به طرح شما خواهند داد لذا هدیه ای فوق العاده خاص و زیبا برای طرف مقابل شما خواهند بود.لیوان های ارکید در رنگ های زرد آبی صورتی کاملا قابل شستشو بوده و شستشن آنها حتما می بایست بصورت دستی با مایع تمییز کننده ضعیف شستشو شوند.

چاپ عکس روی لیوان ارکید

 • لطفا مطالعه بفرمایید!

لیوان های ارکیید فوق العاده زیبا به خودی خود واقعا بی نظیر و شکیل خواهند بود و البته فوق العاده حساس و برای حفظ هرچه بیشتر این زیبایی هرگز این لیوان فوق العاده را با ماشین ظرف شویی و یا با استفاده از سیم ظرف شویی نشویید و فقط از ابر نرم و مایع ظرف شویی استفاده کنید.

لیوان ارکید متالیک در حال حاضر موجود است.خصوصیات لیوان ارکید


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A+
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : آبی صورتی زرد
 • وزن: 341 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان ارکید با چاپ


# هزینه چاپ
لیوان ارکید 30.000 تومان

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان ارکید

لیوان های ارکید مختص چاپ طرح های ساده و خاص تک رنگ, بعنوان مثال رنگ مشکی می باشند بطوری که بدلیل رنگی بودن بدنه لیوان, در صورت رنگی بودن طرح شما , زیبایی طرح شما بر روی پس زمینه رنگی کاملا نمایان نخواهد شد , لذا بهتر است طرح شما تک رنگ مشکی باشد. چاپ روی این لیوان ها کاملا قابل شستشو است , اما بهتر است برای دوام بیشتر حتما بصورت دستی و ابر شستشو شود.

به هر تعداد در انبار موجود است.

چاپ عکس روی لیوان رنگی بعد از لیوان سفید پر طرفدارترین و پر فروش ترین نوع لیوان ویژه چاپ می باشد که در رنگ های متنوعی موجود می باشد. دلیل پرطرفدار بودن این ماگ های رنگی همانطور که از نامشان مشخص است رنگی بودن داخل و رنگی بودن دسته آن است که موجب جذاب شدن هرچه بیشتر این محصول شده است.شما در صورتی که علاقمند به رنگ خاصی هستید و یا می خواهید طرح و ایده خود را هماهنگ با رنگ لیوان خود کنید می توانید این محصول را حتی به تعداد یک عدد سفارش دهید و کمتر از یک روز آن را داشته باشید. چاپ لیوان دسته رنگی

چاپ لیوان رنگی

 • لطفا مطالعه بفرمایید!

چاپ روی لیوان دسته و داخل رنگی به رنگ های متنوع زیبایی دلنشینی بهمراه با طرح اختصاصی شما به ارمغان خواهد آورد لذا فراموش نشود برای ماندگاری بیشتر این لیوان هرگز آن را با سیم ظرف شویی و یا با استفاده از ماشین ظرف شویی نشویید و هرگز در مایکروفر قرار ندهید.بهترین گزینه برای شستن این لیوان ها استفاده از ابر و مایع ظرف شویی است.

لیوان های دسته و داخل رنگی به رنگ های زرد , سبز , آبی و صورتی در زمان نوشتن این مطلب موجود هستند لذا در صورت تمایل به سفارش رنگ های دیگر حتما از ما استعلام رنگ های دیگر این لیوان رو بگیرید.خصوصیات لیوان دسته و داخل رنگی


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A+
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : بدنه سفید
 • رنگ دسته: سبز,صورتی,آبی,زرد
 • رنگ داخل: سبز,صورتی,آبی,زرد
 • وزن: 334 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان دسته رنگی با چاپ


# چاپ معمولی
لیوان دسته و داخل رنگی 30.000 تومان

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان دسته رنگی

چاپ عکس روی لیوان دسته و داخل رنگی در رنگ های جذاب و متنوع از توجه زیادی در نظر سفارش دهندگان ماگ های هدیه برخوردار است بطوری که رنگی بودن دسته و داخل لیوان امکان هماهنگ کردن رنگ طرح مورد نظر سفارش دهنده با رنگ های دسته و داخل لیوان را ایجاد می کند.در صورتی که شما ایده هماهنگ کردن طرح دلخواه خود با رنگ خاصی از لیوان را دارید و یا اینکه برای شرکت یا کسب کار خود می خواهید لیوان تبلیغاتی هماهنگ با رنگ لوگو سازمانی خود سفارش دهید , ماگ های رنگی بهترین گزینه برای شما خواهند بود.

برای سفارش لیوان دسته و داخل رنگی کافیست عکس دلخواه یا لوگوی سازمانی خود را بصورت با کیفیت با رزولوشن 300 DPI و بصورت فایل ارسال کنید و در یک روز کاری سفارش خود را تحویل بگیرید.

موجود نیست.

لیوان های جادویی یا لیوان های حرارتی داخل رنگی بطورکلی همان لیوان های جادویی جذاب داخل سفید هستند تنها با این تفاوت که داخل آنها به رنگ قرمز یا سبز است.چاپ بر روی این لیوان های جادویی بی نظیر در صورت با کیفیت بودن طرح ارسالی شما بسیار زیبا و شفاف می شود , همچنین رنگی بودن داخل این مدل از لیوان جادویی این زیبایی و خاص بودن رو دوچندان می کند.تنها کافیست طرح خود را که می بایست یک طرح شفاف و با کیفیت باشد بصورت فایل برای ما ارسال کنید و در یک روز کاری لیوان خاص خود را تحویل بگیرید. چاپ لیوان جادویی رنگی

چاپ لیوان جادویی رنگی

 • لطفا مطالعه بفرمایید!

درصورتی که لیوان جادویی و داخل رنگی را انتخاب کرده اید بدون شک لاکچری ترین و فوق العاده ترین لیوان ویژه چاپ را برگزیده اید مطمعنا طرحی که انتخاب کرده اید طرحی خاص خواهد بود و برای ماندگاری این لیوان خاص با طرح خاص , حتما باید به نکاتی از جمله عدم شستن این لیوان در ماشین ظرف شویی و یا با استفاده از سیم ظرف شویی پرهیز کنید و هرگز آن را در مایکروفر قرار ندهید.

لیوان جادویی داخل رنگی به رنگ سبز و قرمز در حال حاضر موجود است.


خصوصیات لیوان جادویی داخل رنگی


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A+
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : مشکی مات و براق
 • رنگ داخل : قرمز و سبز
 • وزن: 345 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان جادویی با چاپ


# هزینه چاپ
لیوان جادویی داخل رنگی 30.000 تومان

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان جادویی داخل رنگی

چاپ عکس روی لیوان جادویی رنگی دقیقا همانند لیوان های جادویی ساده بیشتر برای اشخاصی است که می خواهند یک لیوان بی نظیر و تک داشته باشند یا اینکه یک هدیه خاص به طرف مقابل پیشکش کنند و بدون شک این ماگ بی نظیر گزینه ای خارق العاده بعنوان یک هدیه خارق العاده خواهد بود.اما برای شرکت هایی که قصد سفارش این لیوان برای استفاده بعنوان یک هدیه تبلیغاتی یا بعنوان لیوان شخصی و در عین حال تبلیغاتی در محیط کار برای همکاران خود دارند این لیوان گزینه خوبی نخواهد بود.

به این دلیل گزینه ای مناسب نخواهد بود که اولا تا زمانی که نوشیدنی داغ به داخل آن ریخته نشود طرح چاپ شده مشخص نخواهد بود ثانیا این لیوان فوق العاده حساس است و می بایستی به خوبی از آن محافظت شود در هر حال با در نظر گرفتن این شرایط این لیوان یک لیوان لاکچری محسوب می شود.

به هر تعداد در انبار موجود است.

چاپ عکس روی لیوان های دسته قلبی گزینه ای بی نظیر از بین تمامی این لیوان های ارائه شده توسط چهاپه که ویژه هدیه به عزیزانمان است , همانطور که از نام این ماگ هدیه مشخص است لیوانی است با دسته به شکل قلب که رنگ دسته و داخل این لیوان در رنگ های متنوع ارائه می شود.این لیوان با شکل دسته همانند قلب گزینه ای بی نظیر بعنوان یک هدیه بیادمانی در زمان های خاص است.کافیست طرح خود را برای ما ارسال کنید و در یک روز کاری این لیوان بی نظیر را با طرح خاص خود داشته باشید. چاپ لیوان دسته قلبی

چاپ لیوان دسته قلبی


 • لطفا مطالعه بفرمایید!

لیوان دسته قلبی یا لیوان عشق انتخابی بی نظیر بعنوان هدیه به عزیزانمان است همچنین رنگی بودن دسته و داخل این لیوان ها زیبایی آن را چندین برابر خواهد کرد هرگز فراموش نکنید که این لیوان ها را داخل مایکروفر یا ماشین ظرف شویی قرار ندهید و تنها با استفاده از ابر نرم و مایع ظرف شویی شستشو دهید تا هم ماندگاری طرح چاپ شده و هم ماندگاری خود لیوان را افزایش دهید.

لیوان دسته قلبی و داخل رنگی به رنگ سبز,آبی,صورتی,مشکی,زرد,نارنجی,شکلاتی در حال حاضر موجود است.


خصوصیات لیوان دسته قلبی داخل رنگی


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : بدنه سفید
 • رنگ داخل و دسته : رنگ سبز,آبی,صورتی,مشکی,زرد,نارنجی,شکلاتی
 • وزن: 331 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان جادویی با چاپ


# هزینه چاپ
لیوان دسته قلبی داخل رنگی 30.000 تومان

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان دسته قلبی داخل رنگی

چاپ عکس روی لیوان های دسته قلبی نیز مانند لیوان های سفید و لیوان های داخل رنگی ساده گزینه ای مناسب هم بعنوان لیوان شخصی با طرح دلخواه و هم بعنوان لیوان تبلیغاتی با لوگوی هم رنگ و هماهنگ با دسته لیوان خواهد بود. در صورتی که می خواهید طرحی را هماهنگ و هم رنگ با رنگ دسته لیوان داشته باشید به جز لیوان های داخل رنگی ساده , لیوان های دسته قلبی داخل رنگی را هم در نظر بگیرید.

کافیست طرح اختصاصی خود را بصورت شفاف و با کیفیت با فرمت JPEG با رزولوشن 300 DPIبرای ما ارسال کنید و یا در صورتی که می خواهید لوگوی شرکت خود را چاپ کنید فایل ارسالی شما یا JPEG باشد یا فایل Corel.

موجود نیست.

چاپ لیوان دسته عروسکی که جزء جذاب ترین انواع لیوان هدیه و مناسب برای خردسالان است نمونه دیگر از انواع لیوان های استفاده شده برای چاپ توسط چهاپه می باشد.دلیل خاص بودن ماگ عروسکی را می توان داشتن دسته به شکل حیوانات و شخصیت های عروسکی اشاره کرد. لیوان های عروسکی به دلیل شکل دسته ای که دارند بیشتر مناسب برای هدیه به کودکان و خردسالان در سنین پایین با طرح های کودکانه می باشند.چاپ طرح های کودکانه بر روی لیوان عروسکی فوق العاده براق و شفاف است.اندازه عکس چاپ شده روی این محصول در ابعاد 21 در 9 سانتیمتر انجام می پذیرد. چاپ لیوان عروسکی

چاپ لیوان دسته عروسکی


 • لطفا مطالعه بفرمایید!

ماگ های طرح عروسکی بدلیل تنوع بسیار زیاد در طرح بیشتر در چند مدل پرفروش به شکل حیوانات موجود هستند. با وجود اینکه طرح چاپ شده بر روی لیوان عروسکی همانند ماگ های دیگر کاملا قابل شستشو است البته برای افزایش ماندگاری و ثبات رنگ طرح چاپ شده بر روی بدنه آن بهتر است از مواد شوینده قوی برای شستشواجتناب شود و در ماشین ظرف شویی شسته نشوند و برای شستشو فقط از ابر مخصوص شستشو و مایع ظرف شویی استفاده شود.همچنین بهتر است در شستشوی بدنه این محصول از سیم ظرفشویی اصلا استفاده نشود.در سفارشات تیراژ بالا چاپ روی لیوان عروسکی از تخفیف بی نظیر ما برخودار خواهید شد.


خصوصیات لیوان دسته عروسکی


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت B
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : بدنه سفید
 • وزن: 431 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان جادویی با چاپ


 • یک عدد: 30.000 تومان با جعبه
 • 10 عدد: 30.000 تومان با جعبه
 • 50 عدد: تماس با ما
 • 100 عدد: تماس با ما
 • هزینه ارسال بر عهده سفارش دهنده می باشد.

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان دسته عروسکی

در انبار موجود نیست.

چاپ ماگ برفی یا یخی که جزء خاص ترین و زیباترین انواع هدیه و مناسب برای سفارشات شخصی و تک می باشد از جمله دیگر انواع لیوان استفاده شده برای چاپ توسط چهاپه است.دلیل خاص بودن ماگ های برفی را می توان به مات بودن و به شکل فیریز بودن بدنه آن اشاره کرد,البته خاص و یخی بودن این محصول باعث فدا شدن کیفیت چاپ شده است به طوری که چاپ بر روی ماگ برفی بسیار کم رنگ می شود و پس از مدتی در اثر شستشوی مداوم و نادرست, پوشش برفی بدنه لیوان بصورت تکه تکه از آن جدا می شود. لذا لازم به ذکر است برای شستشوی بدنه این محصول زیبا حتما از ابر مخصوص شستشو استفاده شود.چاپ روی ماگ های برفی به دلیل قیمت نسبتا بالا, بیشتر مناسب برای سفارشات شخصی و تک می باشد.حداکثر اندازه چاپ روی این محصول در ابعاد 21 در 9 سانتیمتر انجام می پذیرد. چاپ ماگ برفی

چاپ لیوان یخی


 • لطفا مطالعه بفرمایید!

با وجود اینکه طرح چاپ شده بر روی بدنه این محصول همانند لیوان های دیگر کاملا قابل شستشو است البته بدلیل حساس بودن بیشتر نسبت به دیگر انواع لیوان ,برای افزایش ماندگاری و ثبات رنگ طرح چاپ شده بر روی بدنه خارجی آن بهتر است از مواد شوینده قوی به کلی اجتناب شود و در ماشین ظرف شویی شسته نشوند و برای شستشو فقط از ابر مخصوص شستشو و مایع ظرف شویی استفاده شود.همچنین بهتر است در شستشوی لیوان برفی مات از سیم ظرفشویی اصلا استفاده نشود.در سفارشات تیراژ بالا چاپ روی لیوان یخی از تخفیف بی نظیر ما برخودار خواهید شد


خصوصیات لیوان یخی یا برفی


 • جنس: لیوان شیشه ای با کیفیت B
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : بدنه شیشه ای مات
 • وزن: 431 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان یخی برفی با چاپ


 • یک عدد: 30.000 تومان با جعبه
 • 10 عدد: 27.000 تومان با جعبه
 • 50 عدد: تماس با ما
 • 100 عدد: تماس با ما
 • هزینه ارسال بر عهده سفارش دهنده می باشد.

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان شیشه ای یخی

موجود است.

لیوان قاشق دار همانند لیوان های دسته و داخل رنگی نمونه ای دیگر از انواع لیوان هدیه است که جزء جذاب ترین انواع لیوان هدیه و مناسب برای سفارشات تک می باشد.دلیل خاص بودن این لیوان را می توان داشتن دسته ای شامل قاشق همزن و همچنین داخل رنگی بودن آن اشاره کرد.لیوان های قاشق داراز جدیدترین انواع لیوان معرفی شده به بازار چاپ می باشند.چاپ روی لیوان های قاشق دار شفاف و براق است و در ابعاد 21 در 9 سانتیمتر انجام می پذیرد. چاپ لیوان قاشق دار

چاپ لیوان قاشق دار


 • لطفا مطالعه بفرمایید!

لیوان های قاشق دار همانند دیگر لیوان های چاپی می بایست در ماشین ظرف شویی و مایکروفر قرار داده نشوند و با ابر نرم و مایع ظرف شویی شسته شوند در صورت رعایت این نکات ساده طول عمر طرح چاپ شده و حتی طول عمر خود لیوان مادام العمر خواهد بود.


خصوصیات لیوان قاشق دار


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : بدنه سفید
 • بدنه سفید : متنوع
 • وزن: 331 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان قاشق دار با چاپ


 • یک عدد: 30.000 تومان با جعبه
 • 10 عدد: 31.000 تومان با جعبه
 • 50 عدد: تماس با ما
 • 100 عدد: تماس با ما
 • هزینه ارسال بر عهده سفارش دهنده می باشد.

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان قاشق دار

در انبار موجود نیست.

چاپ لیوان های پج رنگی یا وسط سفید که از جمله لیوان های مناسب تبلیغات هستند نمونه ای دیگر از انواع لیوان استفاده شده توسط چهاپه می باشد که شرکت ها , سازمان ها می توانند سفارش دهند و ما لوگو و شعار تبلیغاتی آنان را با کیفیت فوق العاده بر روی این محصول چاپ کنیم.لیوان های پج رنگی یا وسط سفید نیز مانند لیوان های سفید ساده و لیوان های دسته و داخل از جمله لیوان های پرطرفدار تبلیغاتی هستند و بدلیل تنوع رنگی که دارند سفارش دهندگان می توانند لیوان ست و همرنگ بسته به رنگ طرح یا لوگوی خود سفارش دهند. چاپ بر روی لیوان های وسط سفید فقط در قسمت وسط لیوان در ابعاد 19 در 9 سانتیمتر به روش حرارتی قابل اجرا است. موارد استفاده از چاپ روی لیوان وسط سفید را می توان بعنوان لیوان تبلیغاتی شرکت ها با درج لوگو هم رنگ و ست با رنگ لیوان برای هدیه به کارمندان و همکاران را ذکر کرد. چاپ لیوان وسط سفید

چاپ لیوان پچ رنگی


 • لطفا مطالعه بفرمایید!

یکی از ویژگی های لیوان های وسط سفید رنگی بودن تمام بدنه لیوان در رنگ های متنوع است و فقط قسمت وسط لیوان سفید و قابل چاپ است لذا فقط قیمت وسط لیوان چاپ خواهد شد.روش نگهداری این لیوان ها دقیقا همانند دیگر انواع لیوان است.


خصوصیات لیوان شکم رنگی


 • جنس: لیوان سرامیکی با کیفیت A
 • اندازه چاپ : 9.3 سانتیمتر عرض و 21 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : متنوع
 • وزن: 336 گرم
 • بسته بندی : جعبه سفید ساده
 • ابعاد: 9.5 سانتیمتر ارتفاع و 8 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت لیوان شکم سفید با چاپ


 • یک عدد: 30.000 تومان با جعبه
 • 10 عدد: 31.000 تومان با جعبه
 • 50 عدد: تماس با ما
 • 100 عدد: تماس با ما
 • هزینه ارسال بر عهده سفارش دهنده می باشد.

بیشتر در مورد چاپ عکس روی لیوان شکم سفید

در انبار موجود نیست.

فنجان های سفید ساده 6OZ نمونه ای دیگر از لیوان های سفید می باشند با این تفاوت که سایز کوچکتری نسبت به دیگر لیوان ها دارند . این لیوان ها یا در اصل فنجان ها به دلیل کوچک و سبک بودن گزینه مناسب برای استفاده در ست های ظروف پذیرایی برای سرو قهوه و چای می باشند همچنین کوچک بودن این مینی ماگ ها موجب استفاده توسط کودکان بخصوص در مهد کودک ها شده است در صورتی که می خواهید برای بچه های کم سن و سال خود یک هدیه خاص داشته باشید این مینی ماگ های کوچک را نیز در لیست انتخاب خود قرار دهید. چاپ فنجان سفید

چاپ مینی ماگ سفید


 • لطفا مطالعه بفرمایید!

فنجان های سفید ساده یا مینی ماگ های سفید ساده در ابعاد کوچک با چاپ فوق العاده براق بهمراه طرح شما فوق العاده زیبا تر خواهند شد و برای حفظ زیبایی و ماندگاری بیشتر این هدیه خاص فقط آن را با مایع ظرف شویی و ابر نرم شستشو بدهید و هرگز در ماشین ظرف شویی و مایکروفر قرار ندهید.


خصوصیات فنجان یا مینی ماگ سفید


 • جنس: مینی ماگ سرامیکی با کیفیت +A
 • اندازه چاپ : 7.3 سانتیمتر عرض و 17 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : سفید
 • وزن: 219 گرم
 • بسته بندی :بدون جعبه
 • ابعاد: 7.5 سانتیمتر ارتفاع و 7 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت فنجان یا مینی ماگ سفید با چاپ


 • یک عدد: 17.000 تومان با جعبه
 • 10 عدد: 18.000 تومان با جعبه
 • 50 عدد: تماس با ما
 • 100 عدد: تماس با ما
 • هزینه ارسال بر عهده سفارش دهنده می باشد.

بیشتر در مورد چاپ روی مینی ماگ سفید

مینی ماگ های سفید یا فنجان همانطور که از نامشان پیداست لیوان های کوچک در ابعاد 7.5 سانتیمتر عرض و 7 سانتیمتر قطر هستند که بدلیل اندازه کوچکی که دارند مناسب برای صرف قهوه و یا مناسب برای کودکان نیز هستند.در صورتی که می خواهید این فنجان ها را برای صرف قهوه تهیه کنید می توانید ست 6 عددی آن را سفارش دهید.

برای سفارش این فنجان ها کافیست طرح اختصاصی خود را بصورت فایل JPEG و یا بصورت فایل Corel برای ما ارسال کنید و در کمتر از یک روز کاری این فنجان ها را داشته باشید.

موجود نیست.

فنجان های رنگی کوچک oz6 همانند سایز بزرگ آن یعنی oz11 از جمله لیوان های جذابی هستند که به دلیل رنگی بودن دسته و داخل آن, انتخاب بسیار مناسبی برای هماهنگ کردن رنگ لوگو و آرم شرکت ها برای چاپ بر روی این لیوان می باشند. از جمله مواردی که موجب متفاوت و پر فروش بودن این لیوان ها شده است رنگی بودن داخل آن است که به مرور زمان با صرف چای ,داخل آن سیاه و لکه دار نمی شود. چاپ فنجان رنگی

چاپ مینی ماگ رنگی


 • لطفا مطالعه بفرمایید!

از ویژگی مینی ماگ یا فنجان های رنگی , رنگی بودن دسته و داخل این لیوان هاست و درصورتی که شما زیاد چای می نوشید لکه های چای در داخل بدنه این فنجان بدلیل رنگی بودن موجب آزردگی خاطر شما نخواهند شد اما برای شستشوی این فنجان های دقت لازم را داشته و تنها با ابر و مایع ظرف شویی آنها را بشویید.


خصوصیات فنجان یا مینی ماگ رنگی


 • جنس: مینی ماگ سرامیکی با کیفیت +A
 • اندازه چاپ : 7.3 سانتیمتر عرض و 17 سانتیمتر طول
 • روش چاپ : چاپ حرارتی یا چاپ سابلیمیشن
 • رنگ : سفید
 • رنگ دسته و داخل : متنوع
 • وزن: 225 گرم
 • بسته بندی :بدون جعبه
 • ابعاد: 7.5 سانتیمتر ارتفاع و 7 سانتیمتر قطر
 • محل چاپ : دور تا دور لیوان یا دو طرف دسته

قیمت فنجان یا مینی ماگ رنگی با چاپ


 • یک عدد: 19.000 تومان با جعبه
 • 10 عدد: 20.000 تومان با جعبه
 • 50 عدد: تماس با ما
 • 100 عدد: تماس با ما
 • هزینه ارسال بر عهده سفارش دهنده می باشد.

بیشتر در مورد چاپ روی مینی ماگ رنگی

فنجان های داخل رنگی یا مینی ماگ های دسته و داخل رنگی در ابعاد کوچک نمونه ای دیگر از فنجان های هدیه می باشند که با چاپ فوق العاده براق بهمراه طرح شما فوق العاده زیبا تر خواهند شد و در صورتی که می خواهید رنگ خاصی را با رنگ دسته این فنجان ها هماهنگ کنید بهتر گزینه برای شما خواهند بود و برای حفظ زیبایی و ماندگاری بیشتر این هدیه خاص فقط آن را با مایع ظرف شویی و ابر نرم شستشو بدهید و هرگز در ماشین ظرف شویی و مایکروفر قرار ندهید.

برای سفارش این فنجان ها کافیست طرح اختصاصی خود را بصورت فایل JPEG و یا بصورت فایل Corel برای ما ارسال کنید و در کمتر از یک روز کاری این فنجان ها را داشته باشید.

موجود نیست.

تخفیف ویژه سفارشات در تعداد بالا

چاپ لیوان
چاپ ماگ
چاپ روی لیوان
چاپ روی لیوان

مرکز چاپ تخصصی چهاپه اقدام به چاپ لوگو یا آرم اختصاصی تمامی کسب و کارها بر روی انواع لیوان ها سرامیکی با کیفیت A می نماید. از ویژگی های چهاپه در زمینه چاپ استفاده از مرغوب ترین لیوان های خام و بصورت دستچین شده با کیفیت بالا و همچنین استفاده از جوهر های مرغوب مختص چاپ سابلیمیشن و نهایتا کاغذ های کره ای درجه یک با قابلیت ترنسفر بالای رنگ می شود. ترکیب استفاده از این مواد اولیه فوق العاده مرغوب موجب ارائه محصول چاپ شده بدون نقص و با کیفیت عالی می شود. همچنین از ویژگی های انحصاری چهاپه جدا از کیفیت فوق العاده چاپی , تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن و با بصرفه ترین هزینه ممکن می باشد.

مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین,شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.همچنین کانال تلگرامی چهاپه در سامانه شامد (شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال) ثبت شده است لذا با اطمینان و اعتماد کامل می توانید خرید اینترنتی کنید و با ما همراه باشید.

ای نماد
logo-samandehi
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد